Mida teha nädalavahetusel?

Äripäev pakub välja valiku sündmusi, mida teha Eestis sel nädalavahetusel ja järgmisel nädalal.

TEATER

Emajõe Suveteater
06.08 kl 19 “Hulkur Rasmus”
Viimsi Rannarahva muuseumi õues
07.08 kl 19 “Hulkur Rasmus”
Viimsi Rannarahva muuseumi õues
07.08 kl 19 “Raha”
Tartus, Toomemäel, Ohvrikivi juures
08.08 kl 19 “Hulkur Rasmus”
Viimsi Rannarahva muuseumi õues     
11.08 kl 18 “Kolm põrsakest ja hea hunt” Tartu Laulupeomuuseumis
12.08 kl 18 “Kolm põrsakest ja hea hunt” Tartu Laulupeomuuseumis
Jaama 14, Tartu

Endla Teater
06.08 kl 19 “Testosteroon”
07.08 kl 19 “Tiramisu”
08.08 kl 19 “Revident”
Keskväljak 1, Pärnu

Etendused Vargamäel
06.08 kl 19 “Vargamäe varjus”
A.H.Tammsaare muuseumi rehetares
07.08 kl 19 “Vargamäe varjus”
A.H.Tammsaare muuseumi rehetares
08.08 kl 19 “Vargamäe varjus”
A.H.Tammsaare muuseumi rehetares
Vetepere küla, Albu Vald, Järvamaa

Hansahoovi teatri suvelavastus
06.08 kl 20 “Hitler (suveeri)”
10.08 kl 19 “Puut/Laat”
11.08 kl 19 “Puut/Laat”
12.08 kl 19 “Puut/Laat”
Aleksandri 46, Tartu

Kuressaare Linnateater
06.08 kl 19 “Rääkivad kivid”
Sadamaaidas
07.08 kl 18 “Rääkivad kivid”
Sadamaaidas
08.08 kl 19 “Rääkivad kivid”
Sadamaaidas
Tallinna 20, Saaremaa

MTÜ Kell Kümme
06.08 kl 19 “Iha jalakate all” Kurgjal
07.08 kl 19 “Iha jalakate all” Kurgjal
07.08 kl 12 “Täiskuu”
hüvastijätuetendus ja telesalvestus
publikuga Kurgjal Pärnumaal
08.08 kl 19 “Iha jalakate all” Kurgjal
10.08 kl 19 “Aiapidu” Ohtu mõisas
11.08 kl 19 “Aiapidu” Ohtu mõisas
11.08 kl 19 “Iha jalakate all” Kurgjal
12.08 kl 19 “Aiapidu” Ohtu mõisas
12.08 kl 19 “Iha jalakate all” Kurgjal
www.kell10.ee

Palmse mõisa härrastemajas
08.08 kl 20 “Gertrude Stein saatjaga”
10.08 kl 20 “Gertrude Stein saatjaga”
11.08 kl 20 “Gertrude Stein saatjaga”
12.08 kl 20 “Gertrude Stein saatjaga”
Palmse küla, Lääne-Virumaa

R.A.A.A.M
08.08 kl 19.30  “Jõud”
esietendus Jäneda Pulli tallis
10.08 kl 19.30  “Jõud”
esietendus Jäneda Pulli tallis
11.08 kl 19.30  “Jõud”
esietendus Jäneda Pulli tallis
11.08 kl 19 “Antigone”
esietendus Püha Katariina kirikus 
12.08 kl 19 “Antigone”
Püha Katariina kirikus 
12.08 kl 19.30  “Jõud”
esietendus Jäneda Pulli tallis
Süda 8-7a, Tallinn

Theatrum
06.08 kl 20 “Tuulesaared”
Tahkuna majaka all, Hiiumaal
07.08 kl 20 “Tuulesaared”
Tahkuna majaka all, Hiiumaal
Vene 14, Tallinn

Ugala Teater
06.08 kl 18 “Väikesed vanamehed”    Männiku Metsatalus
07.08 kl 18 “Väikesed vanamehed”    Männiku Metsatalus
08.08 kl 18 “Väikesed vanamehed”    Männiku Metsatalus
09.08 kl 19 “Küünlad põlevad lõpuni” Teatris NO99
11.08 kl 18 “Väikesed vanamehed”    Männiku Metsatalus
12.08 kl 18 “Väikesed vanamehed”    Männiku Metsatalus
Vaksali 7, Viljandi

