Esmaspäeviti on kolleegid kõige ilusamad

Esmaspäeviti kulutavad Suurbritannia naised enese ilusaks tegemisele neli korda rohkem aega kui reedeti, selgub Suurbritannias korraldatud küsitlusest, vahendab Reuters.

Debenhamsi kaubamajaketis läbi viidud küsitlusest selgus, et briti naised vajavad esmaspäeva hommikuti enese sättimiseks 76 minutit, millest kolmandik kulub soengu tegemiseks, 18 minutit meikimiseks ja 16 minutit sobivate rõivaste valikuks. 

Teisipäeval kulus uuringus osalenud naistel sättimisel juba vaid 40 minutit, aeg vähenes nädala edenedes veelgi, jõudes reedeks vaid 19 minutini.  

Tavalisest rohkem aega kulutasid esmaspäeval enda sättimiseks ka mehed. Esmaspäeval kulus neil enda valmis seadmisele 28 minutit, teisipäeval poole vähem aega ning ülejäänud nädalapäevadel 11 minutit.

Küsitluses osales 1000 Debenhams kaubamajaketi püsiklienti.

 

Osale arutelus

 • Urve Vilk

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Peppersack – tee ajalooliste maitsenaudinguteni

Tallinna vanalinna südames, ajaloolise Raekoja ligidal asuv restoran Peppersack pakub meeldejäävaid maitseelamusi. Lisaks saab nautida mõõgavõitlejate igaõhtust efektset etendust.

Aasta suurejooneliseim sündmus Radisson Blu Sky Hotelis!

Jõulupidu, kui üks ettevõtte olulisemaid sündmusi, on oodatud nii töötajate kui ka koostööpartnerite poolt. Radisson Blu Sky Hotel pakub peohõngulist atmosfääri ning erakordset elamust, mida elevusega oodatakse ja soojusega meenutatakse. Meie eesmärgiks on täita teie soovid ja ergutada maitsemeeli hõrgutistega, milles traditsioonid kohtuvad mitmekesise tänapäevaga.

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

Teabevara