Carmen Kassi kiirlaenuäri 10 miljoniga kasumis

265 997 kroonise maksuvõlaga OÜ CreditMarket jäi 2009. aastal 10,5 miljoni krooniga kasumisse, näitab äriregister.

Carmen Kassile ja Jürgen Järvikule kuuluva CreditMarketi peamiseks tegevusalaks on majandusaasta aruande kohaselt erinevate tarbimislaenude väljastamine.

Praeguse seisuga on ettevõtte koduleht suletud ja seega puudub võimalus lähemalt vaadata, milliseid tarbimislaene ettevõte väljastab. CreditMarketi klienditelefoni lühinumbri kasutamise eest kasseerib Elisa kokkuleppel kiirlaenuandjaga aga 25,43 krooni.

Majandusaruanne sõnab, et 2009 tegeleti olemasolevate klientide haldamise ja vähesel määral ka väikelaenude väljastmaisega, mida anti peamiselt ettevõtte omavahenditest ja osanike laenudega.

CreditMarket on laenu võtnud Aina Ambrosiuselt, Novaator Investilt ja Blaumontilt, kokku 15,7 miljonit krooni. 2009. aasta käive oli 8,7 miljonit krooni ja kasum 10,5 miljonit krooni, aasta varasemad näitajad olid vastavalt 8,9 miljonit ja 2,3 miljonit krooni.

2009. aastal töötas CreditMarketis neli palgalist töötajat. 2010. aastal on kavas jätkata erinevate tarbimislaenude väljastamist ja laieneda naaberturgudele. CreditMarketi tütarfirmad asuvad Soomes ja Rootsis.

 

Osale arutelus

 • Urve Vilk, Anne Oja

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Korralda oma koolitus või konverents tulirelvamuuseumis ja lasketiirus

Taktikalise laskmise keskus suudab teile korraldada unustamatu firmaürituse. Meie konverentsiruum asub tulirelvamuuseumis, kus saab tutvuda tulirelvade ajalooga, viia läbi koolitusi või konverentse.

Viljandi Pärimusmuusika Ait

Viljandi Pärimusmuusika Ait on mõnus koht, kuhu tulla kontserdile, loengusse, seminarile, konverentsile, tähtpäevi pidama ning vaadet ja õhkkonda nautima. Asume Viljandi südames, Viljandi Lossimägedes ja 360-kraadine postkaardivaade on hinna sees.

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

PricewaterhouseCoopers ootab oma tiimiga liituma kahte ASSISTENTI

PricewaterhouseCoopers AS

27. jaanuar 2019

Uudised

Teabevara