Mida teha nädalavahetusel?

Äripäev pakub välja valiku sündmusi, mida teha Eestis sel nädalavahetusel ja järgmisel nädalal.

TEATER

Eesti Draamateater
02.07 kl 19 “Kaevuritest kunstnikud” Viinistu Kunstimuuseumis
02.07 kl 19 “Pikk päevatee kaob öösse” Keila-Joa mõisas
03.07 kl 19 “Kaevuritest kunstnikud” Viinistu Kunstimuuseumis
03.07 kl 19 “Pikk päevatee kaob öösse” Keila-Joa mõisas
Pärnu mnt 5, Tallinn

Emajõe Suveteater
02.07 kl 19 “Põrgupõhja uus vanapagan”
03.07 kl 19 “Põrgupõhja uus vanapagan”
04.07 kl 19 “Põrgupõhja uus vanapagan”
06.07 kl 19 “Põrgupõhja uus vanapagan”
07.07 kl 19 “Põrgupõhja uus vanapagan”
08.07 kl 19 “Põrgupõhja uus vanapagan”
Jaama 14, Tartu

Endla Teater
08.07 kl 19 “Madame Bovary”
Keskväljak 1, Pärnu

Komöödiateater
05.07 kl 19 “Avameelselt abielust”
Märjamaa Laululaval
06.07 kl 19 “Avameelselt abielust”
Viljandi Kaevumäe laval
Vanemuise 6, Tartu

MTÜ Kell Kümme
02.07 kl 19 “Augustikuu teemaja” Varbuse hobupostijaama õuel
03.07 kl 19 “Augustikuu teemaja” Varbuse hobupostijaama õuel
04.07 kl 19 “Augustikuu teemaja” Varbuse hobupostijaama õuel
info@kell10.ee

MTÜ Kultuuritsehh
02.07 kl 20 “Rööv” Õisu mõisas
03.07 kl 20 “Rööv” Õisu mõisas
07.07 kl 20 “Rööv” Õisu mõisas
08.07 kl 20 “Rööv” Õisu mõisas
Õisu mõis, Halliste, Viljandimaa

R.A.A.A.M
07.07 kl 19 “Eesti asi”
Tartu Laulupeomuuseumis
08.07 kl 19 “Eesti asi”
Tartu Laulupeomuuseumis
Süda 8-7a, Tallinn

Rakvere Teater
02.07 kl 19 “Torm”
02.07 kl 19 “Kadunud tsirkus”
Rakvere spordikirikus (Võimla 1, Rakvere)
03.07 kl 19 “Torm”
08.07 kl 19 “Kadunud tsirkus”
Rakvere spordikirikus (Võimla 1, Rakvere)
Kreutzwaldi 2a, Rakvere

Suvelavastus
02.07 kl 19 “Viina Vanne”
Luke Mõisapargis
03.07 kl 19 “Viina Vanne”
Luke Mõisapargis
04.07 kl 19 “Viina Vanne”
Luke Mõisapargis
Voika 23, Nõo, Tartumaa

Tallinna Linnateater
02.07 kl 19 “Kes kardab Virginia Woolfi?”
02.07 kl 19 “Nõks”
Lai 23, Tallinn

Tantsuteater Zick
03.07 kl 11 “Sina ja mina ja kõik keda teame“ esietendus Muuseumis
Miia–Milla–Manda (L. Koidula 21c, Tallinn)
04.07 kl 11 “Sina ja mina ja kõik keda teame“ Muuseumis Miia–Milla–Manda
(L. Koidula 21c, Tallinn)
www.zick.ee

Von Krahli Teater
07.07 kl 21.30 “The End”
Festivalil Baltoscandal, Rakvere Teatris
08.07 kl 17.30 “The End”
Festivalil Baltoscandal, Rakvere Teatris
Rataskaevu 10, Tallinn

KONTSERT

Ammende Villa aed
03.07 kl 18 “Kummardus Valgrele” Laura Põldvere, Marvi Vallaste,
Uku Suviste, Rain Simmul, Rolf Roosalu, James Werts, Mart Sander, Sepo ja Aleksander Seeman, Pärnu Filharmoonia orkester, dirigent Mart Sander
Mere pst. 7, Pärnu

Eivere mõis
03.07 kl 18 Hedvig Hanson ja
Andre Maaker - Armastuslaulud
Eivere küla, Paide vald, Järva maakond

Harju-Madise
Mattiase kirik

02.07 kl 20 Jassi Zahharov &
Margus Kappel - Laul teeb rinna rõõmsaks
Madise küla, Padise vald, Harjumaa

Juuru Mihkli kirik
08.07 kl 20 Klaver tuleb külla: 2ÜHEL / Rein Rannap, Mihkel Mattisen
Tallinna mnt 24, Juuru, Raplamaa

