Küsitlus: kui tihti ja millist trenni teete?

 

Minu suhe sporti on hea, aga ajapuuduse tõttu ebastabiilne. Tihti pole jõudu ega jaksu. Trenn peab olema mõnus tegevus, selleks peab olema aega.
On olnud ka perioode, mil olen trenni teinud hambad ristis eesmärgiga iga päev trenni teha, kuna see on vajalik. Aga elus on ka muid asju.
Samas oleneb ka hooajast. Suvel on rohkem aega tennist mängida, talvel vähem. Eks aja jooksul on välja kujunenud omad lemmikud. Kui oled ära proovinud erinevad treeninguid, siis tunned ära, mis sulle kõige enam sobib.  
Kõige rohkem meeldib mulle mängida tennist ning tegeleda pilatesega, need on kõige mõnusamad asjad, mille peale raha kulutada. Aga ka tasuta võimalusi sportimiseks on palju: kõndimine, suusatamine, uisutamine. Need on meeldivad tegevused ja samas annavad füüsilise koormuse.
Margit Kõrvits, Reklmaaiagentuuri Factory juht ja omanik

Meil on spordiga kokkulepe, et mina ei puutu temasse ja tema ei puutu minusse. Siiamaani oleme suutnud nii hästi ära elada. Lugesin internetist mingit uuringut, et 40% inimestele ei anna sport mingit efekti, see võib olla isegi vastunäidistatud. Loen ennast selle 40% hulka kuuluvaks. Ma ei tunne spordist mõnu ega tunne mingit vajadust selle järele, mistõttu ei näe ka põhjust sellega tegeleda. Muidugi klassikalist liigutamist aeg-ajalt ikkagi on nagu jalutamine. Paar korda olen isegi rulluisud alla pannud.  
Argo Luude, ASi Veolia Keskkonnateenused juhataja

 

 

Osale arutelus

 • Urve Vilk

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Korralda oma koolitus või konverents tulirelvamuuseumis ja lasketiirus

Taktikalise laskmise keskus suudab teile korraldada unustamatu firmaürituse. Meie konverentsiruum asub tulirelvamuuseumis, kus saab tutvuda tulirelvade ajalooga, viia läbi koolitusi või konverentse.

Pidupäev Kuulsaalis

Pane pidu veerema Kuulsaalis! Lõbus ajaveetmine ja mõnusad söögid-joogid muudavad Sinu pidupäeva kõigile meeldejäävaks!

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

Teabevara