Estonian Air pardal võimalik nüüd ka filme vaadata

Estonian Air pakub alates juulikuust reisijatele võimalust sisustada lennul aega filmi vaadates.

Koostöös Videoplanetiga pakub Estonian Air võimalust rentida lennu ajal DVD-mängija ning valida filmivalikust just endale meelepäraseim film. Teenust pakutakse Boeing 737 lennukite pardal, lendudel, mis kestavad üle 1 tunni ja 40 minuti. Lennuki pardal on 15 filmi eri žanritest.

Filmi laenutamine maksab 60 krooni, millele lisandub kõrvaklappide hind 15 krooni. Lubatud on kasutada ka isiklikke kõrvaklappe või vaadata filmi oma sülearvutist. Panasonicu poolt toodetud portatiivse filmimasina 21 cm ekraan võimaldab optimaalse vaatenurga seadmist filmivaatamiseks lennukitoolis. Samuti on koos reisivatel reisijatel võimalik jagada sama seadet vaid lisakõrvaklappide hinnaga.

“Testlendudel oleme saanud positiivset tagasisidet, eriti tšarterlendudel.  Suur nõudlus on lastefilmide järele, mille valikut soovime koostöös Videoplanetiga veelgi laiendada,” kommenteeris Gunnar Mägi, Estonian Airi arendusdirektor.

Ka Videoplanet peab koostööd perspektiivikaks, sest ühelt poolt jõutakse rohkemate ja uute klientideni ning teisalt täidab Videoplanet ka taevas oma põhirolli, pakkudes elamusi ja meelelahutust just õigel ajal õiges kohas.

Osale arutelus

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Korralda oma koolitus või konverents tulirelvamuuseumis ja lasketiirus

Taktikalise laskmise keskus suudab teile korraldada unustamatu firmaürituse. Meie konverentsiruum asub tulirelvamuuseumis, kus saab tutvuda tulirelvade ajalooga, viia läbi koolitusi või konverentse.

Pidupäev Kuulsaalis

Pane pidu veerema Kuulsaalis! Lõbus ajaveetmine ja mõnusad söögid-joogid muudavad Sinu pidupäeva kõigile meeldejäävaks!

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

Uudised

Teabevara