Finnair lennutab peagi Singapuri

Finnair avab järgmisel kevadel uue lennuliini Singapuri, kuhu reisijaid igapäevaselt lennutama hakatakse.

„Aasia ja Euroopa vahelise lennuliikluse jätkuvast tugevast nõudlusest tulenevalt oleme otsustanud avada uue lennuliini Singapuri, mis on populaarseks sihtkohaks Euroopa ärireisijate seas,” ütles Finnairi Eesti müügidirektor Jan-Michael Nigmann. „Avatav lennuliin saab olema kõige kiiremaks ühenduseks Euroopa ja Singapuri vahel,“ lisas Nigmann.
 
Alates 30. maist 2011 alustab Finnair oma igapäevaseid otselende Helsingist Singapuri. Finnair hakkab lendama Singapuri uue Airbus 340-tüüpi pikamaalennukiga. Finnairi lennud Singapurist hakkavad väljuma maailma üheks parimaks lennujaamaks tunnistatud Singapur Changi nimelisest lennujaamast.
 
Singapur pakub lähtuvalt oma soodsast asukohast mugavat edasireismise võimalust teistesse Kagu-Aasia riikidesse ja Austraaliasse. Singapuri naaberriikideks on ka tuntud turismi sihtkohad nagu Malaisia ja Indoneesia.
  
Hetkel opereerib Finnair nädalas 60 lendu, üheksasse Aasia sihtkohta: Tokyosse, Pekingisse, Bangkokki, Sõuli, Nagoyasse, Šanghaisse, Delhisse, Osakasse ja Hongkongi. 

Osale arutelus

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Pidupäev Kuulsaalis

Pane pidu veerema Kuulsaalis! Lõbus ajaveetmine ja mõnusad söögid-joogid muudavad Sinu pidupäeva kõigile meeldejäävaks!

Eesti Vabaõhumuuseum – ajal on lugu!

Rocca al Mares, Tallinna kesklinnast kõigest 15-minutilise sõidu kaugusel asub imeline paik – Eesti Vabaõhumuuseum. Ürituste korraldamiseks leiab siit erinevaid peo- ja seminariruume, kauni looduskeskkonna ning meeliülendavad maitseelamused.

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

Teabevara