TEATER
Emajõe Suveteater
23.07 kl 19 “Põrgupõhja uus vanapagan” Tartu Toomkiriku varemetes
Jaama 14, Tartu
Endla Teater
23.07 kl 19 “Ära muretse, kallis!”
24.07 kl 19 “Madame Bovary”
25.07 kl 19 “Pimedusega löödud”
28.07 kl 19 “Esimesed suudlused”
29.07 kl 19 “Algus”
Keskväljak 1, Pärnu
Hansahoovi teatri suvelavastus
28.07 kl 20 “Puut/Laat”
29.07 kl 20 “Puut/Laat”
Aleksandri 46, Tartu
Komöödiateater
25.07 kl 19 “Avameelselt abielust”
Kuressaare Lossihoovis
26.07 kl 19 “Avameelselt abielust”
Kärdla Laululaval
27.07 kl 19 “Avameelselt abielust”
Kalevi Keskstaadionil Tallinnas
Vanemuise 6, Tartu
Kuressaare Linnateater
23.07 kl 15 “Käsikivi kosmosest”
Saaremaa Ooperipäevad 2010
24.07 kl 12 “Käsikivi kosmosest”
Saaremaa Ooperipäevad 2010
Tallinna 20, Saaremaa
MTÜ Kell Kümme
23.07 kl 19 “Iha jalakate all”
Kurgjal
24.07 kl 19 “Aiapidu” Ohtu mõisas
24.07 kl 19 “Iha jalakate all”
Kurgjal
25.07 kl 19 “Aiapidu” Ohtu mõisas
25.07 kl 19 “Iha jalakate all”
Kurgjal
27.07 kl 19 “Aiapidu” Ohtu mõisas
28.07 kl 19 “Aiapidu” Ohtu mõisas
29.07 kl 19 “Aiapidu” Ohtu mõisas
Rahvusooper Estonia
24.07 kl 20 “Maskiball”
Kuressaare lossi ooperimajas
“Saaremaa ooperipäevadel”
Estonia pst 4, Tallinn
Ugala Teater
23.07 kl 11 “Nähtamatu varandus”
24.07 kl 11 “Nähtamatu varandus”
Vaksali 7, Viljandi
Vana Baskini Teater
23.07 kl 20 “Üllatuskülaline”
Lohusalu sadamas
24.07 kl 20 “Üllatuskülaline”
Pärnu Reiu Puhkekeskuses
25.07 kl 20 “Üllatuskülaline”
Haapsalu Piiskopilinnuse väikeses õues
Tartu mnt.55/59, Tallinn
Vanemuine
23.07 kl 20 “Vihurimäe”
Alatskivi lossi pargis
24.07 kl 20 “Vihurimäe”
Alatskivi lossi pargis
25.07 kl 15 “Vihurimäe”
Alatskivi lossi pargis
Vanemuise 6, Tartu
ViinistuKunstimuuseumi Katlamajas
23.07 kl 19 “Kivist külalised”
24.07 kl 19 “Kivist külalised”
25.07 kl 15 “Kivist külalised”
28.07 kl 19 “Kivist külalised”
29.07 kl 19 “Kivist külalised”
Viinistu küla, Kuusalu vald, Harjumaa
Tartu Vilde Teater
23.07 kl 14 “Pokud jõuavad koju” Pokumaal Padasoomäe talus
23.07 kl 18 “Pokud jõuavad koju” Pokumaal Padasoomäe talus
24.07 kl 14 “Pokud jõuavad koju” Pokumaal Padasoomäe talus
24.07 kl 18 “Pokud jõuavad koju” Pokumaal Padasoomäe talus
http://vildeteater.blogspot.com/
Vanemuine
23.07 kl 20 “Figaro pulm”
Kuressaare lossi ooperimajas
“Saaremaa ooperipäevadel”
Vanemuise 6, Tartu
KONTSERT
Haapsalu Piiskopilinnus
24.07 kl 19 XVII rahvusvaheline
Haapsalu Keelpillifestival
29.07 kl 20 Mozart. “Missa brevis”
ETV Noortekoor
Posti 34, Haapsalu
Kadrioru Loss
25.07 kl 18 Hortus Musicus
Weizenbergi 37, Tallinn
Kalvi mõis
23.07 kl 19 Hedvig Hanson ja
Andre Maaker - Armastuslaulud
Kalvi, Aseri vald
Karja Katariina kirik
23.07 kl 19 “Vooruslike naiste litaania” Vanamuusikaansambel Hortus Musicus
Linnaka küla, Leisi vald, Saaremaa
Keila Mihkli kirik
23.07 kl 20 Klaver tuleb külla: 2ÜHEL - Rein Rannap, Mihkel Mattisen
kahekesi ühel klaveril
Paldiski mnt 2, Keila
Kose kirik
24.07 kl 20 “Lahked laulud”
Riho Sibul, Bonzo, Alari Piispea
Jõe 2, Kose, Harjumaa
Korter
23.07 kl 23 Mimicry
Roseni 9, Tallinn
Kuressaarelossi Kapiitlisaal
23.07 kl 18 Juhan Tralla (tenor),
Ralf Taal (klaver)
Lossihoov 1, Kuressaare
Lohusalu Sadam
24.07 kl 21 Meie Mees ja Bläck Rokit
Lohusalu, Harju maakond
Padise klooster
29.07 kl 21 Mahavok ja HU?
