Puhkepäev: Helsingi rokib

Sel laupäeval mattub Helsingi rokihelidesse, festival Helsinki Live toob põhjanaabrite pealinna kohale rokilegendid – pikalt madalat profiili hoidnud, kuid nüüd uuesti maailma peal tuuritava Guns N’ Rosesi, Skunk Anansie ja teised.

Esimest korda Helsingis toimuva rokimaratoni korraldajad võtsid eeskuju Londonis Hyde Parkis toimunud sarnaselt kontserdilt Live 8. “Sealt edasi ma mõtlesin, et ühel päeval tahaks ma midagi nii suurt ja vägevat teha ka Soomes, Helsingis. Nüüd juba sellel suvel saab mu suur unistus teoks ja loodetavasti saame pakkuda uskumatu muusikaelamuse kõigile rokisõpradele,” lausus festivali korraldaja Kalle Keskinen.

Kohale on korraldajad kutsunud rokkmuusika suured tegijad. Üle pika aja saab taas lavalaudadel näha 1980ndate lõpul ja 1990ndatel suuri laineid löönud Ameerika rokihiidu Guns N’ Rosesit ühes oma laulja, meedias ammu pahapoisi staatuse omandanud Axl Rose’iga. Bänd külastab Helsingit oma maailmaturnee Chinese Democracy World Tour raames.
Samuti astub samal päeval lavalaudadele 1994. aastal kokku tulnud metalselt naiseliku kõlaga Skunk Anansie ning tuntud Kanada rokkbänd Danko Jones.
Nimistu sellega ei piirdu, põhjanaabrite juures astuvad samal päeval üles ka Suurbritannia rokkarid bändist White Lies ja Soome oma raskekahurvägi Michael Monroe, kes on rokisõpradele teada-tuntud bändi Hanoi Rock üks endistest liikmetest.

Praeguseks on mainitud bänd küll laiani läinud, ent rokkar Michael Monroe, kodanikunimega Matti Fagerholm, kes on teinud koostööd ka Guns N’ Rosesiga, on tegutsemas juba aasta alguses loodud uue bändi ridades, mis mööda koduriiki ja maailma suvel ringi tuuritab ning parimaid vanemaid ja uuemaid lugusid fännide rõõmuks esitab. Ja seda lubavad nad teha ka Helsinki Live’il.
“Rock ‘n’ roll hoiab noorena. Ma arvan, et me oleme oma bändiga selle elavaks tõestuseks. Kakskümmend aastat on mööda läinud ja mitte midagi pole muutunud. Me rokime kõvemini kui kunagi varem,” selliste Michael Monroe ühes intervjuus lausutud sõnadega võiks kokku võtta homme Helsingis toimuva.

Helsinki Live 2010
5. juunil kell 12 Käpylä spordipargis Helsingis
Esinevad: Guns N’ Roses, Skunk Anansie, Danko Jones, Michael Monroe, White Lies 
Pilet: 1550 krooni
Lisainfo www.piletilevi.ee, www.helsinkilivefestival.fi

Osale arutelus

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Korralda oma koolitus või konverents tulirelvamuuseumis ja lasketiirus

Taktikalise laskmise keskus suudab teile korraldada unustamatu firmaürituse. Meie konverentsiruum asub tulirelvamuuseumis, kus saab tutvuda tulirelvade ajalooga, viia läbi koolitusi või konverentse.

Pidupäev Kuulsaalis

Pane pidu veerema Kuulsaalis! Lõbus ajaveetmine ja mõnusad söögid-joogid muudavad Sinu pidupäeva kõigile meeldejäävaks!

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

Teabevara