Carmen Kassi kiirlaenuäri 10 miljoniga kasumis

265 997 kroonise maksuvõlaga OÜ CreditMarket jäi 2009. aastal 10,5 miljoni krooniga kasumisse, näitab äriregister.

Carmen Kassile ja Jürgen Järvikule kuuluva CreditMarketi peamiseks tegevusalaks on majandusaasta aruande kohaselt erinevate tarbimislaenude väljastamine.

Praeguse seisuga on ettevõtte koduleht suletud ja seega puudub võimalus lähemalt vaadata, milliseid tarbimislaene ettevõte väljastab. CreditMarketi klienditelefoni lühinumbri kasutamise eest kasseerib Elisa kokkuleppel kiirlaenuandjaga aga 25,43 krooni.

Majandusaruanne sõnab, et 2009 tegeleti olemasolevate klientide haldamise ja vähesel määral ka väikelaenude väljastmaisega, mida anti peamiselt ettevõtte omavahenditest ja osanike laenudega.

CreditMarket on laenu võtnud Aina Ambrosiuselt, Novaator Investilt ja Blaumontilt, kokku 15,7 miljonit krooni. 2009. aasta käive oli 8,7 miljonit krooni ja kasum 10,5 miljonit krooni, aasta varasemad näitajad olid vastavalt 8,9 miljonit ja 2,3 miljonit krooni.

2009. aastal töötas CreditMarketis neli palgalist töötajat. 2010. aastal on kavas jätkata erinevate tarbimislaenude väljastamist ja laieneda naaberturgudele. CreditMarketi tütarfirmad asuvad Soomes ja Rootsis.

 

Osale arutelus

 • Urve Vilk, Anne Oja

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Aasta suurejooneliseim sündmus Radisson Blu Sky Hotelis!

Jõulupidu, kui üks ettevõtte olulisemaid sündmusi, on oodatud nii töötajate kui ka koostööpartnerite poolt. Radisson Blu Sky Hotel pakub peohõngulist atmosfääri ning erakordset elamust, mida elevusega oodatakse ja soojusega meenutatakse. Meie eesmärgiks on täita teie soovid ja ergutada maitsemeeli hõrgutistega, milles traditsioonid kohtuvad mitmekesise tänapäevaga.

Pidupäev ajaloolises Roseni Tornis

Eksklusiivsed peoruumid - Roseni Torni väga hea asukoht südalinna tuiksoonel, kaasaegne esitlustehnika ning suurepärane ajalooline interjöör loovad mõnusa keskkonna erinevateks sündmusteks.

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

Teabevara