Uus Vana Teater
07.08 kl 15 “Piiri-pääri... prääks-prääks... põrutame”
Rabajärv, Tudu, Lääne-Virumaa
Vene 6, Tallinn

Vana Baskini Teater
06.08 kl 20 “Üllatuskülaline”
Lohusalu sadamas
07.08 kl 20 “Üllatuskülaline”
Aruküla Laululaval
08.08 kl 20 “Üllatuskülaline”
Lohusalu sadamas
Tartu mnt.55/59, Tallinn

Viinistu
Kunstimuuseumi Katlamajas

06.08 kl 19 “Kivist külalised”
07.08 kl 19 “Kivist külalised”
08.08 kl 15 “Kivist külalised”
Viinistu küla, Kuusalu vald, Harjumaa

Vene Noorsooteater
07.08 kl 12 “Volk i semero kozljat”
08.08 kl 15 “Malõšh i Karlson”
Kalevipoja 10, Tallinn

KONTSERT

Antsla Lauluväljak
06.08 kl 20 Smilers, HU?
Antsla vald, Võrumaa

EMTA orelisaal
06.08 kl 10 “Meistriklass”
David Timm (orel, Saksamaa),
Lembit Saarsalu (saksofon, Eesti)
Rävala pst 16, Tallinn

Haapsalu kuursaal
06.08 kl 20 Vokaalansambel “Miinus Seitse”, Sumeda õhtu lood
07.08 kl 20 “Opereti kuumuses”
Margit Saulep (metsosopran),
René Soom (bariton), Siim Selis (klaver) 
11.08 kl 20 Juhan Viidingu laulude
õhtu - Eluaeg olen tahtnud õue
Promenaadi 1, Haapsalu

Haapsalu Piiskopilinnus
10.08 kl 19 Ivo Linna ja Jassi Zahharov - Eesti Laulud
Posti 34, Haapsalu

Hansahoov
08.08 kl 19 “Seitse häält” -
Birgit Õigemeel, Noorkuu ja Uku Suviste
Aleksandri 46, Tartu

Ingmani Merelava
06.08 kl 17.30 Tõnu Raadik &
Henn Rebane / “Viru Folk”
07.08 kl 13 Anu, Triinu & Tuuli Taul / “Viru Folk”
08.08 kl 13 Tõnis Mägi, Kärt Johanson & Robert Jürjendal / “Viru Folk”
08.08 kl 18 Jussi Hakulinen Duo /
“Viru Folk “
Käsmu

Kadrioru Loss
07.08 kl 19 Cantores Vagantes
Weizenbergi 37, Tallinn

Kõpu tuletorni jalam
06.08 kl 21 “Vene romanss ja Itaalia serenaad” Aare Saal (bariton),
Alina Sakalouskaya (mandoliin),
Piia Paemurru (klaver) 
Mägipe küla, Kõrgessaare vald

Narva Hermanni kindlus
06.08 kl 20 Pesnjarõ
Peterburi maantee 2, Narva

Niguliste
06.08 kl 20 Guy Bovet (orel, Šveits)
07.08 kl 16 “Orelipooltund”
Deniss Kasparovitš (orel, EMTA)
07.08 kl 20 “Orel ja džäss”
David Timm (orel, Saksamaa),
Lembit Saarsalu (saksofon, Eesti)
08.08 kl 16 “Orelipooltund”
Anna Humal (orel, EMTA)
10.08 kl 19 Vanamuusikaansambel
Rondellus
Niguliste 3, Tallinn

Oleviste kirik
11.08 kl 19 Ivo Linna ja Jassi Zahharov - Eesti Laulud
Lai 50, Tallinn

Pärnu Eliisabeti kirik
06.08 kl 20 Ulla Krigul (orel),
Eesti Filharmoonia Kammerkoor,
dirigent Daniel Reuss
Nikolai 22, Pärnu

Pärnu Kontserdimaja
10.08 kl 20 Arbo Valdma Suveuniversiteedi pidulik lõppkontsert
Aida 4, Pärnu

Pühajõe kirik
11.08 kl 19 “Regilaul ja Tormis”
ETV Tütarlastekoor,
Maestro Veljo Tormis,
dirigent  Aarne Saluveer
Pühajõe küla, Voka, Ida-Virumaa

