Mida teha nädalavahetusel?

Äripäev pakub välja valiku sündmusi, mida teha Eestis sel nädalavahetusel ja järgmisel nädalal.

TEATER

 Eesti Draamateater
11.06 kl 19 “Pikk päevatee kaob öösse” Keila-Joa mõisas
12.06 kl 19 “Kaevuritest kunstnikud” esietendus Viinistu Kunstimuuseumis
16.06 kl 19 “Kaevuritest kunstnikud” Viinistu Kunstimuuseumis
16.06 kl 19 “Pikk päevatee kaob öösse” Keila-Joa mõisas
17.06 kl 19 “Kaevuritest kunstnikud” Viinistu Kunstimuuseumis
17.06 kl 19 “Pikk päevatee kaob öösse” Keila-Joa mõisas
Pärnu mnt 5, Tallinn

Emajõe Suveteater
11.06 kl 19 “Mask” esietendus
12.06 kl 19 “Mask”
13.06 kl 19 “Mask”
15.06 kl 19 “Mask”
16.06 kl 19 “Mask”
17.06 kl 19 “Mask”
Jaama 14, Tartu

Estonia
11.06 kl 18 “Balletikooli Gala”
12.06 kl 18 “Balletikooli Gala”
Estonia pst 4, Tallinn

MTÜ Kell Kümme
15.06 kl 19 “Augustikuu teemaja” Varbuse hobupostijaama õuel
16.06 kl 19 “Augustikuu teemaja” Varbuse hobupostijaama õuel
17.06 kl 19 “Augustikuu teemaja” Varbuse hobupostijaama õuel
info@kell10.ee

NO99
11.06 kl 20 “Tallinn - meie linn”
Tallinna Tornide väljakul
14.06 kl 18 “Tallinn - meie linn”
Tallinna Tornide väljakul
15.06 kl 18 “Tallinn - meie linn”
Tallinna Tornide väljakul
16.06 kl 18 “Tallinn - meie linn”
Tallinna Tornide väljakul
Sakala 3, Tallinn

Pärimusteater Loomine
11.06 kl 22 “Carmen Alexandrinum”
Tallinna Matkamaja hoovis 
Vene 6, Tallinn

Rakvere Teater
11.06 kl 19 “Toatüdrukud” Pangamajas
12.06 kl 19 “Toatüdrukud” Pangamajas
17.06 kl 19 “Kadunud tsirkus” esietendus Rakvere spordikirikus (Võimla 1, Rakvere)
Kreutzwaldi 2a, Rakvere

Tallinna Linnateater
11.06 kl 19 “Arbuusisuhkrus”
11.06 kl 19 “Ma armastasin sakslast”
12.06 kl 19 “Arbuusisuhkrus”
15.06 kl 19 “Meie, kangelased”
15.06 kl 13 “Hecuba pärast”
16.06 kl 19 “Meie, kangelased”
16.06 kl 13 “Hecuba pärast”
17.06 kl 19 “Kes kardab Virginia Woolfi?”
17.06 kl 13 “Minu tädi”
Lai 23, Tallinn

Tartu Uus Teater
11.06 kl 19.30 “Kolm värvi. Eesti 2010. Must” Andres Keil, Kanuti Gildi SAALis
Magasini 5, Tartu

Theatrum
14.06 kl 20.30 “Valged ööd”  
15.06 kl 20.30 “Valged ööd”
17.06 kl 20.30 “Valged ööd”
Vene 14, Tallinn

Ugala Teater
11.06 kl 19 Kohvikuõhtu ”Parimad palad” Ugala teatri fuajees
13.06 kl 18 “Eurütmia”
15.06 kl 19 Kohvikuõhtu ”Parimad palad” Ugala teatri fuajees
16.06 kl 19 Kohvikuõhtu ”Parimad palad” Ugala teatri fuajees
17.06 kl 19 Kohvikuõhtu ”Parimad palad” Ugala teatri fuajees
Vaksali 7, Viljandi

Vanemuine
11.06 kl 19 “Evita”
Tallinnas Nokia Kontserdimajas
12.06 kl 19 “Evita”
Tallinnas Nokia Kontserdimajas
13.06 kl 13 “Nukitsamees”
Tallinnas Nokia Kontserdimajas
13.06 kl 18 “Nukitsamees”
Tallinnas Nokia Kontserdimajas
Vanemuise 6, Tartu

