Mida teha nädalavahetusel?

Äripäev pakub välja valiku sündmusi, mida teha Eestis sel nädalavahetusel ja järgmisel nädalal.

KONTSERT 

Altja kõrts
18.07 kl 21 Meie Mees ja Bläck Rokit
Altja küla, Vihula vald, Lääne- Virumaa

Arensburgi hotelli terass
17.07 kl 20 Jassi Zahharov & Margus Kappel - Laul teeb rinna rõõmsaks
Lossi 15, Kuressaare

Captain Morgan Sadamakõrts
16.07 kl 17 Aegna I Merelaulude
Festival 2010
Aegna saar

Endla Jazzklubi
16.07 kl 21 Jazzliit: Kelli Uustani &
Aivar Vassiljev Acoustic Band
Keskväljak 1, Pärnu

Estonia kontserdisaal
20.07 kl 19 Belgia rahvuspäeva kontsert
Estonia puiestee 4, Tallinn

Haapsalu Piiskopilinnus
16.07 kl 16 Megadeth
Posti 34, Haapsalu

Jõhvi kontserdimaja
16.07 kl 20 “Seitsme linna muusika”
21.07 kl 19 Tallinna Kitarrikvartett
Pargi 40, Jõhvi

Kadrioru Loss
17.07 kl 18 Viiuliõhtu - Heeyun RYU
Weizenbergi 37, Tallinn

Kalvi mõis
16.07 kl 20 Seitsme linna muusikafestivali lõppkontsert:
Tõnis Mägi ja Birgit Varjun
Kalvi, Aseri vald

Kuressaare Linnateater
19.07 kl 18 Eino Tamberg 80
Tallinna tn. 20, Kuressaare

Kuressaare
lossi Kapiitlisaal
19.07 kl 20 Annely Peebo
(metsosopran)
Lossihoov 1, Kuressaare

Kuressaare
lossi ooperimaja

20.07 kl 20 Giuseppe Verdi. La Traviata
21.07 kl 20 Ooperigala
22.07 kl 20 G. Puccini
„Madam Butterfly”
Lossihoov 1, Kuressaare

Kõrts Krog No. 14
17.07 kl 22 Metsatöll
Vormsi saar

Niguliste
16.07 kl 19 Vokaalansambel Anima (Peterburi)  
20.07 kl 19 Orelifestival esitleb:
Per Fridtjov Bonsaksen (orel, Norra)
Niguliste 3, Tallinn

Noblessneri Valukoda
16.07 kl 19.30 Nargen Festivali suvesümfoonia / Nargen Festival 2010
Tööstuse 48, Tallinn

Palamuse kirik
17.07 kl 19 Vokaalansambel Anima
(Peterburi) 
Palamuse, Jõgevamaa

Palmse Mõis
16.07 kl 20 Ansambel FIX Kontsertõhtu “Iial ei saa vanaks keegi”
17.07 kl 19 Karl Madis, Marvi Vallaste 
Palmse küla, Lääne-Virumaa

Puhas Kuld
22.07 kl 24 Jazzliit: Ethno Groove & 1001 ööd - Araabia armastuslaulud
Lossi 15, viljandi

Pärimusmuusika Ait
22.07 kl 17 Viljandi pärimusmuusika festival 2010: Svjata Vatra
22.07 kl 21 Viljandi pärimusmuusika festival 2010: Oort
22.07 kl 24 Viljandi pärimusmuusika festival 2010: Ro:Toro
Tasuja pst 6, Viljandi

Pärnu Kontserdimaja
17.07 kl 20 David Oistrahhi Festival - Rõõm muusikast
20.07 kl 20 David Oistrahhi Festival - Ooperigala
21.07 kl 20 David Oistrahhi Festival - Avanti Antti! Antti Siirala, klaver (Soome)
22.07 kl 20 Tallinna Kitarrikvartett
Aida 4, Pärnu

Pärnu Raekoda
21.07 kl 20 Mati Turi (tenor),
Martti Raide (klaver)
Uus 4/Nikolai3, Pärnu

Reiu puhkekeskus
16.07 kl 20 Noorkuu
Jõekalda tee 13, Silla küla, Paikuse vald, Pärnumaa

Suure Tõllu Puhkeküla
17.07 kl 21 Meie Mees ja Bläck Rokit
Lilbi küla, Kaarma vald, Saaremaa

Viljandi Pauluse kirik
20.07 kl 20 Jassi Zahharov & Margus Kappel - Laul teeb rinna rõõmsaks
Kiriku 3, Viljandi