Padise vald, Harju maakond
Pärimusmuusika Ait
23.07 kl 17 ETV Live kontsert-
salvestus Viljandi pärimusmuusika festivalil: Paabel
23.07 kl 21 ETV Live kontsert-
salvestus Viljandi pärimusmuusika festivalil: Vägilased
Tasuja pst 6, Viljandi
Pärnu Kontserdimaja
23.07 kl 20 David Oistrahhi Festival - Krzysztof Penderecki – Jäljed Läänemere kaldal
Aida 4, Pärnu
Pärnu Raekoda
28.07 kl 20 Mendelssohni Oktett
Tobiase Keelpillikvartett,
Tartu Keelpillikvartett
Uus 4/Nikolai3, Pärnu
Püha Jakobi kirik
24.07 kl 12 “Vooruslike naiste litaania” Vanamuusikaansambel Hortus Musicus
Püha küla, Pihtla vald, Saaremaa
Reiu puhkekeskus
23.07 kl 20 O’Kõrre’s Celtic
Jõekalda tee 13, Silla küla, Paikuse vald, Pärnumaa
Rock Café
29.07 kl 19 “Ska ja reggae fest”
Spitfire (Rus), Soterios, Ska Faktor, Mostband, HRR!
Tartu maantee 80D, Tallinn
Saueaugu teatritalu
29.07 kl 19 Paabeli ja Saueaugu
teatritalu sõprade kontsert
Ohtla küla, Läänemaa
Tallinna Jaani kirik
27.07 kl 19 Mendelssohni Oktett
Tobiase Keelpillikvartett,
Tartu Keelpillikvartett
Vabaduse väljak 1, Tallinn
Tallinna Raekoda
23.07 kl 20 “Ooper Raekojas”
Kai Rüütel (metsosopran), Oliver Kuusik (tenor), Tarmo Eespere (klaver)
24.07 kl 18 Tallinna Kitarrikvartett
Heiki Mätlik, Julia Kahro-Reinman,
Kristo Käo, Jorma Puusaag
27.07 kl 20 “Ooper Raekojas”
Liene Kinca (sopran, Läti Rahvusooper), Priit Volmer (bass), Tarmo Eespere (klaver)
Raekoja plats 1, Tallinn
Tartu Antoniuse Õu
28.07 kl 19 Jäääär -
Kaunite kohtade kontsertdid
Lutsu 5, Tartu
Tartu Hansahoov
23.07 kl 21 Meie Mees ja Bläck Rokit
Aleksandri 46, Tartu
Tartu Jaani kirik
24.07 kl 20 Mozart. “Missa brevis”
ETV Noortekoor
29.07 kl 20 Mendelssohni Oktett
Tobiase Keelpillikvartett,
Tartu Keelpillikvartett
Jaani 5, Tartu
Tuhalaane
29.07 kl 19 Jäääär -
Kaunite kohtade kontsertdid
Tuhalaane, Viljandimaa
Türi Laululava
29.07 kl 21 Jaan Tätte
“Tuulevaiksel ööl”
Türi, Järva maakond
Viimsi Püha Jaakobi kirik
25.07 kl 20 “Lahked laulud”
Riho Sibul, Bonzo, Alari Piispea
Püünsi, Viimsi, Harjumaa
NÄITUS
ArtDepoo
Sven Saag ja Andres Koort, kuni 31.07
Jahu 12, Tallinn
Draakoni Galerii
“Pedandi triumf?” Jaanika Okk,
26.07–07.08
“Hirm” Laura Põld & Veiko Klemmer, kuni 24.07
Pikk 18, Tallinn
Haus Galerii
Tauno Kangro, kuni 06.08
Uus 17, Tallinn