Vene Teater
11.06 kl 19 “Besame mucho”
Vabaduse väljak 5, Tallinn

Viljandi Nukuteater
12.06 kl 12 “Nif Nuf Naf-i lugu”   Viljandi hansapäevadel
12.06 kl 15 “Nif Nuf Naf-i lugu”   Viljandi hansapäevadel
Lossi 31, Viljandi

Von Krahli Teater
12.06 kl 18 “Eesti Meeste Laulud” Noblessneri valukojas (Tööstuse 48, Tallinn)
12.06 kl 22 “Eesti Meeste Laulud” Noblessneri valukojas
13.06 kl 18 “Eesti Meeste Laulud” Noblessneri valukojas
13.06 kl 22 “Eesti Meeste Laulud” Noblessneri valukojas
14.06 kl 19 “Eesti Meeste Laulud” Noblessneri valukojas
17.06 kl 18 “Eesti Meeste Laulud” Noblessneri valukojas
17.06 kl 22 “Eesti Meeste Laulud” Noblessneri valukojas
Rataskaevu 10, Tallinn

KONTSERT

Clazz
11.06 kl 22 ÖÖÖ - NaTa Jazz Band
13.06 kl 15 Jarek Kasar aka Chalice
14.06 kl 21 Sergei Pedersen Trio
17.06 kl 22 Hedvig Hanson
Vana turg 2, Tallinn

Estonia
12.06 kl 19 Venemaa päevale pühendatud pidulik kontsert  
13.06 kl 15 G.Otsa nim Tallinna Muusikakooli LXIV lennu
kontsert-aktus
Estonia pst 4, Tallinn

Ingmani Merelava
13.06 kl 20 Kaunid Kontserdid Käsmus - L.Saatpalu, P.Rebane & R.Tafenau
Käsmu, Ingmani Merelava

Jõhvi kontserdimaja 
11.06 kl 19 Ensemble Livonia
16.06 kl 19 “Kolm vene basso profundo’t” Vladimir Miller,
Mihhail Kruglov, Sergei Kotšetov
Pargi tn 40, Jõhvi

Klubi Plink Plonk
11.06 kl 22 Lenna Kuurma - plaadiesitluskontsert
Lenna Kuurma, Marten Kuningas, Leegitsev Sidrun
16.06 kl 20 Zetod - plaadiesitluskontsert
Lõkõriq, Kristjan Priks, Andreas Kalkun
Vallikraavi 4, Tartu

Puhas Kuld
17.06 kl 21 Jazzliit: Lin’s System
Lossi 15, Viljandi

Pärnu Kontserdimaja
17.06 kl 19 “Kolm vene basso profundo’t” Vladimir Miller,
Mihhail Kruglov, Sergei Kotšetov   
Aida 4, Pärnu

Rock Cafe
11.06 kl 22 Vennaskond + support
15.06 kl 20 Soulfly (USA)
Tartu mnt. 80D, Tallinn

Suure-Jaani Gümnaasium
14.06 kl 19 Suure-Jaani muusikafestival esitleb: Bolero
Eesti Riiklik Sümfooniaorkester,
Mari-liis Uibo (viiul), dirigent Paul Mägi
17.06 kl 19 “Chopin, Georges Sand ja koreograafia” Vanemuise näitlejad ning tantsijad, Francesco Attesti (Itaalia, klaver)
Tallinna 24, Suure-Jaani

Suure- Jaani kirik
16.06 kl 13 “Suure-Jaani Muusikafestival”
Organistide konkurss, I voor
16.06 kl 18 “Suure-Jaani Muusikafestival”
Organistide konkurss, II voor
Köleri 1, Suure-Jaani

Suure-Jaani Kappide muuseum
17.06 kl 14 Festivali avakontsert “Kappide dünastia ja üksik Saar”
Toomas Vavilov (klarnet), Leonora Palu (flööt),René Soom (bariton), Signe Hiis (klaver), Aare Tammesalu (tšello)
Tallinna 30, Suure-Jaani, Viljandimaa

Tallinna Jaani kirik
15.06 kl 19 “Tobiase motetid”
Eesti Filharmoonia Kammerkoor,
dirigent Daniel Reuss
Vabaduse väljak 1, Tallinn 

