Mida teha nädalavahetusel?

Äripäev pakub välja valiku sündmusi, mida teha Eestis sel nädalavahetusel ja järgmisel nädalal.

TEATER

Emajõe Suveteater
23.07 kl 19 “Põrgupõhja uus vanapagan” Tartu Toomkiriku varemetes  
Jaama 14, Tartu

Endla Teater
23.07 kl 19 “Ära muretse, kallis!”
24.07 kl 19 “Madame Bovary”
25.07 kl 19 “Pimedusega löödud”
28.07 kl 19 “Esimesed suudlused”
29.07 kl 19 “Algus”
Keskväljak 1, Pärnu

Hansahoovi teatri suvelavastus
28.07 kl 20 “Puut/Laat”
29.07 kl 20 “Puut/Laat”
Aleksandri 46, Tartu

Komöödiateater
25.07 kl 19 “Avameelselt abielust”
Kuressaare Lossihoovis
26.07 kl 19 “Avameelselt abielust”
Kärdla Laululaval
27.07 kl 19 “Avameelselt abielust”
Kalevi Keskstaadionil Tallinnas
Vanemuise 6, Tartu

Kuressaare Linnateater
23.07 kl 15 “Käsikivi kosmosest”
Saaremaa Ooperipäevad 2010
24.07 kl 12 “Käsikivi kosmosest”
Saaremaa Ooperipäevad 2010
Tallinna 20, Saaremaa

MTÜ Kell Kümme
23.07 kl 19 “Iha jalakate all”
Kurgjal
24.07 kl 19 “Aiapidu” Ohtu mõisas
24.07 kl 19 “Iha jalakate all”
Kurgjal
25.07 kl 19 “Aiapidu” Ohtu mõisas
25.07 kl 19 “Iha jalakate all”
Kurgjal
27.07 kl 19 “Aiapidu” Ohtu mõisas
28.07 kl 19 “Aiapidu” Ohtu mõisas
29.07 kl 19 “Aiapidu” Ohtu mõisas
www.kell10.ee

Rahvusooper Estonia
24.07 kl 20 “Maskiball”
Kuressaare lossi ooperimajas
“Saaremaa ooperipäevadel”
Estonia pst 4, Tallinn

Ugala Teater
23.07 kl 11 “Nähtamatu varandus”
24.07 kl 11 “Nähtamatu varandus”
Vaksali 7, Viljandi

Vana Baskini Teater
23.07 kl 20 “Üllatuskülaline”
Lohusalu sadamas
24.07 kl 20 “Üllatuskülaline”
Pärnu Reiu Puhkekeskuses
25.07 kl 20 “Üllatuskülaline”
Haapsalu Piiskopilinnuse väikeses õues
Tartu mnt.55/59, Tallinn

Vanemuine
23.07 kl 20 “Vihurimäe”
Alatskivi lossi pargis
24.07 kl 20 “Vihurimäe”
Alatskivi lossi pargis
25.07 kl 15 “Vihurimäe”
Alatskivi lossi pargis
Vanemuise 6, Tartu

Viinistu
Kunstimuuseumi Katlamajas

23.07 kl 19 “Kivist külalised”
24.07 kl 19 “Kivist külalised”
25.07 kl 15 “Kivist külalised”
28.07 kl 19 “Kivist külalised”
29.07 kl 19 “Kivist külalised”
Viinistu küla, Kuusalu vald, Harjumaa

Tartu Vilde Teater
23.07 kl 14 “Pokud jõuavad koju”     Pokumaal Padasoomäe talus
23.07 kl 18 “Pokud jõuavad koju”     Pokumaal Padasoomäe talus
24.07 kl 14 “Pokud jõuavad koju”     Pokumaal Padasoomäe talus
24.07 kl 18 “Pokud jõuavad koju”     Pokumaal Padasoomäe talus
http://vildeteater.blogspot.com/