TEATER

Emajõe Suveteater
16.07 kl 19 “Põrgupõhja uus vanapagan” Tartu Toomkiriku varemetes
17.07 kl 15 “Raha” Tartus Toomemäel, Ohvrikivi juures
18.07 kl 15 “Raha” Tartus Toomemäel, Ohvrikivi juures
21.07 kl 19 “Põrgupõhja uus vanapagan” Tartu Toomkiriku varemetes 
22.07 kl 19 “Põrgupõhja uus vanapagan” Tartu Toomkiriku varemetes 
Jaama 14, Tartu

Endla Teater
16.07 kl 19 “Madame Bovary”
17.07 kl 19 “Tiramisu”
18.07 kl 19 “Testosteroon”
21.07 kl 19 “Mässajad”
22.07 kl 19 “Janu”
Keskväljak 1, Pärnu

Hansahoovi teatri suvelavastus
21.07 kl 19 “Puut/Laat”
22.07 kl 19 “Puut/Laat”
Aleksandri 46, Tartu

Komöödiateater
18.07 kl 19 “Avameelselt abielust”
Tartu Hansahoovis
18.07 kl 19 “Armastab, ei armasta?”
Kilingi-Nõmme laululaval
19.07 kl 19 “Avameelselt abielust”
Aruküla Laululaval
20.07 kl 19 “Avameelselt abielust”
Keila Laululaval
Vanemuise 6, Tartu

MTÜ Kell Kümme
16.07 kl 19 “Iha jalakate all” Kurgjal
17.07 kl 19 “Iha jalakate all” Kurgjal
20.07 kl 19 “Aiapidu”
Ohtu mõisas
20.07 kl 19 “Iha jalakate all” Kurgjal
21.07 kl 19 “Aiapidu”
Ohtu mõisas
21.07 kl 19 “Iha jalakate all” Kurgjal
22.07 kl 19 “Iha jalakate all” Kurgjal
www.kell10.ee

Rahvusooper Estonia
16.07 kl 19.30 “Maskiball”
17.07 kl 19.30 “Coppelia”
20.07 kl 19.30 “Nahkhiir”
21.07 kl 19.30 “Maskiball”
22.07 kl 19.30 “Lumivalgeke ja 7
Pöialpoissi”
Estonia pst 4, Tallinn

Vana Baskini Teater
21.07 kl 20 “Üllatuskülaline”
Lohusalu sadamas
22.07 kl 20 “Üllatuskülaline”
Lohusalu sadamas
Tartu mnt.55/59, Tallinn

Vanemuine
16.07 kl 20 “Vihurimäe”
Alatskivi lossi pargis
17.07 kl 20 “Vihurimäe”
Alatskivi lossi pargis
18.07 kl 15 “Vihurimäe”
Alatskivi lossi pargis
Vanemuise 6, Tartu

Viinistu
Kunstimuuseumi Katlamajas

16.07 kl 19 “Kivist külalised”
17.07 kl 19 “Kivist külalised”
18.07 kl 19 “Kivist külalised”
21.07 kl 19 “Kivist külalised”
22.07 kl 19 “Kivist külalised”
Viinistu küla, Kuusalu vald, Harjumaa

Tartu Vilde Teater
17.07 kl 18 “Pokud jõuavad koju”     Pokumaal Padasoomäe talus
18.07 kl 14 “Pokud jõuavad koju”     Pokumaal Padasoomäe talus
18.07 kl 18 “Pokud jõuavad koju”     Pokumaal Padasoomäe talus
21.07 kl 14 “Pokud jõuavad koju”     Pokumaal Padasoomäe talus
21.07 kl 18 “Pokud jõuavad koju”     Pokumaal Padasoomäe talus
22.07 kl 14 “Pokud jõuavad koju”     Pokumaal Padasoomäe talus
22.07 kl 18 “Pokud jõuavad koju”     Pokumaal Padasoomäe talus

KINO

Cinamon Tartu 
“Lelulugu 3” eesti keeles:
kl 11.45, 14.05, 16.15, 18.30, 20.45
“Kiskjad”
kl 13.15, 15.30, 17.45, 20.00, 22.15
“Paksud”
kl 18.45
“Tõsine mees”
kl 19.00
“Videviku saaga: Päikesevarjutus”
kl 12.00, 14.45, 17.10, 19.35, 22.00
“Nagu öö ja päev”
kl 16.35, 21.30 (v.a. N)
“Karvapallide kättemaks”
kl 11.30, 13.30
“Killerid”
kl 14.30
“Seks ja linn 2”
kl 15.45, 21.00
“Shrek nüüd ja igavesti”
kl 12.30
“Algus”
N kl 21.30
Turu 2, Tartu