Tallinna Lauluväljak
12.06 kl 18 Rod Stewart
Narva mnt. 95, Tallinn

Tallinna Raekoda
12.06 kl 18 Ensemble Livonia
15.06 kl 19 “Plaadiesitluskontsert” Sigrid Kuulmann, Marko Martin
Raekoja plats 1, Tallinn

Tallinna Raekoja plats
11.06 kl 15 Vanalinnapäevad: Sooäär,Vaigla ,Ruben trio
11.06 kl 16 Vanalinnapäevad:
Tom-Tomm Quintet
11.06 kl 17 Vanalinnapäevad:
Kadri Voorand kvintett
11.06 kl 18 Vanalinnapäevad:
Hedvig Hanson kvartett
Raekoja plats 1, Tallinn

Tartu Jaani kirik
11.06 kl 22 ‘’Exsultate, Jubilate’’-
Pirjo Püvi, Collegium Consonante orkester
16.06 kl 19 “Tobiase motetid”
Eesti Filharmoonia Kammerkoor,
dirigent Daniel Reuss 
Jaani 5, Tartu

Tartu Laululava
17.06 kl 21 “ Disko pole oluline, punk on põhiline”
Mihkel Raud ja Hendrik Sal-Saller
Laulupeo pst 25, Tartu

Vabaduse väljaku maaalune parkla
13.06 kl 18 Suure-Jaani muusikafestival esitleb: Bolero
Eesti Riiklik Sümfooniaorkester,
Mari-liis Uibo (viiul), dirigent Paul Mägi
Vabaduse väljak, Tallinn

Valga Kultuuri- ja Huvialakeskus
12.06 kl 18 “Opereti kuumuses”
Margit Saulep (metsosopran),
Alar Haak (bariton), Siim Selis (klaver)
Kesk 1, Valga 

KINO

Cinamon Tartu 
“Seks ja linn 2”
R kl 11.40, 14.30, 17.40, 20.35, 23.30;
L–N kl 12.45, 15.45, 18.45, 21.45
“A-rühm”
R kl 12.00, 14.35, 17.15, 19.45, 22.30;
L–N kl 12.00, 14.30, 17.15, 19.45, 22.05
“Shrek nüüd ja igavesti”
kl 11.30, 13.30, 15.30, 17.30, 19.30
“Hübriid”
R kl 16.15, 18.30, 21.30, 23.45;
L–N kl 19.50, 22.00
“Mullivanniga minevikku”
R kl 20.00,  22.00, 00.00;
L–N kl 16.30, 18.30, 20.45 (v.a. E)
“Pärsia prints: Ajaliiv”
R kl 13.45, 20.45, 23.15
L–N kl 11.45, 14.05, 21.30 (v.a. N)
“Lihtsalt liiga kuum”
kl 15.00
“Robin Hood”
kl 17.05
“Viimane laul”
kl 12.30
“Star 80”
E kl 21.00
“Killerid”
N kl 21.30
Turu 2, Tartu

Coca-Cola Plaza 
“Varuplaan”
kl 14.30 (v.a. N)
“Robin Hood”
kl 12.45, 18.15, 21.15
“Halb politseinik: Sündmuspaik New Orleans”
kl 22.25 
“Chloe”
kl 15.45 
“Lihtsalt liiga kuum”
kl 11.55, 22.30
“Pärsia prints: Ajaliiv”
kl 11.50 (v.a. N), 16.55 (v.a. N),
19.30 (v.a. N), 22.05
“Mullivanniga minevikku”
kl 11.35, 16.00, 20.25
“Shrek: Nüüd ja igavesti” 3D
eesti keeles:
kl 12.00, 12.30, 14.15, 17.30, 19.25;
vene keeles: kl 11.40, 14.45, 16.50, 20.15
inglise keeles: kl 22.00
“Hübriid”
kl 13.45, 18.10, 22.35
“Seks ja linn 2”
kl 11.25, 11.30, 14.35, 14.40, 15.20, 17.45, 17.50, 18.25, 20.55, 21.00, 21.30;
L–P kl 15.20 
“A-rühm”
kl 11.45, 14.20, 14.25, 17.00, 17.05, 19.40, 19.45, 22.20
Hobujaama 5, Tallinn