Kadrioru Loss
07.07 kl 19 Eliitkontserdid -
Age Juurikas (klaver)
Weizenbergi 37, Tallinn

Kambja kirik
03.07 kl 20 Jassi Zahharov &
Margus Kappel - Laul teeb rinna rõõmsaks
Kambja, Tartumaa  

Kilingi-Nõmme laululava
03.07 kl 15 Schilling 2010 /
Ilusa Muusika Festival
Kilingi-Nõmme, Saarde vald, Pärnumaa

Mederi saal
03.07 kl 18 Löökpilliduo Double Stroke:
Hele-Riin Uib & Madis Metsamart
Suur-Kloostri 16, Tallinn

Muhu Katariina kirik
04.07 kl 14 XIV Muhu Tulevikumuusika Festival - Juu Jääb 2010
Liiva küla, Muhu

Narva Aleksandri kirik
07.07 kl 19 Riivo Kallasmaa (oboe),
Löökpilliansambel Paukenfest:
Vambola Krigul, Anto Õnnis,
Madis Metsamart
Kiriku 9, Narva

Nautse Mihkli talu
03.07 kl 15 XIV Muhu Tulevikumuusika Festival - Juu Jääb 2010
03.07 kl 20 XIV Muhu Tulevikumuusika Festival - Juu Jääb 2010
Muhumaa

Niguliste
06.07 kl 19 Orelifestival esitleb:
Przemyslaw Kapitula (orel, Poola)
Niguliste 3, Tallinn

Olustvere mõis
04.07 kl 18 Hedvig Hanson ja
Andre Maaker - Armastuslaulud
Olustvere, Suure-Jaani vald

Omari küün
04.07 kl 19.30 Jaan Tätte - Lendajad / Nargen Festival 2010
05.07 kl 19.30 Jaan Tätte - Lendajad / Nargen Festival 2010
06.07 kl 19.30 Jaan Tätte - Lendajad / Nargen Festival 2010
07.07 kl 19.30 Jaan Tätte - Lendajad / Nargen Festival 2010
Lõunaküla, Naissaare, Viimsi vald, Harjumaa

Otepää Maarja kiri
06.07 kl 20 Jassi Zahharov &
Margus Kappel - Laul teeb rinna rõõmsaks
Kirikumõis, Otepää, Valgamaa  

Pädaste mõis
02.07 kl 19 XIV Muhu Tulevikumuusika Festival - Juu Jääb 2010
Pädaste mõis, Muhu

Pärnu Eliisabeti kirik
08.07 kl 20 “JääOrel”
Ulla Krigul (orel), ansambel Jäääär:
Teet Velling, Jaan Sööt, Tõnu Timm,
Tarvo Jaaksoo
Nikolai 22, Pärnu

Pärnu Raekoda
07.07 kl 20 Pärnu Raemuusika 2010 - Opus Nr Zoo
Uus 4/Nikolai3, Pärnu

Suure-Jaani
Johannese kirik

08.07 kl 20 Jassi Zahharov &
Margus Kappel - Laul teeb rinna rõõmsaks
Järve 4, Suure-Jaani, Viljandimaa

Tallinna Lauluväljak
06.07 kl 18 Pitbull (USA)
Narva mnt 95, Tallinn

Tartu Jaani kirik
03.07 kl 20 “Kuraditriller”
Lasse Joamets (Viiul), Ines Maidre (Orel), Kristjan-jaanek Mölder (sopran)
07.07 kl 20 “JääOrel”
Ulla Krigul (orel), ansambel Jäääär:
Teet Velling, Jaan Sööt, Tõnu Timm,
Tarvo Jaaksoo
Jaani 5, Tartu

Vihterpalu mõis
02.07 kl 19 Hedvig Hanson ja
Andre Maaker - Armastuslaulud
Vihterpalu küla, Padise vald, Harjumaa
u Vormsi Püha Olavi kirik
04.07 kl 14 XIV Muhu Tulevikumuusika Festival - Juu Jääb 2010
Hullo küla, Vormsi, Läänemaa

KINO

Cinamon Tartu 
“Nagu öö ja päev”
kl 12.15, 14.30, 16.45, 19.00, 21.15
“Karvapallide kättemaks”
kl 11.30, 13.30, 15.45, 17.45,
19.45 (v.a. K, N)
“Killerid”
kl 12.40, 14.50, 18.30, 20.45 (v.a. K, N);
K, N kl 19.45
“Seks ja linn 2”
kl 14.15, 17.15, 20.30
“A-rühm”
kl 17.05, 19.30, 22.15
“Shrek nüüd ja igavesti”
kl 12.00, 14.00, 16.00 (v.a. K, N)
“Mullivanniga minevikku”
kl 22.00
“Pärsia prints: Ajaliiv”
kl 11.45
“Videviku maraton” (“Videvik” + ”Videviku saaga: Noorkuu”)
K, N kl 16.30
“Videviku saaga: Päikesevarjutus”
K, N kl 21.30
Turu 2, Tartu

