3. juunil toimub taas Stilettojooks

Veebiajakiri Femme korraldab koostöös Kingakaubamajaga 3. juunil algusega kell 19.00 Tallinnas Kaarli puiestee alleel Stilettojooksu, kuhu oodatakse osalema kõiki kõrgeid kontsi kandvaid naisi.

„Järjekorras juba 4. Stilettojooksuga kuulutame avatuks kingade ja miniseelikute kandmise hooaja. Jooksu eesmärgiks on propageerida naiste kauneid jalgu ning kõrgete kontsade kandmist,” märkis Silvi Grigorjeva võrguajakirjast Femme.

Jooksule oodatakse osalema naisi alates 18. eluaastast. Distantsi pikkus on 100 meetrit, võistlusel osalemiseks peab „jooksujalatsite“ minimaalne kontsakõrgus olema 8 cm. Kingad ei tohi olla täistallal!

„Kaunite ning eelkõige iginaiselike kõrgetel kontsadel kingade igakülgne propageerimine on meie jaoks nii kutsumus kui ka äri üheaegselt!“ kinnitas Kingakaubamaja.ee esindaja Kersti Meri. „Seega on Stilettojooksu-taolise ürituse toetamine ja sellel osalemine meie jaoks ideoloogiline ettevõtmine.“

Eelregistreerumine Stilettojooksule lõpeb internetis (http://www.femme.ee/stiletto/?p=3) 3. juunil kell 15.00. Kes eelregistreerumisega hiljaks jääb, tulgu lihtsalt jooksupaika kohale! Jooksust osavõtt on kõigile tasuta.

Uhke peauhinna eest, milleks on Stiletto-pakett kahele, hoolitseb Rakvere Aqva Hotel & Spa. Teine ja kolmas koht saavad premeeritud Kingakaumaja kinkekaartide ja Alessandro Ilustuudio jalahooldustega.

Lisaks võistlejatele endile võistlevad sedakorda ka nende kingad. Nimelt on uues veebikeskkonnas www.ratemyshoe.eu selleks tarbeks avatud Stilettojooksu võidukingade totalisaator, kuhu üles laetud pildid võistlejate võidujooksukingadest. Kõigil soovijatel on võimalik pilte hinnates avaldada arvamust, millistest jalatsitest kõige tõenäolisemalt kujunevad jooksu võitjad.

Võistluspäeval korraldab Lioton kohapeal ka kõige kaunimate jalgade pildistamise; fotode seast saab hiljem oma lemmikud valida. Kõige „äkilisemate“ jalgade omanikku premeeritakse äkilise auhinnaga: Alfa Romeo MiTo nädalase kasutusõigusega.

 

 

Osale arutelus

 • Urve Vilk

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Eesti Vabaõhumuuseum – ajal on lugu!

Rocca al Mares, Tallinna kesklinnast kõigest 15-minutilise sõidu kaugusel asub imeline paik – Eesti Vabaõhumuuseum. Ürituste korraldamiseks leiab siit erinevaid peo- ja seminariruume, kauni looduskeskkonna ning meeliülendavad maitseelamused.

Pidupäev Kuulsaalis

Pane pidu veerema Kuulsaalis! Lõbus ajaveetmine ja mõnusad söögid-joogid muudavad Sinu pidupäeva kõigile meeldejäävaks!

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

Teabevara