Keskaeg Tallinnas tagasi 

Tänasest kuni 11. juulini toimuvad Tallinnas Keskaja päevad, kus kavas rüütliturniir, laat, meistrikojad ja palju muud põnevat.

Keskaja päevad on Eesti Rahvakunsti ja Käsitöö Liidu üks aasta tähtüritusi, mida korraldatakse juba üle kümne aasta. Päevad leiavad aset Tallinna vanalinnas igal aastal juulikuu esimese täisnädala neljapäevast pühapäevani.

Keskaja päevade ajal võib Tallinna vanalinnas kohata õitsva hansaaja hõngu. Raekoja platsil toimub keskaja turg kauplejate ja meistrikodadega. Üles astuvad muusikud ja tantsijad lähedalt ja kaugelt. Niguliste mäel on lasteala, kus toimuvad õpitoad, rüütliturniir ja palju muud põnevat.

Lisaks on kavas ekskursioonid, teatrietendused, õpikojad ja loengud Niguliste kirik-muuseumis, Pühavaimu kirikus, Kiek in de Kökis, Raeapteegis ja mujal.

Laupäeva, 10. juuli õhtul on Tornide väljakul koostöös Lillefestivaliga keskaja õhtu, kus laval astuvad üles erinevad muusikakollektiivid, Tammsaare Teater ja Revali Trubaduurid. 

Lisainfot  www.folkart.ee

Osale arutelus

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Pidupäev Kuulsaalis

Pane pidu veerema Kuulsaalis! Lõbus ajaveetmine ja mõnusad söögid-joogid muudavad Sinu pidupäeva kõigile meeldejäävaks!

Eesti Vabaõhumuuseum – ajal on lugu!

Rocca al Mares, Tallinna kesklinnast kõigest 15-minutilise sõidu kaugusel asub imeline paik – Eesti Vabaõhumuuseum. Ürituste korraldamiseks leiab siit erinevaid peo- ja seminariruume, kauni looduskeskkonna ning meeliülendavad maitseelamused.

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

Teabevara