Rakvere Linnus
12.08 kl 19 “Seitse häält” -
Birgit Õigemeel, Noorkuu ja Uku Suviste
Vallimägi, Rakvere, Lääne-Virumaa

Stenbocki õu
06.08 kl 18 Tütarlastekoor
Ellerhein, dirigent Tiia-Ester Loitme
Rahukohtu 3, Tallinn

Tallinna Jaani kirik
06.08 kl 13.30 Roman Krasnovski
(orel, Iisrael)
07.08 kl 13.30 Tiia Tenno (orel, Eesti)
08.08 kl 20 Tallinna Orelifestivali
lõppkontsert. Improvisatsioonigala - Organumist rokini.
Peter Van Dijk, Guy Bovet, David Timm, Toomas Trass, Pierre Pincemaille
Vabaduse väljak 1, Tallinn

Tartu Jaani kirik
07.08 kl 20 “Vanemast nooremani ehk orelist klaverini” Ivo Sillamaa (Klavessiin), Peep Lassmann (Klaver),
Andres Uibo (Orel), Andres Mustonen (viiul)
11.08 kl 20 Vanamuusikaansambel
Rondellus
Jaani 5, Tartu

Tartu Laululava
12.08 kl 19 Ivo Linna ja Jassi Zahharov - Eesti Laulud 
Laulupeo pst 25, Tartu

Tartu Linnamuuseum
06.08 kl 17 Cantores Vagantes
Narva mnt. 23, Tartu

Vihula mõis
07.08 kl 19 Jassi Zahharov & Margus Kappel - Laul teeb rinna rõõmsaks 
Vihula, Vihula vald

Viljandi Lossimäed
06.08 kl 16 Rock Ramp 2010
Viljandi

Võru Kandle Aed
11.08 kl 19 “Seitse häält” -
Birgit Õigemeel, Noorkuu ja Uku Suviste
Liiva 13, Võru

KINO

Cinamon Tartu 
“Agent Salt”
kl 12.30, 14.45, 17.15, 19.30 (v.a. N), 22.00; N kl 20.00
“Lohista ta lavale”
kl 15.15, 17.45, 20.00 (v.a. N), 22.15
“Võluri õpipoiss”
kl 12.00, 14.15, 19.00, 21.15
“Algus”
kl 12.45, 15.35, 18.30, 21.30
“Lelulugu 3”
eesti keeles: kl 13.30, 16.00, 18.15
“Kiskjad”
kl 16.30
“Videviku saaga: Päikesevarjutus”
kl 12.45, 20.30 (v.a. E)
“Shrek nüüd ja igavesti”
kl 11.30
Ainult friikidele:
“Mishima: Ühe elu neli peatükki”
E kl 21.00
“Viimane õhutaltsutaja”
N kl 19.30
Turu 2, Tartu

Coca-Cola Plaza 
“Shrek: Nüüd ja igavesti” 3D
eesti keeles: kl 15.50, 18.40 (v.a. N);
vene keeles: kl 11.45
“Seks ja linn 2”
kl 22.10
“Killerid”
kl 21.25
“Nagu öö ja päev”
kl 12.40, 15.15, 20.55
“Videvik: Päikesevarjutus”
kl 11.50, 14.40, 22.25
“Lelulugu 3” 3D
eesti keeles:
kl 12.30, 15.20, 17.05, 19.50;
vene keeles: kl 13.05, 14.20
“Kiskjad”
kl 18.00, 20.20, 22.35
“Kirjad Juliale”
kl 17.20, 19.55
“Algus”
kl 11.30, 12.00, 14.40, 15.10, 17.45, 17.50, 18.15, 21.00, 21.30
“Võluri õpipoiss”
kl 11.55, 14.25, 16.55, 19.20, 21.45
“Lohista ta lavale”
kl 12.25, 14.55, 17.35, 20.05, 22.40
“Agent Salt”
kl 13.00, 15.25, 17.55, 20.10, 22.30
“Viimane õhutaltsutaja” 3D
N kl 19.00
Hobujaama 5, Tallinn

Ekraan
“Lelulugu 3” 3D
eesti keeles: kl 14.15, 17.00
“Kosmosekoerad Belka ja Strelka” 3D vene keeles, eestikeelsete subtiitritega:
kl 11.45
“Hübriid”
kl 19.30, 21.45
“Agent Salt”
kl 12.45, 15.00, 17.15, 19.45, 22.00
Riia 14, Tartu