Ekraan
“Shrek: Nüüd ja igavesti” 3D
eesti keeles:
kl 11.30 (v.a. E, K), 14.00 (v.a. K), 16.30 (v.a. K), 19.00, 21.30
“A-rühm”
kl 12.00, 14.30, 17.00, 19.30, 22.00
Riia 14, Tartu

Forum Cinemas Astri
“Kosmosekoerad Belka ja Strelka”
vene keeles, eestik. subtiitritega:
kl 14.15
“Pärsia prints: Ajaliiv”
kl 16.15, 18.45, 21.15; L–P kl 11.45
“Shrek: Nüüd ja igavesti” 3D
vene keeles eestik. subtiitritega:
kl 14.00, 16.00, 18.15, 20.30; L–P kl 12.00
“A-rühm”
kl 13.45, 16.30, 19.00, 21.30; L–P kl 11.15
Tallinna mnt 41, Narva

Kino Kannel 
“Viimane laul”
R, E, N kl 19.00; T kl 21.00
Liiva 13, Võru

Kino Kosmos
“Shrek: Nüüd ja igavesti”
eesti keeles:
kl 12.00, 14.15, 16.30, 18.45, 21.00
“Viimane laul”
kl 17.30
“Raudmees 2”
kl 15.00, 20.00
“Kosmosekoerad Belka ja Strelka”
vene keeles, eestik. subtiitritega:
kl 13.00
Pärnu mnt. 45, Tallinn

Mai kino
NB! Kino on esmaspäeviti suletud
“Shrek nüüd ja igavesti”
eesti keeles: kl 17.00, 19.00;
L–P kl 15.00
“Punane elavhõbe“
kl 21.00    
Papiniidu 50,  Pärnu

Solaris Kino 
“Punane elavhõbe”
kl 20.50 (v.a. K, N)        
“Robin Hood”
kl 15.45, 21.00
“Kosmosekoerad Belka ja Strelka” 3D
vene keeles, eestik. subtiitritega:
kl 11.45
“Lihtsalt liiga kuum”
kl 13.30, 18.45
“Luuserid”
kl 21.40
“Pärsia prints: Ajaliiv”
kl 13.15, 16.00, 20.30 (v.a. K);
K kl 20.50
“The Runaways”
kl 18.30
“Shrek nüüd ja igavesti” 3D
eesti keeles: kl 11.55, 14.30, 16.45, 18.25; vene keeles: kl 12.15, 13.55, 16.15, 18.55
“Seks ja linn 2”
kl 12.00, 14.15, 15.00, 17.30, 18.15, 20.45, 21.30
“A-rühm”
kl 11.30, 14.00, 16.30, 19.00, 21.20
“Killerid”
eellinastus N kl 20.50
Estonia pst 9, Tallinn

NÄITUS

Adamson-Ericu muuseum
Ellinor Aiki (1893–1969).
Sarjast “Eesti esimesi naiskunstnikke”, kuni 13.06
Püsiväljapanek:
Adamson-Ericu looming
Lühike jalg 3, Tallinn

ArtDepoo
Jaanika Peerna, kuni 30.06
Jahu 12, Tallinn

Draakoni Galerii
“Ideaalmaastik” Kaili-Angela Konno,
kuni 19.06         
Pikk 18, Tallinn

Eesti Rahvusraamatukogu
Margarita Kerimova-Sokolova,
Akvarellid, kuni 19.06
Giuseppe Melani maalid,
kuni 26.06 
“Vene küla briti silmade läbi”
Elisabeth Warneri fotod, kuni 01.07
Tõnismägi 2, Tallinn

Haus Galerii
Maria - Kristiina Ulas, kuni 18.06
Uus 17, Tallinn

Hobusepea galerii
“Memo?o? I” Timo Toots, kuni 28.06             
Hobusepea 2, Tallinn

Kadrioru kunstimuuseum
“Pinge” Saksa ekspressionism Eesti Kunstimuuseumi kogust, kuni 31.10
“Balti biidermeier”, kuni 29.08
“Šedöövri sünd. Kadrioru kunstimuuseum 10”, kuni 2011
Püsiväljapanek:
16.–20. saj maalikunst. Madalmaade, saksa, itaalia, vene meistrid
18.–20. saj Lääne-Euroopa ja Vene tarbekunst ning skulptuur
Weizenbergi 37, Tallinn