Vanemuine
23.07 kl 20 “Figaro pulm”
Kuressaare lossi ooperimajas
“Saaremaa ooperipäevadel”
Vanemuise 6, Tartu

KONTSERT

Haapsalu Piiskopilinnus
24.07 kl 19 XVII rahvusvaheline
Haapsalu Keelpillifestival
29.07 kl 20 Mozart. “Missa brevis”
ETV Noortekoor
Posti 34, Haapsalu

Kadrioru Loss
25.07 kl 18 Hortus Musicus
Weizenbergi 37, Tallinn

Kalvi mõis
23.07 kl 19 Hedvig Hanson ja
Andre Maaker - Armastuslaulud
Kalvi, Aseri vald

Karja Katariina kirik
23.07 kl 19 “Vooruslike naiste litaania” Vanamuusikaansambel Hortus Musicus
Linnaka küla, Leisi vald, Saaremaa

Keila Mihkli kirik
23.07 kl 20 Klaver tuleb külla: 2ÜHEL - Rein Rannap, Mihkel Mattisen
kahekesi ühel klaveril
Paldiski mnt 2, Keila

Kose kirik
24.07 kl 20 “Lahked laulud”
Riho Sibul, Bonzo, Alari Piispea
Jõe 2, Kose, Harjumaa

Korter
23.07 kl 23 Mimicry
Roseni 9, Tallinn

Kuressaare
lossi Kapiitlisaal

23.07 kl 18 Juhan Tralla (tenor),
Ralf Taal (klaver) 
Lossihoov 1, Kuressaare

Lohusalu Sadam
24.07 kl 21 Meie Mees ja Bläck Rokit
Lohusalu, Harju maakond

Padise klooster
29.07 kl 21 Mahavok ja HU? 
Padise vald, Harju maakond

Pärimusmuusika Ait
23.07 kl 17 ETV Live kontsert-
salvestus Viljandi pärimusmuusika festivalil: Paabel
23.07 kl 21 ETV Live kontsert-
salvestus Viljandi pärimusmuusika festivalil: Vägilased
Tasuja pst 6, Viljandi

Pärnu Kontserdimaja
23.07 kl 20 David Oistrahhi Festival - Krzysztof Penderecki – Jäljed Läänemere kaldal
Aida 4, Pärnu

Pärnu Raekoda
28.07 kl 20 Mendelssohni Oktett
Tobiase Keelpillikvartett,
Tartu Keelpillikvartett 
Uus 4/Nikolai3, Pärnu

Püha Jakobi kirik
24.07 kl 12 “Vooruslike naiste litaania” Vanamuusikaansambel Hortus Musicus
Püha küla, Pihtla vald, Saaremaa  

Reiu puhkekeskus
23.07 kl 20 O’Kõrre’s Celtic
Jõekalda tee 13, Silla küla, Paikuse vald, Pärnumaa

Rock Café
29.07 kl 19 “Ska ja reggae fest”
Spitfire (Rus), Soterios, Ska Faktor, Mostband, HRR!
Tartu maantee 80D, Tallinn

Saueaugu teatritalu
29.07 kl 19 Paabeli ja Saueaugu
teatritalu sõprade kontsert
Ohtla küla, Läänemaa

Tallinna Jaani kirik
27.07 kl 19 Mendelssohni Oktett
Tobiase Keelpillikvartett,
Tartu Keelpillikvartett
Vabaduse väljak 1, Tallinn

Tallinna Raekoda
23.07 kl 20 “Ooper Raekojas”
Kai Rüütel (metsosopran), Oliver Kuusik (tenor), Tarmo Eespere (klaver)
24.07 kl 18 Tallinna Kitarrikvartett 
Heiki Mätlik, Julia Kahro-Reinman,
Kristo Käo, Jorma Puusaag
27.07 kl 20 “Ooper Raekojas”
Liene Kinca (sopran, Läti Rahvusooper), Priit Volmer (bass), Tarmo Eespere (klaver)
Raekoja plats 1, Tallinn

