Mida teha nädalavahetusel?

Äripäev pakub välja valiku sündmusi, mida teha Eestis sel nädalavahetusel ja järgmisel nädalal.

TEATER

A.H. Tammsaare nim. Teater
06.06 kl 12 “Roheline preili ja teisi liivi muinasjutte”
06.06 kl 19 “Kooselu väikesed kuriteod”
Vene 6, Tallinn

Cabaret Rhizome
05.06 kl 19 “Mahhinaarium”
06.06 kl 19 “Mahhinaarium”
07.06 kl 19 “Mahhinaarium”
08.06 kl 19 “Mahhinaarium”
09.06 kl 19 “Mahhinaarium”
Kaarli pst 9, Tallinn

Eesti Draamateater
10.06 kl 19 “Pikk päevatee kaob öösse” Keila-Joa mõisas
Pärnu mnt 5, Tallinn

Eesti Nuku- ja Noorsooteater
5.–8.06 kl 11 Tallinn Treff Festival
Lai 1, Tallinn

Estonia
04.06 kl 19 “Minu veetlev leedi”
05.05 kl 19 “Viini veri”
06.06 kl 17 “Nahkhiir”
Estonia pst 4, Tallinn

Kanuti Gildi Saal
05.06 kl 14 Tallinna Vanalinna Päevad 2010: OMAtsirkus “numbrikontsert”
06.06 kl 16 „Laps ja nõidus”
Liis Kolle / M.Ravel, „Vanatüdruk ja varas”
Ingo Normet / G.C.Menotti (Tallinn Treff Festival: Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia)
06.06 kl 21 „Silm ja laba” Siim Tõniste,
„21:11” Kristiina Kapper
(Tallinn Treff Festival)
07.06 kl 19.30 „Saime kokku Solenzaras” Grigori Švets, Ülle Toming,
Ansambel „Pihlamari” 
Pikk 20, Tallinn

Komöödiateater
05.06 kl 19 “Kuidas dresseerida meest” Pärnu Kuursaalis
Anne 32-39, Tartu

NO99
04.06 kl 19 “Kes kardab Virginia Woolfi?”
05.06 kl 19 “Kes kardab Virginia Woolfi?”
07.06 kl 19 “Pea vahetus”
07.06 kl 20 “Tallinn - meie linn”
Tallinna Tornide väljakul
08.06 kl 19 “Margarita ja Meister”
(Tallinn Treff)
08.06 kl 20 “Tallinn - meie linn”
Tallinna Tornide väljakul
09.06 kl 19 “Margarita ja Meister”
(Tallinn Treff)
10.06 kl 20 “Tallinn - meie linn”
Tallinna Tornide väljakul
Sakala 3, Tallinn

Oma Lava
05.06 kl 19 “Türgi oad ehk Armastuslugu eesti moodi” Prangli saare Rahvamajas
www.omalava.ee

Pärimusteater Loomine
04.06 kl 18 “Carmen Alexandrinum”
Tihemetsas Voltveti koolituskeskuses
09.06 kl 22 “Carmen Alexandrinum”
Tallinna Matkamaja hoovis
10.06 kl 22 “Carmen Alexandrinum”
Tallinna Matkamaja hoovis
Vene 6, Tallinn

Rakvere Teater
04.06 kl 19 “Toatüdrukud” Pangamajas
10.06 kl 19 “Toatüdrukud” Pangamajas
Kreutzwaldi 2a, Rakvere

Tallinna Linnateater
04.06 kl 19 “Nii see on (kui teile nii näib)”
04.06 kl 19 “Kivid sinu taskutes”
05.06 kl 19 “Kes kardab Virginia Woolfi?”
07.06 kl 19 “Keskööpäike”
08.06 kl 13 “Minu tädi”
08.06 kl 13 “Hecuba pärast”
08.06 kl 19 “Kes kardab Virginia Woolfi?”
08.06 kl 19 “Keskööpäike”
09.06 kl 19 “Homme näeme”
09.06 kl 19 “Keskööpäike”
10.06 kl 19 “Homme näeme”
Lai 23, Tallinn

Tartu Üliõpilasteater
04.06 kl 19 “Üheksa jaapani kyogeni” Tampere Majas
Jaani 4, Tartu

Teoteater
06.06 kl 12 “Linalakk ja Rosalind”
Iisaku laadal
Vana-Kalamaja 9a, Tallinn

