Kino-, muuseumi- ja raamatukogukülastuste arv kasvanud 

Hoolimata rasketest aegadest käidi eelmisel aastal varasemast rohkem nii kinos-, muuseumis- kui ka raamatukogus, vahendab ERR.

Kõige rohkem ehk võrreldes eelneva nelja aasta keskmisega 17 protsenti on kasvanud muuseumiskäikude arv, kokku käidi seal mullu üle 2,2 miljonil korral, selgus statistikaameti värskest aastaraamatust.

Raamatukogudest laenutajate arv kasvas mullu võrreldes aastatagusega 4 protsenti, eelmisel aastal laenati üle 12 miljoni teaviku ehk eelneva nelja aasta keskmisest 10 protsenti rohkem. 

15 protsenti kasvas varasema nelja aasta keskmisega võrreldes ka kinokülastuste arv, varasemast veidi vähem käidi aga teatris, kus külastuste arv kahanes 4 protsenti.

Samal ajal inimeste huvi kasvuga vähenes muuseumide kogutulu mullu 13 protsenti ja rahvaraamatukogude kogutulu 18 protsenti, esialgsetel hinnangutel vähenes samas suurusjärgus ka teiste kultuuriasutuste tulubaas.

Osale arutelus

 • Urve Vilk

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Aasta suurejooneliseim sündmus Radisson Blu Sky Hotelis!

Jõulupidu, kui üks ettevõtte olulisemaid sündmusi, on oodatud nii töötajate kui ka koostööpartnerite poolt. Radisson Blu Sky Hotel pakub peohõngulist atmosfääri ning erakordset elamust, mida elevusega oodatakse ja soojusega meenutatakse. Meie eesmärgiks on täita teie soovid ja ergutada maitsemeeli hõrgutistega, milles traditsioonid kohtuvad mitmekesise tänapäevaga.

Pidupäev Kuulsaalis

Pane pidu veerema Kuulsaalis! Lõbus ajaveetmine ja mõnusad söögid-joogid muudavad Sinu pidupäeva kõigile meeldejäävaks!

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

Teabevara