Coca-Cola Plaza 
“Robin Hood”
kl 14.50, 20.35   
“Pärsia prints: Ajaliiv”
kl 21.45 (v.a. N)
“Mullivanniga minevikku”
kl 14.55
“Shrek: Nüüd ja igavesti” 3D
eesti keeles: kl 14.35
“Seks ja linn 2”
kl 11.45, 14.45, 17.50, 20.50
“A-rühm”
kl 13.45 (v.a. N), 18.45, 21.25
“Killerid”
kl 12.30, 17.20, 22.25
“Nagu öö ja päev”
kl 11.55 (v.a. N), 14.30 (v.a. N), 17.05,
19.15 (v.a. N), 19.35, 22.10
“Karvapallide kättemaks”
kl 11.35 (v.a. N), 16.35 (v.a. N)
“Kick-Ass: Uus superkangelane”
kl 12.05, 17.55
“Videvik: Päikesevarjutus”
kl 11.30, 14.20, 17.00, 19.40 (v.a. N), 19.45, 22.30
“Lelulugu 3” (3D)
eesti keeles: kl 11.25, 12.15, 14.10, 17.15, 19.40 (v.a. N) ;
vene keeles: kl 11.50, 15.00, 16.55,
20.00 (v.a. E–T)
inglise keeles, ilma subtiitriteta:
kl 17.45, 20.30
“Kiskjad”
kl 11.40, 14.15, 16.40, 19.10, 22.05
Hobujaama 5, Tallinn

Ekraan
“Nagu öö ja päev”
kl 21.45
“Lelulugu 3” 3D
eesti keeles:
kl 11.30 (v.a. K), 14.15 (v.a. K), 17.00, 19.30
“Kiskjad”
kl 13.00, 15.15, 17.30, 19.45, 22.00
Riia 14, Tartu

Forum Cinemas Astri
“Shrek: Nüüd ja igavesti”
vene keeles eestik. subtiitritega: kl 14.45
“Videviku saaga: Päikesevarjutus”
kl 16.45, 19.15, 21.45; L, P kl 12.00
“Lelulugu 3”
vene keeles eestik. subtiitritega:
kl 14.00, 16.15, 18.30, 20.45; L–P kl 11.45
“Kiskjad”
kl 13.45, 16.30, 18.45, 21.15; L–P kl 11.30
Tallinna mnt 41, Narva

Kino Kannel 
“A-rühm”
R, E, T, K kl 19.00, 21.00
Liiva 13, Võru

Kino Kosmos
“Kõik algas Roomas”
kl 18.30
“Lihtsalt liiga kuum”
kl 14.00, 20.45
“Hübriid”
kl 16.15
“Lelulugu 3” 2D
eesti keeles: kl 13.00, 15.30, 18.00, 20.30
Pärnu mnt. 45, Tallinn

Mai kino
NB! Kino on esmaspäeviti suletud
“Lelulugu 3”
eesti keeles: kl 18.45, 21.00;
L–P kl 16.30
ÖÖÖkinos:
“Orb” (Orphan) T kl 24.00
Papiniidu 50,  Pärnu

Solaris Kino 
“Pärsia prints: Ajaliiv”
kl 18.15
“Shrek nüüd ja igavesti” 3D
eesti keeles: kl 11.15;
vene keeles: kl 16.55
“Seks ja linn 2”
kl 15.30, 20.45 (v.a. N)
“A-rühm”
kl 21.30
“Killerid”
kl 14.00, 21.15
“Nagu öö ja päev”
kl 16.20, 18.50, 21.20
“Kick-Ass: Uus superkangelane”
kl 13.00, 21.40
“Videviku saaga: Päikesevarjutus”
kl 11.00, 13.35, 16.00, 18.35, 21.10
“Lelulugu 3” 3D
eesti keeles:
kl 12.00, 13.30, 14.30, 16.15, 18.45;
vene keeles: kl 11.45, 14.15, 16.45, 19.10;
inglise keeles: kl 19.30
“Kiskjad”
kl 12.30, 14.45, 17.00, 19.15, 21.50
“Algus”
eellinastus N kl 21.00
“Kirjad Juliale”
eellinastus N 20.45
Estonia pst 9, Tallinn

NÄITUS

ArtDepoo
Sven Saag  ja Andres Koort, kuni 31.07
Jahu 12, Tallinn

Draakoni Galerii
“Hirm” Laura Põld & Veiko Klemmer, kuni 24.07               
Pikk 18, Tallinn

Haus Galerii
Tauno Kangro, kuni 06.08
Uus 17, Tallinn

Hobusepea galerii
“Järjehoidjad” Taavi Talve, kuni 26.07               
Hobusepea 2, Tallinn

Kadrioru kunstimuuseum
“Pinge” Saksa ekspressionism Eesti Kunstimuuseumi kogust, kuni 31.10
“Balti biidermeier”, kuni 29.08
“Ðedöövri sünd. Kadrioru kunstimuuseum 10”, kuni 2011
Püsiväljapanek:
16.–20. saj maalikunst. Madalmaade, saksa, itaalia, vene meistrid
18.–20. saj Lääne-Euroopa ja Vene tarbekunst ning skulptuur
Weizenbergi 37, Tallinn