Forum Cinemas Astri
“Lelulugu 3”
vene keeles eestik. subtiitritega:
kl 16.45; L–P kl 12.00
“Algus”
inglise keeles, eesti- ja venekeelsete
subtiitritega: E kl 18.30;
vene keeles, eesti- ja venekeelsete subtiitritega: kl 15.30, 18.30 (v.a. E), 21.30; L–P kl 12.30 
“Võluri õpipoiss”
kl 14.15, 19.00, 21.15
“Agent Salt”
kl 15.00, 17.15, 19.30, 21.45; L–P kl 12.45
Tallinna mnt 41, Narva

Kino Diva
“Shrek nüüd ja igavesti”
R, L, P, T kl 18.00, 20.00;
K, N kl 20.00
Raekoja 8, Kuressaare

Kino Kannel
“Lelulugu 3”
E, T, N kl 17.15, 19.00;
R kl 19.00
Liiva 13, Võru

Kino Kosmos
NB! Kino on esmaspäeviti suletud!
“Lelulugu 3” 2D
eesti keeles: kl 15.30
“Pärsia prints: Ajaliiv”
kl 16.15, 18.45
“Põrgulik kohting”
kl 14.00
“Robin Hood”
kl 18.00
“A-Rühm”
kl 13.00, 21.00
“Hullud”
kl 21.15
Pärnu mnt. 45, Tallinn

Mai kino
NB! Kino on esmaspäeviti suletud!
“Võluri õpipoiss”
kl 16.00
“Videviku saaga: Päikesevarjutus”
kl 18.30, 21.00
ÖÖkinos: “Hübriid” 
T kl 24.00 
Papiniidu 50,  Pärnu

Solaris Kino 
“Shrek nüüd ja igavesti” 3D
eesti keeles: kl 13.55;
vene keeles: kl 14.15
“Nagu öö ja päev”
kl 18.45, 21.30 
“Videviku saaga: Päikesevarjutus”
kl 14.20, 19.25
“Lelulugu 3” 3D
eesti keeles: kl 11.30, 16.10; 
vene keeles: kl 11.45, 16.25
“Kiskjad”
kl 21.50
“Algus”
kl 13.00, 16.00, 19.00, 22.00
“Kirjad Juliale”
kl 14.00, 16.30, 18.40, 21.00
“Võluri õpipoiss”
kl 13.45, 16.15, 18.50, 21.15
“Lohista ta lavale”
kl 16.40, 19.15, 21.35
“Agent Salt”
kl 12.30, 14.45, 17.00, 19.30, 21.45
“Viimane õhutaltsutaja” 3D
eellinastus N kl 19.00
Estonia pst 9, Tallinn

NÄITUS

ArtDepoo
00130Gallery: Jonna Johansson ja Juan Kasari, kuni 28.08
Jahu 12, Tallinn

Draakoni Galerii
“Soolakaev” Mari-Liis Tammi,
Andres Koort, Ene Luik, 09.08–21.08
“Pedandi triumf?” Jaanika Okk,
kuni 07.08                  
Pikk 18, Tallinn

Haus Galerii
“Rah(v)a nägu” Mall Nukke, 10.08–17.09
Tauno Kangro, kuni 06.08
Uus 17, Tallinn

Hobusepea galerii
“Lendas üle pea” Mall Paris,
11.08–23.08 
“Dialoog”
Mare Vint & Vilen Künnapu, kuni 09.08                 
Hobusepea 2, Tallinn

Kadrioru kunstimuuseum
“Pinge” Saksa ekspressionism Eesti Kunstimuuseumi kogust, kuni 31.10
“Balti biidermeier”, kuni 29.08
“Šedöövri sünd. Kadrioru kunstimuuseum 10”, kuni 2011
Püsiväljapanek:
16.–20. saj maalikunst. Madalmaade, saksa, itaalia, vene meistrid
18.–20. saj Lääne-Euroopa ja Vene tarbekunst ning skulptuur
Weizenbergi 37, Tallinn

Kondase Keskus
Pihkva “Autorikeraamika töökoja”
looming, kuni 29.08
Svetlana Druzkova, kuni 22.09
“Trickster’s Office”
Peeter Lauritsa fotonäitus, kuni 19.09 
Pikk 8, Viljandi