Coca-Cola Plaza 
“Robin Hood”
kl 13.50, 19.05 (v.a. K, N)   
“Lihtsalt liiga kuum”
kl 14.15
“Pärsia prints: Ajaliiv”
kl 12.15, 17.05, 19.40
“Mullivanniga minevikku”
kl 14.50, 22.15
“Shrek: Nüüd ja igavesti” 3D
eesti keeles: kl 12.30, 14.05, 18.00,
19.15C;
vene keeles: kl 11.30, 15.15,
16.40(v.a. L, T, K)
inglise keeles: kl 20.35
“Hübriid”
kl 11.35, 16.50, 22.00 (v.a. K, N)
“Seks ja linn 2”
kl 11.45, 14.45, 17.45, 20.45,
21.30 (v.a. R, L, T, K)
“A-rühm”
kl 11.40, 16.35, 19.10, 21.45
“Killerid”
kl 11.55, 14.20, 16.55, 19.20, 21.40
“Nagu öö ja päev”
kl 11.50, 14.25, 17.00, 19.35, 22.10
“Karvapallide kättemaks”
kl 12.20, 14.30, 16.45, 18.50, 20.55
“Kick-Ass: Uus superkangelane”
kl 12.05, 14.40, 17.15, 19.50, 22.25
Hobujaama 5, Tallinn

Ekraan
“Shrek: Nüüd ja igavesti” 3D
eesti keeles:
kl 11.45, 16.45
“Üles” 3D
eesti keeles: kl 14.15
“Nagu öö ja päev”
kl 11.30, 14.00, 16.30, 19.00, 21.30
“Raudmees 2”
kl 19.15, 21.45
Riia 14, Tartu

Forum Cinemas Astri
“Pärsia prints: Ajaliiv”
kl 16.30, 19.00;
L–P kl 11.30
“Shrek: Nüüd ja igavesti” 3D
vene keeles eestik. subtiitritega:
kl 14.15, 16.15, 18.30 (v.a. N),
20.30 (v.a. N); L–P kl 12.15
“A-rühm”
kl 14.00, 21.30
“Nagu öö ja päev”
kl 14.30, 17.00, 19.15, 21.45; L–P kl 12.00
Tallinna mnt 41, Narva

Kino Kannel 
“Shrek nüüd ja igavesti”
kl 17.15 (v.a. P, N), 19.00 (v.a. P, N)
Liiva 13, Võru

Kino Kosmos
NB! Kino on esmaspäeviti suletud!
“Shrek: Nüüd ja igavesti”
eesti keeles:
kl 14.15, 18.45;
L–P kl 12.00
“Halb politseinik:
Sündmuspaik New Orleans”
kl 21.15
“Luuserid”
kl 16.30, 21.00
“Varuplaan”
kl 14.45, 19.00
“Kõik algas Roomas”
kl 17.00; L–P kl 12.30
Pärnu mnt. 45, Tallinn

Mai kino
NB! Kino on esmaspäeviti suletud
“A-Rühm”
kl 18.30
“Elm Streeti luupainaja”
kl 21.00
“Elm Streeti luupainaja” 
Öökino seanss T kl 24.00
Papiniidu 50,  Pärnu

Solaris Kino 
“Kosmosekoerad Belka ja Strelka” 3D
vene keeles, eestik. subtiitritega:
kl 11.30 
“Pärsia prints: Ajaliiv”
kl 14.15 (v.a K), 21.10 (v.a K, N); K kl 12.45
“Shrek nüüd ja igavesti” 3D
eesti keeles: kl 11.55, 14.10, 16.30, 17.45;
vene keeles:
kl 11.45 (v.a K), 13.35, 15.45, 19.45
“Seks ja linn 2”
kl 14.00, 16.00 (v.a. K), 17.30,
19.30 (v.a. K), 20.45; K kl 21.15
“A-rühm”
kl 13.15, 19.10, 21.40
“Killerid”
kl 12.00 (v.a. K), 16.45 (v.a. K),
19.00 (v.a K, N), 21.20; K kl 16.30, 18.45
“Nagu öö ja päev”
kl 11.00, 13.30, 16.15, 18.45, 21.30
“Kick-Ass: Uus superkangelane”
kl 13.00, 15.30, 18.15, 21.00
Estonia pst 9, Tallinn