Hobusepea galerii
“Dialoog” Mare Vint & Vilen Künnapu, 28.07–09.08
“Järjehoidjad” Taavi Talve,
kuni 26.07
Hobusepea 2, Tallinn
Kadrioru kunstimuuseum
“Pinge” Saksa ekspressionism Eesti Kunstimuuseumi kogust, kuni 31.10
“Balti biidermeier”, kuni 29.08
“Šedöövri sünd. Kadrioru kunstimuuseum 10”, kuni 2011
Püsiväljapanek:
16.–20. saj maalikunst. Madalmaade, saksa, itaalia, vene meistrid
18.–20. saj Lääne-Euroopa ja Vene tarbekunst ning skulptuur
Weizenbergi 37, Tallinn
Kondase Keskus
“Päkapikud ja varspiste” Seinavaibad - Viljandimaa kooliõpilaste käsitöönäitus, kuni 25.07
Pihkva “Autorikeraamika töökoja”
looming, kuni 29.08
Svetlana Druzkova, kuni 22.09
“Trickster’s Office”
Peeter Lauritsa fotonäitus
Pikk 8, Viljandi
Kumu
“Metafüüsilised maastikuvaated 1970. aastate eesti graafikas”,
kuni 05.12
“Neoimpressionismi jälgedes:
Mägi ja Finch”, kuni 12.09
“Maa ja vee kahekõne” Eero Hiironeni skulptuurid, kuni 05.09
“Muutuv maalikunst”, kuni 10.10
“CCiurlionis ja tema aeg leedu kunstis”, kuni 08.08
“Nõukogude naine”, kuni 26.09
Püsiväljapanek:
Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni.
Eesti kunst Teise maailmasõja
lõpust taasiseseisvumiseni.
Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn
Pärnu Kunstnike Maja
Nelya Koržova, maal (RUS),
kuni 21.08
Nikolai 27, Pärnu
Pärnu Linnagalerii
Roman Koržov, installatsioon (RUS),
kuni 21.08
Rima Maroun “Murmures”, fotod (Libanon), kuni 21.08
HGDF esitleb: Hispaania plakat,
kuni 21.08
Aida 4, Pärnu
Tallinna Linnagalerii
Ott Kadarik, kuni 08.08
Harju 13, Tallinn
Tartu Kunstimaja
Anonymous Boh, kuni 01.08
Vanemuise 26, Tartu
Tartu Kunstimuuseum
“TÜ maalieriala bakalaureusetööde näitus”, kuni 22.08
Raekoja plats 18, Tartu
Tartumaa Muuseum
“Trollid, mäekollid ja vetehaldjad”
Theodor Kittelseni maalid ja joonistused, kuni 26.08
Pikk 2, Elva
Tartu Mänguasjamuuseum
“Sõrmuste Isanda nukud”
“Ajalugu mängides” Näitus Tõnu Laugu ja Väinu Paasi meisterdatud mänguasjadest
“Jars-Jamp” Ühe poistekamba päevik
“Miriami maailm”
Lutsu 8, Tartu
TKK Galerii Noorus
“Lend 2010” Tartu Kõrgema Kunstikooli lõputööde näitus,
kuni 31.07
Riia tn. 11, Tartu
Uue Kunsti Muuseum
XVII Rahvusvaheline aktinäitus
“Mees ja naine”, alateemaga
“Tugevad tunded, haprad suhted”,
kuni 05.09
„Bart“ Jari Arffman, fotonäitus.