Tartu Antoniuse Õu
28.07 kl 19 Jäääär -
Kaunite kohtade kontsertdid
Lutsu 5, Tartu

Tartu Hansahoov
23.07 kl 21 Meie Mees ja Bläck Rokit
Aleksandri 46, Tartu

Tartu Jaani kirik
24.07 kl 20 Mozart. “Missa brevis”
ETV Noortekoor
29.07 kl 20 Mendelssohni Oktett
Tobiase Keelpillikvartett,
Tartu Keelpillikvartett
Jaani 5, Tartu

Tuhalaane
29.07 kl 19 Jäääär -
Kaunite kohtade kontsertdid
Tuhalaane, Viljandimaa

Türi Laululava
29.07 kl 21 Jaan Tätte
“Tuulevaiksel ööl”
Türi, Järva maakond

Viimsi Püha Jaakobi kirik
25.07 kl 20 “Lahked laulud”
Riho Sibul, Bonzo, Alari Piispea
Püünsi, Viimsi, Harjumaa

NÄITUS

ArtDepoo
Sven Saag  ja Andres Koort, kuni 31.07
Jahu 12, Tallinn

Draakoni Galerii
“Pedandi triumf?” Jaanika Okk,
26.07–07.08  
“Hirm” Laura Põld & Veiko Klemmer, kuni 24.07               
Pikk 18, Tallinn

Haus Galerii
Tauno Kangro, kuni 06.08
Uus 17, Tallinn

Hobusepea galerii
“Dialoog” Mare Vint & Vilen Künnapu, 28.07–09.08 
“Järjehoidjad” Taavi Talve,
kuni 26.07               
Hobusepea 2, Tallinn

Kadrioru kunstimuuseum
“Pinge” Saksa ekspressionism Eesti Kunstimuuseumi kogust, kuni 31.10
“Balti biidermeier”, kuni 29.08
“Ðedöövri sünd. Kadrioru kunstimuuseum 10”, kuni 2011
Püsiväljapanek:
16.–20. saj maalikunst. Madalmaade, saksa, itaalia, vene meistrid
18.–20. saj Lääne-Euroopa ja Vene tarbekunst ning skulptuur
Weizenbergi 37, Tallinn

Kondase Keskus
“Päkapikud ja varspiste” Seinavaibad - Viljandimaa kooliõpilaste käsitöönäitus, kuni 25.07
Pihkva “Autorikeraamika töökoja”
looming, kuni 29.08
Svetlana Druzkova, kuni 22.09
“Trickster’s Office”
Peeter Lauritsa fotonäitus  
Pikk 8, Viljandi

Kumu
“Metafüüsilised maastikuvaated 1970. aastate eesti graafikas”,
kuni 05.12
“Neoimpressionismi jälgedes:
Mägi ja Finch”, kuni 12.09
“Maa ja vee kahekõne” Eero Hiironeni skulptuurid, kuni 05.09
“Muutuv maalikunst”, kuni 10.10
“CCiurlionis ja tema aeg leedu kunstis”, kuni 08.08
“Nõukogude naine”, kuni 26.09
Püsiväljapanek:
Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni.
Eesti kunst Teise maailmasõja
lõpust taasiseseisvumiseni.
Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Pärnu Kunstnike Maja
Nelya Korþova, maal (RUS),
kuni 21.08 
Nikolai 27, Pärnu

Pärnu Linnagalerii
Roman Korþov, installatsioon (RUS),
kuni 21.08
Rima Maroun “Murmures”, fotod (Libanon), kuni 21.08
HGDF esitleb: Hispaania plakat,
kuni 21.08 
Aida 4, Pärnu

Tallinna Linnagalerii
Ott Kadarik, kuni 08.08
Harju 13, Tallinn

Tartu Kunstimaja
Anonymous Boh, kuni 01.08
Vanemuise 26, Tartu

Tartu Kunstimuuseum
“TÜ maalieriala bakalaureusetööde näitus”, kuni 22.08
Raekoja plats 18, Tartu