Kodulinna Maja
“Klaasikunsti näitus-
räägi mulle üks lugu.....”, kuni 12.06
Gümnaasiumi 3, Tallinn

Kondase Keskus
“Päkapikud ja varspiste” Seinavaibad - Viljandimaa kooliõpilaste käsitöönäitus, kuni 25.07
“Rahvatarkus kodutekstiilidel”,
kuni 13.06
Pikk 8, Viljandi

Kumu
“Neoimpressionismi jälgedes: Mägi ja Finch, kuni 12.09
“Maa ja vee kahekõne” Eero Hiironeni skulptuurid, kuni 05.09
“Muutuv maalikunst”, kuni 10.10
“CCiurlionis ja tema aeg leedu kunstis”, kuni 08.08
“Nõukogude naine”, kuni 26.09
Püsiväljapanek:
Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni.
Eesti kunst Teise maailmasõja
lõpust taasiseseisvumiseni.
Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Pärnu Kunstnike Maja
“Kõik me oleme Aadama pojad”
Kuzja Zverev, kuni 19.06
Nikolai 27, Pärnu

Pärnu Linnagalerii
“Meie Leidikud”
kuraator Jasper Zoova, 17.06–17.07
“Pika Puuga - Täie Rauaga!”
Tarrvi Laamannn, kuni 12.06 
Aida 4, Pärnu

Tallinna Keskraamatukogu
Väikegraafika näitus Maret Olvetilt, kuni 29.06
Estonia pst 8, Tallinn

Tallinna Linnagalerii
“Odessa” veinitehas esitleb:
Odessa punk  (kuraator Anders Härm), kuni 27.06
Harju 13, Tallinn

Tartu Kunstimuuseum
“TÜ maalieriala bakalaureusetööde näitus”, kuni 22.08
Raekoja plats 18, Tartu

Tartumaa Muuseum
“Trollid, mäekollid ja vetehaldjad”
Theodor Kittelseni maalid ja joonistused, kuni 26.08
Pikk 2, Elva

Tartu Mänguasjamuuseum
“Sõrmuste Isanda nukud”
“Ajalugu mängides” Näitus Tõnu Laugu ja Väinu Paasi meisterdatud mänguasjadest
“Jars-Jamp” Ühe poistekamba päevik
“Miriami maailm”
Lutsu 8, Tartu

Uue Kunsti Muuseum
XVII Rahvusvaheline aktinäitus
“Mees ja naine”, alateemaga
“Tugevad tunded, haprad suhted”,
kuni 05.09
„Bart“ Jari Arffman, fotonäitus.
Kuraator Asko Mäkelä, kuni 01.08
Esplanaadi 10, Pärnu

Vaal galerii
„National Gallery. Suvila ehitamise talgud“ Eesti Maalikunstnike Liidu aastanäitus, kuni 30.06
Tartu mnt 80d, Tallinn

Vabaduse Galerii
Mati Karmin, kuni 30.06
Vabaduse väljak 6, Tallinn

Viinistu Kunstimuuseum
Jaan Manitski erakogu Eesti kunstist läbi aegade
Viinistu küla, Kuusalu vald, Harjumaa

Y galerii
TÜ Maalikunsti eriala lõputööd ning TKK fotograafia osakonna lõpetaja Liina Soosaare diplomitöö, kuni 26.06
Küütri 2, Tartu

Osale arutelus

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Eesti Vabaõhumuuseum – ajal on lugu!

Rocca al Mares, Tallinna kesklinnast kõigest 15-minutilise sõidu kaugusel asub imeline paik – Eesti Vabaõhumuuseum. Ürituste korraldamiseks leiab siit erinevaid peo- ja seminariruume, kauni looduskeskkonna ning meeliülendavad maitseelamused.

Korralda oma koolitus või konverents tulirelvamuuseumis ja lasketiirus

Taktikalise laskmise keskus suudab teile korraldada unustamatu firmaürituse. Meie konverentsiruum asub tulirelvamuuseumis, kus saab tutvuda tulirelvade ajalooga, viia läbi koolitusi või konverentse.

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

  • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
    28%
    28%
  • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
    17%
    17%
  • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
    10%
    10%
  • Suvepäevi ei peeta
    45%
    45%

Valdkonna tööpakkumised

Teabevara