Theatrum
04.06 kl 19 “Lõõmav pimedus”  
07.06 kl 19 “Lõõmav pimedus”
Vene 14, Tallinn

Ugala Teater
04.06 kl 19 Kohvikuõhtu ”Parimad palad” Ugala teatri fuajees
05.06 kl 19 Kohvikuõhtu ”Parimad palad” Ugala teatri fuajees
09.06 kl 19 Kohvikuõhtu ”Parimad palad” Ugala teatri fuajees
10.06 kl 19 Kohvikuõhtu ”Parimad palad” Ugala teatri fuajees
Vaksali 7, Viljandi

VAT Teater
09.06 kl 19 “Ingel, ingel, vii mind taeva”
Vanemuise väikeses majas
10.06 kl 19 “Ingel, ingel, vii mind taeva”
Vanemuise väikeses majas
Tõnismägi 2, Tallinn

Vene Teater
10.06 kl 19 “Besame mucho” esietendus
Vabaduse väljak 5, Tallinn

Von Krahli Teater
04.06 kl 19 “Kuningas Lear”
05.06 kl 19 “Kuningas Lear”
Rataskaevu 10, Tallinn

KONTSERT

Arensburg Boutique Hotel & Spa
04.06 kl 20 Maian Kärmas
plaadiesitluskontsert Õnneleid
Lossi 15, Kuressaare, Saaremaa

Clazz
08.06 kl 22 Brazilian Night -
Denise Fontoura Band
Vana turg 2, Tallinn

Eesti Nuku- ja Noorsooteater
07.06 kl 17.30 NUKU koori kontsert
Lai 1, Tallinn

Estonia
08.06 kl 18 III Eesti Mudilaskooride Festivali „Mufe” kontsert
Laval Üle 400 Väikese Laulja Eesti Eri Paigust, Üle-Eestiline Noorte Sümfooniaorkester ja Ott Lepland  
Estonia pst 4, Tallinn

Jazz del Mar
04.06 kl 20 Jazzliit:
Maian Kärmas - Õnneleid
Tallinna mnt. 6, Kuressaare

Jõhvi kontserdimaja 
06.06 kl 18 “Eduard Toman 50”
„Pora-pora-poradujemsja!”
Kontserditel õnnitlevad juubilari tema sõbrad Anne Veski ja Henrik Normann.
Kaastegev lastekoor „Allegro”,
Jürmo Eespere ansambel „GEP” ja
keelpillikvartett „Ooper-Kvartett”
09.06 kl 19 Sergei Sahharov
Pargi tn 40, Jõhvi

Kanuti Gildi Saal
10.06 kl 19.30 “Levitatiivse aja valem” Monika Mattiesen
Pikk 20, Tallinn

Klubi Plink Plonk
04.06 kl 21 Malcolm Lincoln -
plaadiesitluskontsert 
05.06 kl 22 Mikk Saar -
plaadiesitluskontsert
10.06 kl 22 Groundhog Day,
One Time Too Many, Moy Rockets Up
Vallikraavi 4, Tartu

Kumu Kunstimuuseum
04.06 kl 21 Kumu Öö
Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Käsmu merelava
08.06 kl 20 Marko Matvere ja “Mustlasvanker”, Kaunid kontserdid Käsmus
Käsmu, Vihula vald

Mustpeade maja
09.06 kl 19 Fado ansambel “Coimbra”
(Portugal)
Pikk 26, Tallinn

Narva-Jõesuu rand
05.06 kl 20 “Narva-Jõesuu Rannamuusika” Gerly Padar ja Aseri orkester
Narva-Jõesuu

Niguliste Antoniuse kabel
08.06 kl 19 “Muusikaline kiusatus”
Ene Nael (klavessiin),
Kristiina Are (klavessiin)
Niguliste 3, Tallinn

Nokia Kontserdimaja
04.06 kl 19 Dave Benton’i raamatu esitluskontsert
Estonia pst 9, Tallinn

Puhas Kuld
10.06 kl 21 Jazzliit: Express Quartet
Lossi 15, Viljandi

Pärnu Endla jazzikohvik
04.06 kl 20 Jazzliit: Express Quartet
Keskväljak 1, Pärnu

Pärnu Kontserdimaja
10.06 kl 19 Ensemble Livonia   
Aida 4, Pärnu

Pärnu Kuursaal
04.06 kl 20 Lenna plaadi “Lenna”
esitluskontsert + Marten Kuningas & Leegitsev Sidrun
Mere pst.22 , Pärnu

