Riigi Teataja lõpetab paberkandjal ilmumise

Riigi Teataja muutub homsest jõustuva seadusega ainult elektrooniliseks, viimane paberil perioodiliselt välja antav Riigi Teataja ilmub täna, vahendab ERR.

Pärast elektroonilise Riigi Teataja ilmuma hakkamist 2002. aastal on nõudlus paberil Riigi Teataja järele pidevalt vähenenud ja selle aasta esimesel poolaastal oli väljaandel keskmiselt 17 tellijat.

Seadus loob eeldused uue elektroonilise Riigi Teataja infosüsteemi kasutuselevõtmiseks, mida plaanitakse teha juba selle aasta lõpus. Sellega tehakse kättesaadavaks menetlusteave, sealhulgas eelnõude seletuskirjad, kuvatakse sisukorrad, võimaldakse võrrelda terviktekstide eri redaktsioone ning luuakse seosed aktide vahel.

Euroopa Liidus on elektrooniline Riigi Teataja ainulaadne, sest ainult Eestis on võimalik tasuta, mis tahes ajahetke seisuga ja samal ajal muudatuste avaldamisega pääseda ligi ametlikele terviktekstidele.

 


 

Osale arutelus

 • Urve Vilk

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Pidupäev Kuulsaalis

Pane pidu veerema Kuulsaalis! Lõbus ajaveetmine ja mõnusad söögid-joogid muudavad Sinu pidupäeva kõigile meeldejäävaks!

Viljandi Pärimusmuusika Ait

Viljandi Pärimusmuusika Ait on mõnus koht, kuhu tulla kontserdile, loengusse, seminarile, konverentsile, tähtpäevi pidama ning vaadet ja õhkkonda nautima. Asume Viljandi südames, Viljandi Lossimägedes ja 360-kraadine postkaardivaade on hinna sees.

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

PricewaterhouseCoopers ootab oma tiimiga liituma kahte ASSISTENTI

PricewaterhouseCoopers AS

27. jaanuar 2019

Uudised

Teabevara