NÄITUS

ArtDepoo
Sven Saag  ja Andres Koort, kuni 31.07
Jahu 12, Tallinn

Draakoni Galerii
“Lilled kaunishingele” Külli Laikre, kuni 10.07            
Pikk 18, Tallinn

Haus Galerii
Tauno Kangro, kuni 06.08
Uus 17, Tallinn

Hobusepea galerii
“Õige ja elav”
Alvar Reisner & Fred Kotkas”,
kuni 12.07             
Hobusepea 2, Tallinn

Kadrioru kunstimuuseum
“Pinge” Saksa ekspressionism Eesti Kunstimuuseumi kogust, kuni 31.10
“Balti biidermeier”, kuni 29.08
“Šedöövri sünd. Kadrioru kunstimuuseum 10”, kuni 2011
Püsiväljapanek:
16.–20. saj maalikunst. Madalmaade, saksa, itaalia, vene meistrid
18.–20. saj Lääne-Euroopa ja Vene tarbekunst ning skulptuur
Weizenbergi 37, Tallinn

Kondase Keskus
“Päkapikud ja varspiste” Seinavaibad - Viljandimaa kooliõpilaste käsitöönäitus, kuni 25.07
Pikk 8, Viljandi

Kumu
“Metafüüsilised maastikuvaated 1970. aastate eesti graafikas”, kuni 05.12
“Neoimpressionismi jälgedes:
Mägi ja Finch”, kuni 12.09
“Maa ja vee kahekõne” Eero Hiironeni skulptuurid, kuni 05.09
“Muutuv maalikunst”, kuni 10.10
“CCiurlionis ja tema aeg leedu kunstis”, kuni 08.08
“Nõukogude naine”, kuni 26.09
Püsiväljapanek:
Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni.
Eesti kunst Teise maailmasõja
lõpust taasiseseisvumiseni.
Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Pärnu Kunstnike Maja
„Mikromaania“ Pusa,
maal, kuni 17.07 
Nikolai 27, Pärnu

Pärnu Linnagalerii
“Meie Leidikud”
kuraator Jasper Zoova, kuni 17.07
“Pärnu pärlid”, kuni 17.07 
Aida 4, Pärnu

Tallinna Linnagalerii
Marko Nautras, kuni 18.07
Harju 13, Tallinn

Tartu Kunstimuuseum
“TÜ maalieriala bakalaureusetööde näitus”, kuni 22.08
Raekoja plats 18, Tartu

Tartumaa Muuseum
“Trollid, mäekollid ja vetehaldjad”
Theodor Kittelseni maalid ja joonistused, kuni 26.08
Pikk 2, Elva

Tartu Mänguasjamuuseum
“Sõrmuste Isanda nukud”
“Ajalugu mängides” Näitus Tõnu Laugu ja Väinu Paasi meisterdatud mänguasjadest
“Jars-Jamp” Ühe poistekamba päevik
“Miriami maailm”
Lutsu 8, Tartu

TKK Galerii Noorus
“Lend 2010” Tartu Kõrgema Kunstikooli lõputööde näitus,
kuni 31.07
Riia tn. 11, Tartu

Uue Kunsti Muuseum
XVII Rahvusvaheline aktinäitus
“Mees ja naine”, alateemaga
“Tugevad tunded, haprad suhted”,
kuni 05.09
„Bart“ Jari Arffman, fotonäitus.
Kuraator Asko Mäkelä, kuni 01.08
Esplanaadi 10, Pärnu

Vabaduse Galerii
Mari Roosvalt 65. Maalid, kuni 21.07
Vabaduse väljak 6, Tallinn

Viinistu Kunstimuuseum
Jaan Manitski erakogu Eesti kunstist läbi aegade
Viinistu küla, Kuusalu vald, Harjumaa

Võru Linnagalerii
“Avatud Ateljee aastanäitus”,
kuni 09.07
Leno Morfin (Mehhiko), kuni 09.07
Liiva 13, Võru

Osale arutelus

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Korralda oma koolitus või konverents tulirelvamuuseumis ja lasketiirus

Taktikalise laskmise keskus suudab teile korraldada unustamatu firmaürituse. Meie konverentsiruum asub tulirelvamuuseumis, kus saab tutvuda tulirelvade ajalooga, viia läbi koolitusi või konverentse.

Pidupäev ajaloolises Roseni Tornis

Eksklusiivsed peoruumid - Roseni Torni väga hea asukoht südalinna tuiksoonel, kaasaegne esitlustehnika ning suurepärane ajalooline interjöör loovad mõnusa keskkonna erinevateks sündmusteks.

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

  • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
    28%
    28%
  • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
    17%
    17%
  • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
    10%
    10%
  • Suvepäevi ei peeta
    45%
    45%

Valdkonna tööpakkumised

Teabevara