Rakvere Laululava
05.06 kl 19 Metsatöll ja Oort Rakveres
Vallimägi Rakvere linn

Rakvere Teatri Jazzukohvik
04.06 kl 21 Jazzliit:
Tanel Ruben & Victoria
Kreutzwaldi 2a, Rakvere

Rock Cafe
04.06 kl 21 Rock Cafe
05.06 kl 22 Lenna plaadi “Lenna”
esitluskontsert + Marten Kuningas & Leegitsev Sidrun
08.06 kl 19 Brian “Head” Welch (USA)
09.06 kl 19 Hail! (USA/BRA)
10.06 kl 21 Apples of Idun (Fin), Evestus, Epoche, Mimicry
Tartu mnt. 80D, Tallinn

Stenbocki õu
04.06 kl 18 Rebecca Kontus ja
Tom-Tomm Kvintet
Rahukohtu 3, Tallinn

Tartu Jaani kirik
09.06 kl 19 Ensemble Livonia
Jaani 5, Tartu

Vanemuise Kontserdimaja
08.06 kl 19 “Eduard Toman 50”
„Pora-pora-poradujemsja!”
Kontserditel õnnitlevad juubilari tema sõbrad Anne Veski ja Henrik Normann.
Kaastegev lastekoor „Allegro”,
Jürmo Eespere ansambel „GEP” ja
keelpillikvartett „Ooper-Kvartett”
Vanemuise 6, Tartu

Vene Kultuurikeskus
09.06 kl 19 “Eduard Toman 50”
„Pora-pora-poradujemsja!”
Kontserditel õnnitlevad juubilari tema sõbrad Anne Veski ja Henrik Normann.
Kaastegev lastekoor „Allegro”,
Jürmo Eespere ansambel „GEP” ja
keelpillikvartett „Ooper-Kvartett”
Mere pst 5, Tallinn

Väravatorn
05.06 kl 16 Hortus Musicus
Lühike Jalg 9, Tallinn

NÄITUS

Adamson-Ericu muuseum
Ellinor Aiki (1893–1969).
Sarjast “Eesti esimesi naiskunstnikke”, kuni 13.06
Püsiväljapanek:
Adamson-Ericu looming
Lühike jalg 3, Tallinn

ArtDepoo
Jaanika Peerna, kuni 30.06
Jahu 12, Tallinn

Draakoni Galerii
“Ideaalmaastik” Kaili-Angela Konno,
07.06–19.06  
Neeme Külm, kuni 05.06      
Pikk 18, Tallinn

Eesti Rahvusraamatukogu
Margarita Kerimova-Sokolova,
Akvarellid, 10.06–19.06
Giuseppe Melani maalid,
kuni 26.06
“Kaunis maa Gruusia”
Fotonäitus, kuni 05.06
Tõnismägi 2, Tallinn

Haus Galerii
Maria - Kristiina Ulas, kuni 18.06
Uus 17, Tallinn

Hobusepea galerii
“Memo?o? I” Timo Toots, 10.06–28.06
“Tahtsime kõige paremat ... ”
Reimo Võsa-Tangsoo, kuni 07.06             
Hobusepea 2, Tallinn

Kadrioru kunstimuuseum
“Pinge” Saksa ekspressionism Eesti Kunstimuuseumi kogust, kuni 31.10
“Balti biidermeier”, kuni 29.08
Püsiväljapanek:
16.–20. saj maalikunst. Madalmaade, saksa, itaalia, vene meistrid
18.–20. saj Lääne-Euroopa ja Vene tarbekunst ning skulptuur
Weizenbergi 37, Tallinn

Kondase Keskus
“Rahvatarkus kodutekstiilidel”,
kuni 13.06
Pikk 8, Viljandi

Kumu
“Maa ja vee kahekõne” Eero Hiironeni skulptuurid, kuni 05.09
“Muutuv maalikunst”, kuni 10.10
“CCiurlionis ja tema aeg leedu kunstis”, kuni 08.08
“Nõukogude naine”, kuni 26.09
Püsiväljapanek:
Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni.
Eesti kunst Teise maailmasõja
lõpust taasiseseisvumiseni.
Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Pärnu Kunstnike Maja
“Kõik me oleme Aadama pojad”
Kuzja Zverev, kuni 19.06
Nikolai 27, Pärnu

Pärnu Linnagalerii
“Pika Puuga - Täie Rauaga!”
Tarrvi Laamannn, kuni 12.06 
Aida 4, Pärnu

