Salva reisikindlustust saab nüüd osta ka automaadist

Salva Kindlustus avas Tallinna Lennujaamas esimese reisikindlustuse müügiautomaadi. Väljuvate lendude tsoonis asuvast automaadist saab lisaks tervisekindlustusele osta ka reisitõrke ja pagasikindlustust.

„Täitmist vajavad väljad on ekraanil esitatud lihtsalt ja selgelt, nii, et kindlustuse sõlmimine ei peaks võtma rohkem kui paar minutit,“ sõnas Salva Kindlustuse reisikindlustuse osakonna juhataja Epp Ulfsak.

Ta lisas, et julguse ühena esimestest sellise automaatse lahenduse kasutusele võtmiseks andis mitme aasta pikkune kogemus reisikindlustuse internetimüügiga, mis teenuse mugavuse tõttu klientide poolt hästi omaks võeti.

Puutetundliku ekraani kaudu saab sisestada andmed kindlustatava(te) isiku(te), reisi sihtkoha ja pikkuse, valitavate riskide ning muu vajaliku kohta. Seejärel arvutab automaat kindlustusmakse, mille inimene saab pangakaardiga tasuda.

Peale maksmist on kindlustus sõlmitud ja poliis saadetakse pdf- failina kliendi e-mailile. Makse sooritamise kohta prindib automaat ka vastava kviitungi koos poliisi põhiandmete ning vajalike kontaktidega.

 

Osale arutelus

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Pidupäev ajaloolises Roseni Tornis

Eksklusiivsed peoruumid - Roseni Torni väga hea asukoht südalinna tuiksoonel, kaasaegne esitlustehnika ning suurepärane ajalooline interjöör loovad mõnusa keskkonna erinevateks sündmusteks.

Aasta suurejooneliseim sündmus Radisson Blu Sky Hotelis!

Jõulupidu, kui üks ettevõtte olulisemaid sündmusi, on oodatud nii töötajate kui ka koostööpartnerite poolt. Radisson Blu Sky Hotel pakub peohõngulist atmosfääri ning erakordset elamust, mida elevusega oodatakse ja soojusega meenutatakse. Meie eesmärgiks on täita teie soovid ja ergutada maitsemeeli hõrgutistega, milles traditsioonid kohtuvad mitmekesise tänapäevaga.

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

Uudised

Teabevara