Tartumaa Muuseum
“Trollid, mäekollid ja vetehaldjad”
Theodor Kittelseni maalid ja joonistused, kuni 26.08
Pikk 2, Elva

Tartu Mänguasjamuuseum
“Sõrmuste Isanda nukud”
“Ajalugu mängides” Näitus Tõnu Laugu ja Väinu Paasi meisterdatud mänguasjadest
“Jars-Jamp” Ühe poistekamba päevik
“Miriami maailm”
Lutsu 8, Tartu

TKK Galerii Noorus
“Lend 2010” Tartu Kõrgema Kunstikooli lõputööde näitus,
kuni 31.07
Riia tn. 11, Tartu

Uue Kunsti Muuseum
XVII Rahvusvaheline aktinäitus
“Mees ja naine”, alateemaga
“Tugevad tunded, haprad suhted”,
kuni 05.09
„Bart“ Jari Arffman, fotonäitus.
Kuraator Asko Mäkelä, kuni 01.08
Esplanaadi 10, Pärnu

Vabaduse Galerii
Eveli Varik 40. Tekstiilipõhine graafika ja kollazh, rahvuslikus etnovaimsuses teosed, kuni 11.08
Vabaduse väljak 6, Tallinn

Viinistu Kunstimuuseum
Jaan Manitski erakogu Eesti kunstist läbi aegade
Viinistu küla, Kuusalu vald, Harjumaa

Võru Linnagalerii
Heikki Leis, Toomas Kuusing,
kuni 06.08
Narva Kunstnike Liit,
kuni 06.08
Liiva 13, Võru

KINO

Cinamon Tartu 
“Algus”
kl 12.30, 15.30, 18.30, 21.30
“Kick-Ass: Uus superkangelane”
kl 17.15, 19.35, 22.00
“Lelulugu 3”
eesti keeles: kl 11.30, 13.35, 15.45
“Kiskjad”
kl 18.00, 20.15, 22.20
“Videviku saaga: Päikesevarjutus”
kl 11.45, 14.15, 16.45, 19.15, 21.45
“Nagu öö ja päev”
kl 16.30, 18.45, 21.00 (v.a. E, K, N)
“Seks ja linn 2”
kl 13.15
“Shrek nüüd ja igavesti”
kl 12.45, 14.45 (v.a. N)
“Lohista ta lavale”
K kl 21.00
“Võluri õpipoiss”
N kl 21.00
Ainult friikidele: “Vale liigutus”
E kl 21.00
Turu 2, Tartu

Coca-Cola Plaza 
“Robin Hood”
kl 16.35   
“Pärsia prints: Ajaliiv”
kl 12.45
“Shrek: Nüüd ja igavesti” 3D
eesti keeles: kl 14.35, 17.20;
vene keeles: kl 12.25
“Seks ja linn 2”
kl 13.00, 18.45 (v.a. K), 21.45
“A-rühm”
kl 16.05
“Killerid”
kl 15.25
“Nagu öö ja päev”
kl 11.35, 14.05, 19.35, 22.10
“Videvik: Päikesevarjutus”
kl 11.40, 14.20, 17.00, 19.45 (v.a. N), 22.30
“Lelulugu 3” (3D)
eesti keeles:
kl 11.25, 14.10, 16.50, 20.00 (v.a. N);
vene keeles: kl 11.50, 15.00, 17.40;
inglise keeles, ilma subtiitriteta: kl 20.30
“Kiskjad”
kl 12.00, 14.30, 16.55, 19.30, 22.00
“Kirjad Juliale”
kl 12.10, 14.45, 17.10, 19.40, 22.15
“Algus”
kl 11.30, 14.40, 17.45, 17.50, 19.10, 19.15, 20.55, 21.00, 22.20, 22.25; L–P kl 16.00
Hobujaama 5, Tallinn