Solaris
“Leonardo da Vinci:
Inimene, Leiutaja, Geenius”, kuni 12.06
Estonia pst 9, Tallinn

Tallinna Linnagalerii
“Odessa” veinitehas esitleb:
Odessa punk  (kuraator Anders Härm), kuni 27.06
Harju 13, Tallinn

Tartu Kunstimaja
“Maal pxt” Mari Roosvalt, kuni 06.06
“Jumala Anatoomia”
Toomas Altnurme, Jüri Arrak,
Albert Gulk, Toomas Kalve,
Kaido Kirikmäe (näituse heli),
Inge Kudisiim, Peeter Laurits,
Ari Liimatainen (Soome),
Rauno-Thomas Moss, Navitrolla,
Rasmus Nora (Soome), Priit Pajos,
Priit Pangsepp, Per William Petersen,
Anne Rudanovski, Margus Rump,
Enn Põldroos, Mart Sander, Ain Vares,
kuni 06.06
Vanemuise 26, Tartu

Tartu Kunstimuuseum
“TÜ maalieriala bakalaureusetööde näitus”, 09.06–22.08
“Tasakaaluhetk”
Mare Saare, Tiina Sarapu, Eeva Käsper, kuni 06.06
Raekoja plats 18, Tartu

Tartumaa Muuseum
“Trollid, mäekollid ja vetehaldjad”
Theodor Kittelseni maalid ja joonistused, kuni 26.08
Pikk 2, Elva

Tartu Mänguasjamuuseum
“Sõrmuste Isanda nukud”
“Ajalugu mängides” Näitus Tõnu Laugu ja Väinu Paasi meisterdatud mänguasjadest
“Jars-Jamp” Ühe poistekamba päevik
“Miriami maailm”
Lutsu 8, Tartu

Uue Kunsti Muuseum
XVII Rahvusvaheline aktinäitus
“Mees ja naine”, alateemaga
“Tugevad tunded, haprad suhted”, 06.06–05.09
„Bart“ Jari Arffman, fotonäitus.
Kuraator Asko Mäkelä, kuni 01.08
Esplanaadi 10, Pärnu

Vaal galerii
„National Gallery. Suvila ehitamise talgud“ Eesti Maalikunstnike Liidu aastanäitus, 09.06–30.06
Tartu mnt 80d, Tallinn

Vabaduse Galerii
Mati Karmin, 10.06–30.06
Reti Saks,
Graafika ja skulptuur, kuni 09.06
Vabaduse väljak 6, Tallinn

KINO

Cinamon Tartu 
“Shrek nüüd ja igavesti”
kl 11.30, 13.30, 15.30, 17.30, 19.30
“Hübriid”
kl 15.45, 18.00, 20.15, 22.10
“Mullivanniga minevikku”
kl 12.00, 19.45, 21.45
“Pärsia prints: Ajaliiv”
kl 14.05, 16.30, 18.50, 21.30 (v.a. R–P);
R–P kl 21.15
“Chloe”
kl 17.15
“Lihtsalt liiga kuum”
kl 12.45, 15.00, 21.15 (v.a. R–P, N)
“Robin Hood”
kl 14.30, 20.45
“Varuplaan”
kl 13.15
“Viimane laul”
kl 12.15, 18.15
“Seks ja linn 2”
R–P kl 21.30
“A-rühm”
N kl 21.15
Turu 2, Tartu

Coca-Cola Plaza 
“Raudmees 2”
kl 11.40, 16.40, 21.40
“Varuplaan”
kl 17.25
“Robin Hood”
kl 13.30, 18.20, 21.20
“Kosmosekoerad Belka ja Strelka”
vene keeles, eestik. subtiitritega:
kl 11.30, 16.25
“Halb politseinik: Sündmuspaik New Orleans”
kl 22.25 
“Chloe”
kl 14.40, 22.05 
“Lihtsalt liiga kuum”
kl 12.15, 17.15, 19.35
“Luuserid”
kl 11.55, 22.10
“Pärsia prints: Ajaliiv”
kl 11.35, 14.10, 14.15, 16.50, 16.55, 19.25, 19.30, 22.00
“Mullivanniga minevikku”
kl 12.40, 15.00, 19.45, 22.15
“Runaways”
kl 14.20, 19.15
“Shrek: Nüüd ja igavesti” 3D
eesti keeles: kl 11.25, 12.00, 14.05, 15.25, 18.10, 19.20 (v.a. K, N), 21.55 (v.a. N);
vene keeles: kl 12.45, 14.45, 16.45, 20.15
inglise keeles, eesti ja vene k. subtiitriteta: kl 17.30, 20.50
“Hübriid”
kl 12.05, 14.50, 17.20, 20.00, 22.20
“Seks ja linn 2”
eellinastus kl 19.00 (v.a. E, N) 
Hobujaama 5, Tallinn