Kumu
“Metafüüsilised maastikuvaated 1970. aastate eesti graafikas”, kuni 05.12
“Neoimpressionismi jälgedes:
Mägi ja Finch”, kuni 12.09
“Maa ja vee kahekõne” Eero Hiironeni skulptuurid, kuni 05.09
“Muutuv maalikunst”, kuni 10.10
“CCiurlionis ja tema aeg leedu kunstis”, kuni 08.08
“Nõukogude naine”, kuni 26.09
Püsiväljapanek:
Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni.
Eesti kunst Teise maailmasõja
lõpust taasiseseisvumiseni.
Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Pärnu Kunstnike Maja
Nelya Koržova, maal (RUS), kuni 21.08 
Nikolai 27, Pärnu

Pärnu Linnagalerii
Roman Koržov, installatsioon (RUS),
kuni 21.08
Rima Maroun “Murmures”, fotod (Libanon), kuni 21.08
HGDF esitleb: Hispaania plakat,
kuni 21.08 
Aida 4, Pärnu

Tallinna Linnagalerii
Jass Kaselaan, 12.08–29.08
“Rahvusvaheline panoraam vol.2”
Ott Kadarik, kuni 08.08
Harju 13, Tallinn

Tallinna Õpetajate maja
„Kahekõne läbi lillede”
Piibe Arraku ja Liive Koppeli
maalinäitus, kuni 31.08
Raekoja plats 14, Tallinn

Tampere Maja
“Loomadest, ja mitte ainult”
Jonna Finnilä ja Terhi Saalasti
graafikanäitus, kuni 11.08
Jaani 4, Tartu

Tartu Kunstimuuseum
“TÜ maalieriala bakalaureusetööde näitus”, kuni 22.08
Raekoja plats 18, Tartu

Tartumaa Muuseum
“Trollid, mäekollid ja vetehaldjad”
Theodor Kittelseni maalid ja joonistused, kuni 26.08
Pikk 2, Elva

Tartu Mänguasjamuuseum
“Sõrmuste Isanda nukud”
“Ajalugu mängides” Näitus Tõnu Laugu ja Väinu Paasi meisterdatud mänguasjadest
“Jars-Jamp” Ühe poistekamba päevik
“Miriami maailm”
Lutsu 8, Tartu

Uue Kunsti Muuseum
XVII Rahvusvaheline aktinäitus
“Mees ja naine”, alateemaga
“Tugevad tunded, haprad suhted”,
kuni 05.09
„Bart“ Jari Arffman, fotonäitus.
Kuraator Asko Mäkelä, kuni 01.09
Esplanaadi 10, Pärnu

Vabaduse Galerii
“Modern Plastic” Rafael Arutjunjan, maalid ja skulptuurid, 12.08–01.09
Eveli Varik 40. Tekstiilipõhine graafika ja kollazh, rahvuslikus etnovaimsuses teosed, kuni 11.08
Vabaduse väljak 6, Tallinn

Viinistu Kunstimuuseum
Jaan Manitski erakogu Eesti kunstist läbi aegade
Viinistu küla, Kuusalu vald, Harjumaa

Võru Linnagalerii
“Kos sa olõt?” Kuraatorprojekt –
Võrust pärit või seotud kunstnikute näitus, 09.08–03.09
Heikki Leis, Toomas Kuusing,
kuni 06.08
Narva Kunstnike Liit,
kuni 06.08
Liiva 13, Võru

Osale arutelus

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Viljandi Pärimusmuusika Ait

Viljandi Pärimusmuusika Ait on mõnus koht, kuhu tulla kontserdile, loengusse, seminarile, konverentsile, tähtpäevi pidama ning vaadet ja õhkkonda nautima. Asume Viljandi südames, Viljandi Lossimägedes ja 360-kraadine postkaardivaade on hinna sees.

Eesti Vabaõhumuuseum – ajal on lugu!

Rocca al Mares, Tallinna kesklinnast kõigest 15-minutilise sõidu kaugusel asub imeline paik – Eesti Vabaõhumuuseum. Ürituste korraldamiseks leiab siit erinevaid peo- ja seminariruume, kauni looduskeskkonna ning meeliülendavad maitseelamused.

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

  • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
    28%
    28%
  • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
    17%
    17%
  • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
    10%
    10%
  • Suvepäevi ei peeta
    45%
    45%

Valdkonna tööpakkumised

Teabevara