Küprose õhuliiklus lennujuhtide streigi tõttu häiritud

Küprose lennuliiklust häirib oluliselt Kreeka lennujuhtide steik, hilinevad sajad nii Küprosele suunduvad kui ka sealt väljuvad lennud.

Küprose lennukompanii teatel jäi täna ära tosin lendu, eilsest alates on aga hilinemisi 300 liinil, vahendasid ERRi raadiouudised.

Kreeka õhuruum on ainuke tee saareriigi lennuühenduses Euroopaga, kuna saare põhjaosas asuv Türgi hoiab oma õhuruumi Küprose kommertslendudele suletuna.

Kreeka lennujuhid küll tühistasid ööpäevase tööseisaku, loobusid aga ületundidest ja töötavad rangelt õhuruumi täituvuse reegleid järgides. Nende andmetel vähendab eeskirjade järgne töö nende kontrollitavaid lende kümne protsendi võrra ööpäevas. Lennujuhtide ametiühing otsustab täna õhtul, kas nad jätkavad sama meetodiga.

Lennujuhid protesteerivad valitsuse kokkuhoiumeetmete vastu lennundussektoris.

Osale arutelus

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Aasta suurejooneliseim sündmus Radisson Blu Sky Hotelis!

Jõulupidu, kui üks ettevõtte olulisemaid sündmusi, on oodatud nii töötajate kui ka koostööpartnerite poolt. Radisson Blu Sky Hotel pakub peohõngulist atmosfääri ning erakordset elamust, mida elevusega oodatakse ja soojusega meenutatakse. Meie eesmärgiks on täita teie soovid ja ergutada maitsemeeli hõrgutistega, milles traditsioonid kohtuvad mitmekesise tänapäevaga.

Peppersack – tee ajalooliste maitsenaudinguteni

Tallinna vanalinna südames, ajaloolise Raekoja ligidal asuv restoran Peppersack pakub meeldejäävaid maitseelamusi. Lisaks saab nautida mõõgavõitlejate igaõhtust efektset etendust.

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

PricewaterhouseCoopers ootab oma tiimiga liituma kahte ASSISTENTI

PricewaterhouseCoopers AS

27. jaanuar 2019

KAAMOS GROUP otsib BÜROOJUHTI

Kaamos Group OÜ

27. jaanuar 2019

Uudised

Teabevara