Ekraan
“Shrek: Nüüd ja igavesti” 3D
eesti keeles:
kl 11.30, 14.00, 16.30, 19.00, 21.30
“Pärsia prints: Ajaliiv”
kl 12.00, 14.30, 17.00, 19.30, 22.00
Riia 14, Tartu

Forum Cinemas Astri
“Päikesest rammestunud 2”
L kl 20.00
“Kosmosekoerad Belka ja Strelka”
vene keeles, eestik. subtiitritega:
kl 14.00, 18.00; L–P kl 11.45
“Punane elavhõbe”
kl 16.00, 20.00 (v.a. L)
“Pärsia prints: Ajaliiv”
kl 13.45, 16.15, 19.00, 21.30
“Shrek: Nüüd ja igavesti” 3D
vene keeles eestik. subtiitritega:
kl 14.15, 16.30, 18.45, 21.00; L–P kl 12.00
Tallinna mnt 41, Narva

Kino Kannel 
“Robin Hood”
K, N kl 19.00; R, E kl 20.00
Liiva 13, Võru

Kino Kosmos
“Shrek: Nüüd ja igavesti”
eesti keeles:
kl 12.00, 14.15, 16.30, 18.45, 21.00
“Elm Streeti luupainaja”
kl 13.30
“Viimane laul”
kl 15.45
“Pearahakütt”
kl 18.00, 20.30
Pärnu mnt. 45, Tallinn

Kino Diva 
“Robin Hood”
L–P kl 16.00, 18.50;
T–K kl 17.30, 20.20;
R, N kl 19.00
Raekoja 8, Kuressaare

Mai kino
NB! Kino on esmaspäeviti suletud
“Shrek nüüd ja igavesti”
eesti keeles: kl 17.00, 19.00;
L–P kl 15.00
“Pärsia prints: Ajaliiv“
kl 21.00    
Papiniidu 50,  Pärnu

Solaris Kino 
“Punane elavhõbe”
kl 16.15, 20.45 (v.a. R, N)       
“Raudmees 2”
kl 15.15, 21.00 (v.a. R, N) 
“Varuplaan“
kl 14.35 (v.a. R), 19.15
“Robin Hood”
kl 12.15, 17.45 (v.a. R, N), 21.10 (v.a. N)
“Kosmosekoerad Belka ja Strelka” 3D
vene keeles, eestik. subtiitritega:
kl 11.00 (v.a. R)
“Lihtsalt liiga kuum”
kl 17.10, 21.30
“Luuserid”
kl 21.40 (v.a. R, N); R, N kl 21.00
“Pärsia prints: Ajaliiv”
kl 13.15, 15.50, 18.40, 21.20 (v.a. R, N);
R, N kl 21.40
“The Runaways”
kl 13.45 (v.a. R), 18.15, 20.30
“Shrek nüüd ja igavesti” 3D
eesti keeles: kl 11.45, 13.00 (v.a. R), 14.00, 15.45 (v.a. R), 16.30, 18.30, 19.00; 
vene keeles: kl 12.00, 14.30, 17.00, 19.30
“Seks ja linn 2”
eellinastus N kl 19.00, 21.20
“A-rühm”
eellinastus N kl 20.45
Estonia pst 9, Tallinn

Osale arutelus

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Pidupäev Kuulsaalis

Pane pidu veerema Kuulsaalis! Lõbus ajaveetmine ja mõnusad söögid-joogid muudavad Sinu pidupäeva kõigile meeldejäävaks!

Eesti Vabaõhumuuseum – ajal on lugu!

Rocca al Mares, Tallinna kesklinnast kõigest 15-minutilise sõidu kaugusel asub imeline paik – Eesti Vabaõhumuuseum. Ürituste korraldamiseks leiab siit erinevaid peo- ja seminariruume, kauni looduskeskkonna ning meeliülendavad maitseelamused.

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

  • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
    28%
    28%
  • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
    17%
    17%
  • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
    10%
    10%
  • Suvepäevi ei peeta
    45%
    45%

Valdkonna tööpakkumised

Teabevara