Digitaalne arhiveerimine hoiab kokku aega ja raha

Digitaalne arhiveerimine aitab kokku hoida aega ning pakub suuremat kindlustunnet, et kogu kliendi jaoks oluline informatsioon asub turvaliselt ühes kohas ning on kohe kasutamiseks valmis.

Eesti Arhivaar OÜ avas selle aasta kevadel digitaalse arhiveerimissüsteemi Arhivaar PRO. Süsteem on mõeldud neile, kelle jaoks on oluline informatsiooni ühtne ja turvaline säilitamine, operatiivne juurdepääs teabele ning lihtne ja kiire otsingusüsteem.

Digitaalne arhiveerimissüsteem Arhivaar PRO on üles ehitatud iseseisvaks kasutamiseks online-keskkonnas 24/7 ning sinna on võimalik arhiveerida nii digitaalseid kui ka paberkandjal olevaid dokumente.

Süsteem aitab koondada kogu organisatsiooni dokumentatsiooni, mis on seni olnud mitme inimese valduses, erinevas asukohas, infokandjal ning formaadis.

Digitaalsest arhiivist dokumendi otsimine on mõne arvutihiire kliki kaugusel. Puudub vajadus otsida erinevatelt infokandjatelt, minna arhiiviruumi, helistada kolleegidele või sõita arhiveerimisteenust pakkuvasse asutusse.

Arhivaar PRO süsteemis dokumentide hoidmine on turvaline ning süsteemi sisselogimisel tuvastatakse klient ID-kaardi või Mobiil-ID abil.

Kliendiküsitlused on näidanud, et keskmise suurusega organisatsioonis võtab vanema dokumendi leidmine aega ligikaudu 2 tundi. Mahukama akti puhul lisandub sellele veel konkreetse lõigu või fraasi leidmiseks kuluv aeg.

Digitaalses arhiveerimissüsteemis oleva otsingu kaudu kulub soovitud dokumendi või fraasi leidmiseks vaid mõni sekund. Ajavõit  võib olla aga oluliseks konkurentsieeliseks teiste ees.

Dokumentide digiarhiivis hoidmine võimaldab kokku hoida ka raha, mis kulub tööjõule, ruumi rentimisele ja keerukate dokumendi- või arhiveerimissüsteemide loomisele.

Eraisikute puhul on digiarhiivi mõttekas talletada näiteks notariaalsed või garantiiga seotud dokumendid, mille vajamisel tekib leidmisega tihti probleeme.

 

 

Osale arutelus

 • Urve Vilk

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Viljandi Pärimusmuusika Ait

Viljandi Pärimusmuusika Ait on mõnus koht, kuhu tulla kontserdile, loengusse, seminarile, konverentsile, tähtpäevi pidama ning vaadet ja õhkkonda nautima. Asume Viljandi südames, Viljandi Lossimägedes ja 360-kraadine postkaardivaade on hinna sees.

Eesti Vabaõhumuuseum – ajal on lugu!

Rocca al Mares, Tallinna kesklinnast kõigest 15-minutilise sõidu kaugusel asub imeline paik – Eesti Vabaõhumuuseum. Ürituste korraldamiseks leiab siit erinevaid peo- ja seminariruume, kauni looduskeskkonna ning meeliülendavad maitseelamused.

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

KAAMOS GROUP otsib BÜROOJUHTI

Kaamos Group OÜ

27. jaanuar 2019

PricewaterhouseCoopers ootab oma tiimiga liituma kahte ASSISTENTI

PricewaterhouseCoopers AS

27. jaanuar 2019

Uudised

Teabevara