Kondase Keskus
“Päkapikud ja varspiste” Seinavaibad - Viljandimaa kooliõpilaste käsitöönäitus, kuni 25.07
Pihkva “Autorikeraamika töökoja”
looming, kuni 29.08
Svetlana Druzkova, kuni 22.09
“Trickster’s Office”
Peeter Lauritsa fotonäitus  
Pikk 8, Viljandi

Kumu
“Metafüüsilised maastikuvaated 1970. aastate eesti graafikas”, kuni 05.12
“Neoimpressionismi jälgedes:
Mägi ja Finch”, kuni 12.09
“Maa ja vee kahekõne” Eero Hiironeni skulptuurid, kuni 05.09
“Muutuv maalikunst”, kuni 10.10
“CCiurlionis ja tema aeg leedu kunstis”, kuni 08.08
“Nõukogude naine”, kuni 26.09
Püsiväljapanek:
Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni.
Eesti kunst Teise maailmasõja
lõpust taasiseseisvumiseni.
Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Pärnu Kunstnike Maja
Nelya Korþova, maal (RUS), 20.07–21.08
„Mikromaania“ Pusa,
maal, kuni 17.07 
Nikolai 27, Pärnu

Pärnu Linnagalerii
Roman Korþov, installatsioon (RUS), 20.07–21.08
Rima Maroun “Murmures”, fotod (Libanon), 20.07–21.08
HGDF esitleb: Hispaania plakat,
20.07–21.08
“Meie Leidikud”
kuraator Jasper Zoova, kuni 17.07
“Pärnu pärlid”, kuni 17.07 
Aida 4, Pärnu

Tallinna Linnagalerii
Ott Kadarik, 22.07–08.08
Marko Nautras, kuni 18.07
Harju 13, Tallinn

Tartu Kunstimuuseum
“TÜ maalieriala bakalaureusetööde näitus”, kuni 22.08
Raekoja plats 18, Tartu

Tartumaa Muuseum
“Trollid, mäekollid ja vetehaldjad”
Theodor Kittelseni maalid ja joonistused, kuni 26.08
Pikk 2, Elva

Tartu Mänguasjamuuseum
“Sõrmuste Isanda nukud”
“Ajalugu mängides” Näitus Tõnu Laugu ja Väinu Paasi meisterdatud mänguasjadest
“Jars-Jamp” Ühe poistekamba päevik
“Miriami maailm”
Lutsu 8, Tartu

TKK Galerii Noorus
“Lend 2010” Tartu Kõrgema Kunstikooli lõputööde näitus,
kuni 31.07
Riia tn. 11, Tartu

Uue Kunsti Muuseum
XVII Rahvusvaheline aktinäitus
“Mees ja naine”, alateemaga
“Tugevad tunded, haprad suhted”,
kuni 05.09
„Bart“ Jari Arffman, fotonäitus.
Kuraator Asko Mäkelä, kuni 01.08
Esplanaadi 10, Pärnu

Vabaduse Galerii
Eveli Varik 40. Tekstiilipõhine
etnovaimsuses teosed,
22.07–11.08
Mari Roosvalt 65. Maalid,
kuni 21.07
Vabaduse väljak 6, Tallinn

Viinistu Kunstimuuseum
Jaan Manitski erakogu Eesti kunstist läbi aegade
Viinistu küla, Kuusalu vald, Harjumaa

Võru Linnagalerii
Heikki Leis, Toomas Kuusing,
kuni 06.08
Narva Kunstnike Liit,
kuni 06.08

Osale arutelus

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Viljandi Pärimusmuusika Ait

Viljandi Pärimusmuusika Ait on mõnus koht, kuhu tulla kontserdile, loengusse, seminarile, konverentsile, tähtpäevi pidama ning vaadet ja õhkkonda nautima. Asume Viljandi südames, Viljandi Lossimägedes ja 360-kraadine postkaardivaade on hinna sees.

Eesti Vabaõhumuuseum – ajal on lugu!

Rocca al Mares, Tallinna kesklinnast kõigest 15-minutilise sõidu kaugusel asub imeline paik – Eesti Vabaõhumuuseum. Ürituste korraldamiseks leiab siit erinevaid peo- ja seminariruume, kauni looduskeskkonna ning meeliülendavad maitseelamused.

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

  • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
    28%
    28%
  • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
    17%
    17%
  • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
    10%
    10%
  • Suvepäevi ei peeta
    45%
    45%

Valdkonna tööpakkumised

Teabevara