Küprose õhuliiklus lennujuhtide streigi tõttu häiritud

Küprose lennuliiklust häirib oluliselt Kreeka lennujuhtide steik, hilinevad sajad nii Küprosele suunduvad kui ka sealt väljuvad lennud.

Küprose lennukompanii teatel jäi täna ära tosin lendu, eilsest alates on aga hilinemisi 300 liinil, vahendasid ERRi raadiouudised.

Kreeka õhuruum on ainuke tee saareriigi lennuühenduses Euroopaga, kuna saare põhjaosas asuv Türgi hoiab oma õhuruumi Küprose kommertslendudele suletuna.

Kreeka lennujuhid küll tühistasid ööpäevase tööseisaku, loobusid aga ületundidest ja töötavad rangelt õhuruumi täituvuse reegleid järgides. Nende andmetel vähendab eeskirjade järgne töö nende kontrollitavaid lende kümne protsendi võrra ööpäevas. Lennujuhtide ametiühing otsustab täna õhtul, kas nad jätkavad sama meetodiga.

Lennujuhid protesteerivad valitsuse kokkuhoiumeetmete vastu lennundussektoris.

Osale arutelus

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Pidupäev Hestia Hotel Laulasmaa Spa's

Laulasmaa loodus on maagiline. Just siit on ammutanud inspiratsiooni maailma enim mängitud kaasaegne helilooja Arvo Pärt ja just siin on seetõttu 2018. aasta sügisel avanemas muusikasõprade meka – Arvo Pärdi Keskus. Kust siis veel ammutada häid mõtteid, kui mitte Laulasmaalt?

Eesti Vabaõhumuuseum – ajal on lugu!

Rocca al Mares, Tallinna kesklinnast kõigest 15-minutilise sõidu kaugusel asub imeline paik – Eesti Vabaõhumuuseum. Ürituste korraldamiseks leiab siit erinevaid peo- ja seminariruume, kauni looduskeskkonna ning meeliülendavad maitseelamused.

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

Teabevara