Estonian Air pardal võimalik nüüd ka filme vaadata

Estonian Air pakub alates juulikuust reisijatele võimalust sisustada lennul aega filmi vaadates.

Koostöös Videoplanetiga pakub Estonian Air võimalust rentida lennu ajal DVD-mängija ning valida filmivalikust just endale meelepäraseim film. Teenust pakutakse Boeing 737 lennukite pardal, lendudel, mis kestavad üle 1 tunni ja 40 minuti. Lennuki pardal on 15 filmi eri žanritest.

Filmi laenutamine maksab 60 krooni, millele lisandub kõrvaklappide hind 15 krooni. Lubatud on kasutada ka isiklikke kõrvaklappe või vaadata filmi oma sülearvutist. Panasonicu poolt toodetud portatiivse filmimasina 21 cm ekraan võimaldab optimaalse vaatenurga seadmist filmivaatamiseks lennukitoolis. Samuti on koos reisivatel reisijatel võimalik jagada sama seadet vaid lisakõrvaklappide hinnaga.

“Testlendudel oleme saanud positiivset tagasisidet, eriti tšarterlendudel.  Suur nõudlus on lastefilmide järele, mille valikut soovime koostöös Videoplanetiga veelgi laiendada,” kommenteeris Gunnar Mägi, Estonian Airi arendusdirektor.

Ka Videoplanet peab koostööd perspektiivikaks, sest ühelt poolt jõutakse rohkemate ja uute klientideni ning teisalt täidab Videoplanet ka taevas oma põhirolli, pakkudes elamusi ja meelelahutust just õigel ajal õiges kohas.

Osale arutelus

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Eesti Vabaõhumuuseum – ajal on lugu!

Rocca al Mares, Tallinna kesklinnast kõigest 15-minutilise sõidu kaugusel asub imeline paik – Eesti Vabaõhumuuseum. Ürituste korraldamiseks leiab siit erinevaid peo- ja seminariruume, kauni looduskeskkonna ning meeliülendavad maitseelamused.

Sündmused Lennusadamas on kordumatud

Suur sündmus väärib olenemata külaliste arvust suure algustähega peopaika. Üheks selliseks on kahtlemata Lennusadam koos vesilennukite angaariga, mis rajati sada aastat tagasi Vene tsaar Nikolai II korraldusel, osana Peeter Suure merekindlusest. Ainulaadne arhitektuuripärl on Paksu Margareeta kõrval teiseks koduks Eesti Meremuuseumile.

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

PricewaterhouseCoopers ootab oma tiimiga liituma kahte ASSISTENTI

PricewaterhouseCoopers AS

27. jaanuar 2019

Uudised

Teabevara