Kino kolib katusele!

Reedel, 2. juulil avatakse Viru Keskuse katuseterrassil Katusekino, kus näidatakse oktoobri alguseni mitmekülgset väärtfilmivalikut.

Avahooajal tuuakse unikaalses kinos huvilisteni 70 täispikka kinoseanssi. Kinno mahub ühele seansile korraga 300 inimest ning filme näidatakse katusekinos kolmapäevast pühapäevani. Lisaks avatakse katuseterrassil ka vabaõhukohvik ning baar, mis pakub mõnulemisvõimalusi kolmapäevast pühapäevani kella 12 kuni 2 öösel.    

Katusekino projekti eestvedaja Aivar Laane sõnul on Katusekino programm pandud kokku koostöös PÖFFiga ning kindlasti leiab rikkalikust valikust endale meelepärast vaatamist igaüks. „Kavas on palju rariteetseid filme, mida suurel kinolinal ei ole seni Eestis laialt nähtud, unikaalsust lisab veelgi asjaolu, et igat filmi näitame ainult ühe korra õhtu ning maksimaalselt 2 korda hooaja jooksul,“ rääkis Aivar Laane Katusekino filmivalikust.

Lisaks rariteetsetele filmipärlitele on Katusekino repertuaaris Laane sõnul ka keelatud dokumentaalfilmid, uued filmid, kultusfilmid, valitud komöödiad kui ka Hollywoodi ja kinoklassika. Katusekinos toimuvad ka mitmete filmide Eesti esilinastused ning korraldatakse eriüritusi.

Programmiga saab tutvuda Katusekino koduleheküljel www.katusekino.ee. Pileteid seanssidele saab osta kohapealt ning Katusekino koduleheküljelt, samuti Piletilevi müügikohtadest.

Osale arutelus

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Korralda oma koolitus või konverents tulirelvamuuseumis ja lasketiirus

Taktikalise laskmise keskus suudab teile korraldada unustamatu firmaürituse. Meie konverentsiruum asub tulirelvamuuseumis, kus saab tutvuda tulirelvade ajalooga, viia läbi koolitusi või konverentse.

Sündmused Lennusadamas on kordumatud

Suur sündmus väärib olenemata külaliste arvust suure algustähega peopaika. Üheks selliseks on kahtlemata Lennusadam koos vesilennukite angaariga, mis rajati sada aastat tagasi Vene tsaar Nikolai II korraldusel, osana Peeter Suure merekindlusest. Ainulaadne arhitektuuripärl on Paksu Margareeta kõrval teiseks koduks Eesti Meremuuseumile.

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

PricewaterhouseCoopers ootab oma tiimiga liituma kahte ASSISTENTI

PricewaterhouseCoopers AS

27. jaanuar 2019

Uudised

Teabevara