Ekraan
“Nagu öö ja päev”
kl 15.00
“Lelulugu 3” 3D
eesti keeles:
kl 11.30, 14.15, 17.00, 19.30
“Kiskjad”
kl 12.45, 17.30, 19.45, 22.00
“Lihtsalt liiga kuum”
kl 21.45
Riia 14, Tartu

Forum Cinemas Astri
“Videviku saaga: Päikesevarjutus”
kl 14.45, 17.30, 19.15; L, P kl 12.00
“Lelulugu 3”
vene keeles eestik. subtiitritega:
kl 14.00, 18.45; L–P kl 11.45
“Kiskjad”
kl 16.15, 21.00
“Algus”
inglise keeles, eesti- ja venekeelsete
subtiitritega: P, E kl 18.30;
vene keeles, eesti- ja venekeelsete subtiitritega: kl 15.30, 18.30 (v.a. P, E), 21.30; L–P kl 12.30 
Tallinna mnt 41, Narva

Kino Diva
“Tüdruk, kes mängis tulega”
R, P, T kl 16.50, 19.15
“Purustatud õhuloss”
L, E, K kl 16.00, 19.00
Raekoja 8, Kuressaare

Kino Kosmos
“Hübriid”
kl 16.00, 21.00
“Lelulugu 3” 2D
eesti keeles: kl 13.00, 15.30, 18.00
“Kick-Ass: Uus superkangelane”
kl 20.30
“Karvapallide kättemaks”
kl 13.15
“Roheline tsoon”
kl 18.30
Pärnu mnt. 45, Tallinn

Mai kino
NB! Kino on esmaspäeviti suletud
“Lelulugu 3“
eesti keeles: kl 16.00
“Seks ja linn 2”
kl 18.00
“Luuserid”
kl 21.00
ÖÖÖkinos:
“Phobos” T kl 24.00
Papiniidu 50,  Pärnu

Solaris Kino 
“Pärsia prints: Ajaliiv”
kl 14.30
“Shrek nüüd ja igavesti” 3D
eesti keeles: kl 11.20;
vene keeles: kl 16.15
“Seks ja linn 2”
kl 15.45
“A-rühm”
kl 20.55 (v.a. N)
“Killerid”
kl 13.30, 21.10 (v.a. N)
“Nagu öö ja päev”
kl 18.45, 21.30 
“Videviku saaga: Päikesevarjutus”
kl 13.00, 15.30, 18.15, 20.45
“Lelulugu 3” 3D
eesti keeles:
kl 11.40 (v.a. N), 14.15 (v.a. N),
16.45 (v.a. N); N kl 12.30, 15.00, 
vene keeles: kl 13.40, 18.30;
inglise keeles: kl 19.10 (v.a. N); N kl 17.45
“Kiskjad”
kl 12.15, 17.00, 19.15, 21.40
“Algus”
kl 11.45, 14.45, 18.00, 21.25
“Kirjad Juliale”
kl 11.30, 13.45, 16.00, 18.35, 21.00
“Võluri õpipoiss”
eellinastus: N kl 20.30
“Lohista ta lavale”
eellinastus: N kl 20.55
Estonia pst 9, Tallinn

Osale arutelus

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Peppersack – tee ajalooliste maitsenaudinguteni

Tallinna vanalinna südames, ajaloolise Raekoja ligidal asuv restoran Peppersack pakub meeldejäävaid maitseelamusi. Lisaks saab nautida mõõgavõitlejate igaõhtust efektset etendust.

Pidupäev Kuulsaalis

Pane pidu veerema Kuulsaalis! Lõbus ajaveetmine ja mõnusad söögid-joogid muudavad Sinu pidupäeva kõigile meeldejäävaks!

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

  • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
    28%
    28%
  • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
    17%
    17%
  • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
    10%
    10%
  • Suvepäevi ei peeta
    45%
    45%

Valdkonna tööpakkumised

Teabevara