CV Keskuse uuring: 29% töötajatest saab ümbrikupalka

19% palga saajatest saavad oma töötasu ümbrikupalgana ning 10% töötajatest saavad osa palgast ümbrikus, selgus CV Keskuse tööportaali poolt läbi viidud küsitlusest.

Valdav enamus, ehk 71% küsitluses osalejatest vastas, et saavad oma palga ametlikult. Küsitluses osales 1874 vastajat. Vastajatest 60,2% olid tööga hõivatud ning 39,8% töötud.

"Tegemist on online-küsitlusega ja nende tulemuste põhjal ei tasu hakata arvutama, kui palju riigil maksutulu saamata jääb. Küll aga peegeldavad selle küsitluse tulemused mingil määral osade Eesti ettevõtete hetkeseisu. Näiteks 2007. aastal sarnasele küsitlusele vastates ütles vaid 9% inimestest, et saavad ümbrikupalka. Hoolimata ettevõtjate üldiselt positiivsetest ootustest majanduse tuleviku suhtes, on siiski väga palju neid firmasid, kes kas ellujäämise või suurema kasumi nimel on otsustanud makse mitte tasuda,“ kommenteeris küsitluse tulemusi CV Keskuse tegevjuht Paavo Heil.

Osale arutelus

 • Urve Vilk

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Korralda oma koolitus või konverents tulirelvamuuseumis ja lasketiirus

Taktikalise laskmise keskus suudab teile korraldada unustamatu firmaürituse. Meie konverentsiruum asub tulirelvamuuseumis, kus saab tutvuda tulirelvade ajalooga, viia läbi koolitusi või konverentse.

Pidupäev ajaloolises Roseni Tornis

Eksklusiivsed peoruumid - Roseni Torni väga hea asukoht südalinna tuiksoonel, kaasaegne esitlustehnika ning suurepärane ajalooline interjöör loovad mõnusa keskkonna erinevateks sündmusteks.

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

Teabevara