Puhkepäev: Forum Cinemas toob Londoni teatri Eesti linnadesse

Teater tuleb taas kinno, kuu lõpus on võimalik Forum Cinemas kinodes nautida London National Theatre’i komöödiat “London Assurance”.

Komöödia “London Assurance’i” loomisaeg jääb 19. esimesse poolde, aastasse 1841, mil autor, iirlane Dion Boucicault 21. aastaselt antud teose kirja pani. Tegu oli tema teise kirjutatud näidendiga, ent esimesega, mis avaldamisse jõudis ja kohe ka autorile laialdaselt tunnustust tõi ning temast Londoni teatrimaailma geeniuse tegi.

“London Assurance” on komöödia, mille peaosalisteks Sir Harcourt ja Lady Spanker, keda National Theatre’i lavaversioonis kehastavad Simon Russell Beale ning Fiona Shaw. Tegu on looga, kus meelitatakse Sir Harcourt Courtly eemale moodsa Londoni saginast, ja seda lubadustega eesootavatest rikkustest ning imekaunist ja temast mitukümmend aastat nooremast pruudist Grace’ist.
Olles jõudnud Oak Halli Gloucestershire’is hakkavad juhtuma aga veidrad juhtumused. Esmapilgul Grace’st sissevõetud Sir Harcourt hakkab silma heitma aga Lady Gay Spankerile. Grace aga omakorda Sir Harcourti pojale, kes ka Oak Hallis on. Esialgsed suhted ja paarid on peagi segi nagu pudru ja kapsad. 

London Assurance
Lavastaja: Nicholas Hytner
Osades: Mark Addy, Richard Briers, Matt Cross, Fiona Drummond, Mark Extance, Simon Markey, Laura Matthews, Maggie Service, Fiona Shaw jmt
Etenduse pikkus: 2h 40 min
Tallinna, Tartu ja Narva kinodes 28.06.2010 kell 21 
Piletid: 150 kr

Osale arutelus

 • Urve Vilk

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Eesti Vabaõhumuuseum – ajal on lugu!

Rocca al Mares, Tallinna kesklinnast kõigest 15-minutilise sõidu kaugusel asub imeline paik – Eesti Vabaõhumuuseum. Ürituste korraldamiseks leiab siit erinevaid peo- ja seminariruume, kauni looduskeskkonna ning meeliülendavad maitseelamused.

Pidupäev Kuulsaalis

Pane pidu veerema Kuulsaalis! Lõbus ajaveetmine ja mõnusad söögid-joogid muudavad Sinu pidupäeva kõigile meeldejäävaks!

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

Teabevara