Kuraator Asko Mäkelä, kuni 01.08
Esplanaadi 10, Pärnu
Vabaduse Galerii
Eveli Varik 40. Tekstiilipõhine graafika ja kollazh, rahvuslikus etnovaimsuses teosed, kuni 11.08
Vabaduse väljak 6, Tallinn
Viinistu Kunstimuuseum
Jaan Manitski erakogu Eesti kunstist läbi aegade
Viinistu küla, Kuusalu vald, Harjumaa
Võru Linnagalerii
Heikki Leis, Toomas Kuusing,
kuni 06.08
Narva Kunstnike Liit,
kuni 06.08
Liiva 13, Võru
KINO
Cinamon Tartu
“Algus”
kl 12.30, 15.30, 18.30, 21.30
“Kick-Ass: Uus superkangelane”
kl 17.15, 19.35, 22.00
“Lelulugu 3”
eesti keeles: kl 11.30, 13.35, 15.45
“Kiskjad”
kl 18.00, 20.15, 22.20
“Videviku saaga: Päikesevarjutus”
kl 11.45, 14.15, 16.45, 19.15, 21.45
“Nagu öö ja päev”
kl 16.30, 18.45, 21.00 (v.a. E, K, N)
“Seks ja linn 2”
kl 13.15
“Shrek nüüd ja igavesti”
kl 12.45, 14.45 (v.a. N)
“Lohista ta lavale”
K kl 21.00
“Võluri õpipoiss”
N kl 21.00
Ainult friikidele: “Vale liigutus”
E kl 21.00
Turu 2, Tartu
Coca-Cola Plaza
“Robin Hood”
kl 16.35
“Pärsia prints: Ajaliiv”
kl 12.45
“Shrek: Nüüd ja igavesti” 3D
eesti keeles: kl 14.35, 17.20;
vene keeles: kl 12.25
“Seks ja linn 2”
kl 13.00, 18.45 (v.a. K), 21.45
“A-rühm”
kl 16.05
“Killerid”
kl 15.25
“Nagu öö ja päev”
kl 11.35, 14.05, 19.35, 22.10
“Videvik: Päikesevarjutus”
kl 11.40, 14.20, 17.00, 19.45 (v.a. N), 22.30
“Lelulugu 3” (3D)
eesti keeles:
kl 11.25, 14.10, 16.50, 20.00 (v.a. N);
vene keeles: kl 11.50, 15.00, 17.40;
inglise keeles, ilma subtiitriteta: kl 20.30
“Kiskjad”
kl 12.00, 14.30, 16.55, 19.30, 22.00
“Kirjad Juliale”
kl 12.10, 14.45, 17.10, 19.40, 22.15
“Algus”
kl 11.30, 14.40, 17.45, 17.50, 19.10, 19.15, 20.55, 21.00, 22.20, 22.25; L–P kl 16.00
Hobujaama 5, Tallinn
Ekraan
“Nagu öö ja päev”
kl 15.00
“Lelulugu 3” 3D
eesti keeles:
kl 11.30, 14.15, 17.00, 19.30
“Kiskjad”
kl 12.45, 17.30, 19.45, 22.00
“Lihtsalt liiga kuum”
kl 21.45
Riia 14, Tartu
Forum Cinemas Astri
“Videviku saaga: Päikesevarjutus”
kl 14.45, 17.30, 19.15; L, P kl 12.00
“Lelulugu 3”
vene keeles eestik. subtiitritega:
kl 14.00, 18.45; L–P kl 11.45
“Kiskjad”
kl 16.15, 21.00
“Algus”
inglise keeles, eesti- ja venekeelsete
subtiitritega: P, E kl 18.30;
vene keeles, eesti- ja venekeelsete subtiitritega: kl 15.30, 18.30 (v.a. P, E), 21.30; L–P kl 12.30
Tallinna mnt 41, Narva
Kino Diva
“Tüdruk, kes mängis tulega”
R, P, T kl 16.50, 19.15
“Purustatud õhuloss”
L, E, K kl 16.00, 19.00
Raekoja 8, Kuressaare
Kino Kosmos
“Hübriid”
kl 16.00, 21.00
“Lelulugu 3” 2D
eesti keeles: kl 13.00, 15.30, 18.00
“Kick-Ass: Uus superkangelane”
kl 20.30
“Karvapallide kättemaks”
kl 13.15
“Roheline tsoon”
kl 18.30
Pärnu mnt. 45, Tallinn
Mai kino
NB! Kino on esmaspäeviti suletud
“Lelulugu 3“
eesti keeles: kl 16.00
“Seks ja linn 2”
kl 18.00
“Luuserid”
kl 21.00
ÖÖÖkinos:
“Phobos” T kl 24.00
Papiniidu 50, Pärnu
Solaris Kino
“Pärsia prints: Ajaliiv”
kl 14.30
“Shrek nüüd ja igavesti” 3D
eesti keeles: kl 11.20;
vene keeles: kl 16.15
“Seks ja linn 2”
kl 15.45
“A-rühm”
kl 20.55 (v.a. N)
“Killerid”
kl 13.30, 21.10 (v.a. N)
“Nagu öö ja päev”
kl 18.45, 21.30
“Videviku saaga: Päikesevarjutus”
kl 13.00, 15.30, 18.15, 20.45
“Lelulugu 3” 3D
eesti keeles:
kl 11.40 (v.a. N), 14.15 (v.a. N),
16.45 (v.a. N); N kl 12.30, 15.00,
vene keeles: kl 13.40, 18.30;
inglise keeles: kl 19.10 (v.a. N); N kl 17.45
“Kiskjad”
kl 12.15, 17.00, 19.15, 21.40
“Algus”
kl 11.45, 14.45, 18.00, 21.25
“Kirjad Juliale”
kl 11.30, 13.45, 16.00, 18.35, 21.00
“Võluri õpipoiss”
eellinastus: N kl 20.30
“Lohista ta lavale”
eellinastus: N kl 20.55
Estonia pst 9, Tallinn