Jüri Raidla: armukadedus ei tohi segada rolli üle andmast

Raidla Lejins & Norcous partneri Jüri Raidla hinnangul on oma rolli üleandmine komplitseeritud protsess, mis nõuab pikaajalist ettevalmistust ning mida ei tohi armukadeduse tõttu liigselt edasi lükata, vahendab juhtimine.ee.

Oma rolli üleandmine on Raidla sõnul komplitseeritud protsess ja mida varem sellega alustada, seda parem on. „Seda kinnitab meie sektori ajalugu, et asutajapartneri poolt juhtiva rolli n-ö üleandmine on kriitilise tähtsusega, et büroo pikaajaline perspektiiv säiliks. Sageli ei ole suureks probleemiks mitte see, et puuduks kolleegid, kes oleksid võimelised rolli üle võtma, vaid et asutajapartnerid on liiga armukadedad, et seda õigel ajal teha.“ 

Juht peab tajuma üleandmise õiget aega. "Mis ei tähenda, et juht peaks advokaadipraktisest kohe lahkuma. Mitte selles mõttes, et ma valmistan kedagi ette. See ei toimu nii. On üllatav, kui te näeksite, kui demokraatlikult meie büroo partnerkonnas siseotsustamisprotsess toimub. Ma tean, et on arvatud teistmoodi. Aga arvamus, et otsustan väga palju küsimusi üksinda, ei vasta absoluutselt tõele,“ rääkis Raidla.

Raidla hinnangul tähendab see, et järgmine tegevpartner peab olema tunnustatud spetsialist turul, tal peab olemas olema  piisavalt  suur kontaktide võrgustik ja mitte ainult kodus, vaid ka rahvusvaheliselt ning et ta peab olema vedaja mitte tõukajatüüpi inimene. 

 

Osale arutelus

 • Urve Vilk

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Eesti Vabaõhumuuseum – ajal on lugu!

Rocca al Mares, Tallinna kesklinnast kõigest 15-minutilise sõidu kaugusel asub imeline paik – Eesti Vabaõhumuuseum. Ürituste korraldamiseks leiab siit erinevaid peo- ja seminariruume, kauni looduskeskkonna ning meeliülendavad maitseelamused.

Sündmused Lennusadamas on kordumatud

Suur sündmus väärib olenemata külaliste arvust suure algustähega peopaika. Üheks selliseks on kahtlemata Lennusadam koos vesilennukite angaariga, mis rajati sada aastat tagasi Vene tsaar Nikolai II korraldusel, osana Peeter Suure merekindlusest. Ainulaadne arhitektuuripärl on Paksu Margareeta kõrval teiseks koduks Eesti Meremuuseumile.

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

PricewaterhouseCoopers ootab oma tiimiga liituma kahte ASSISTENTI

PricewaterhouseCoopers AS

27. jaanuar 2019

Uudised

Teabevara