TEATER
Emajõe Suveteater
06.08 kl 19 “Hulkur Rasmus”
Viimsi Rannarahva muuseumi õues
07.08 kl 19 “Hulkur Rasmus”
Viimsi Rannarahva muuseumi õues
07.08 kl 19 “Raha”
Tartus, Toomemäel, Ohvrikivi juures
08.08 kl 19 “Hulkur Rasmus”
Viimsi Rannarahva muuseumi õues
11.08 kl 18 “Kolm põrsakest ja hea hunt” Tartu Laulupeomuuseumis
12.08 kl 18 “Kolm põrsakest ja hea hunt” Tartu Laulupeomuuseumis
Jaama 14, Tartu
Endla Teater
06.08 kl 19 “Testosteroon”
07.08 kl 19 “Tiramisu”
08.08 kl 19 “Revident”
Keskväljak 1, Pärnu
Etendused Vargamäel
06.08 kl 19 “Vargamäe varjus”
A.H.Tammsaare muuseumi rehetares
07.08 kl 19 “Vargamäe varjus”
A.H.Tammsaare muuseumi rehetares
08.08 kl 19 “Vargamäe varjus”
A.H.Tammsaare muuseumi rehetares
Vetepere küla, Albu Vald, Järvamaa
Hansahoovi teatri suvelavastus
06.08 kl 20 “Hitler (suveeri)”
10.08 kl 19 “Puut/Laat”
11.08 kl 19 “Puut/Laat”
12.08 kl 19 “Puut/Laat”
Aleksandri 46, Tartu
Kuressaare Linnateater
06.08 kl 19 “Rääkivad kivid”
Sadamaaidas
07.08 kl 18 “Rääkivad kivid”
Sadamaaidas
08.08 kl 19 “Rääkivad kivid”
Sadamaaidas
Tallinna 20, Saaremaa
MTÜ Kell Kümme
06.08 kl 19 “Iha jalakate all” Kurgjal
07.08 kl 19 “Iha jalakate all” Kurgjal
07.08 kl 12 “Täiskuu”
hüvastijätuetendus ja telesalvestus
publikuga Kurgjal Pärnumaal
08.08 kl 19 “Iha jalakate all” Kurgjal
10.08 kl 19 “Aiapidu” Ohtu mõisas
11.08 kl 19 “Aiapidu” Ohtu mõisas
11.08 kl 19 “Iha jalakate all” Kurgjal
12.08 kl 19 “Aiapidu” Ohtu mõisas
12.08 kl 19 “Iha jalakate all” Kurgjal
Palmse mõisa härrastemajas
08.08 kl 20 “Gertrude Stein saatjaga”
10.08 kl 20 “Gertrude Stein saatjaga”
11.08 kl 20 “Gertrude Stein saatjaga”
12.08 kl 20 “Gertrude Stein saatjaga”
Palmse küla, Lääne-Virumaa
R.A.A.A.M
08.08 kl 19.30 “Jõud”
esietendus Jäneda Pulli tallis
10.08 kl 19.30 “Jõud”
esietendus Jäneda Pulli tallis
11.08 kl 19.30 “Jõud”
esietendus Jäneda Pulli tallis
11.08 kl 19 “Antigone”
esietendus Püha Katariina kirikus
12.08 kl 19 “Antigone”
Püha Katariina kirikus
12.08 kl 19.30 “Jõud”
esietendus Jäneda Pulli tallis
Süda 8-7a, Tallinn
Theatrum
06.08 kl 20 “Tuulesaared”
Tahkuna majaka all, Hiiumaal
07.08 kl 20 “Tuulesaared”
Tahkuna majaka all, Hiiumaal
Vene 14, Tallinn
Ugala Teater
06.08 kl 18 “Väikesed vanamehed” Männiku Metsatalus
07.08 kl 18 “Väikesed vanamehed” Männiku Metsatalus
08.08 kl 18 “Väikesed vanamehed” Männiku Metsatalus
09.08 kl 19 “Küünlad põlevad lõpuni” Teatris NO99
11.08 kl 18 “Väikesed vanamehed” Männiku Metsatalus
12.08 kl 18 “Väikesed vanamehed” Männiku Metsatalus
Vaksali 7, Viljandi
Uus Vana Teater
07.08 kl 15 “Piiri-pääri... prääks-prääks... põrutame”
Rabajärv, Tudu, Lääne-Virumaa
Vene 6, Tallinn
Vana Baskini Teater
06.08 kl 20 “Üllatuskülaline”
Lohusalu sadamas
07.08 kl 20 “Üllatuskülaline”
Aruküla Laululaval
08.08 kl 20 “Üllatuskülaline”
Lohusalu sadamas
Tartu mnt.55/59, Tallinn
ViinistuKunstimuuseumi Katlamajas
06.08 kl 19 “Kivist külalised”
07.08 kl 19 “Kivist külalised”
08.08 kl 15 “Kivist külalised”
Viinistu küla, Kuusalu vald, Harjumaa
Vene Noorsooteater
07.08 kl 12 “Volk i semero kozljat”
08.08 kl 15 “Malõšh i Karlson”
Kalevipoja 10, Tallinn
KONTSERT
Antsla Lauluväljak
06.08 kl 20 Smilers, HU?
Antsla vald, Võrumaa
EMTA orelisaal
06.08 kl 10 “Meistriklass”
David Timm (orel, Saksamaa),
Lembit Saarsalu (saksofon, Eesti)
Rävala pst 16, Tallinn
Haapsalu kuursaal
06.08 kl 20 Vokaalansambel “Miinus Seitse”, Sumeda õhtu lood
07.08 kl 20 “Opereti kuumuses”
Margit Saulep (metsosopran),
René Soom (bariton), Siim Selis (klaver)
11.08 kl 20 Juhan Viidingu laulude
õhtu - Eluaeg olen tahtnud õue
Promenaadi 1, Haapsalu
Haapsalu Piiskopilinnus
10.08 kl 19 Ivo Linna ja Jassi Zahharov - Eesti Laulud
Posti 34, Haapsalu
Hansahoov
08.08 kl 19 “Seitse häält” -
Birgit Õigemeel, Noorkuu ja Uku Suviste
Aleksandri 46, Tartu
Ingmani Merelava
06.08 kl 17.30 Tõnu Raadik &
Henn Rebane / “Viru Folk”
07.08 kl 13 Anu, Triinu & Tuuli Taul / “Viru Folk”
08.08 kl 13 Tõnis Mägi, Kärt Johanson & Robert Jürjendal / “Viru Folk”
08.08 kl 18 Jussi Hakulinen Duo /
“Viru Folk “
Käsmu
Kadrioru Loss
07.08 kl 19 Cantores Vagantes
Weizenbergi 37, Tallinn
Kõpu tuletorni jalam
06.08 kl 21 “Vene romanss ja Itaalia serenaad” Aare Saal (bariton),
Alina Sakalouskaya (mandoliin),
Piia Paemurru (klaver)
Mägipe küla, Kõrgessaare vald
Narva Hermanni kindlus
06.08 kl 20 Pesnjarõ
Peterburi maantee 2, Narva
Niguliste
06.08 kl 20 Guy Bovet (orel, Šveits)
07.08 kl 16 “Orelipooltund”
Deniss Kasparovitš (orel, EMTA)
07.08 kl 20 “Orel ja džäss”
David Timm (orel, Saksamaa),
Lembit Saarsalu (saksofon, Eesti)
08.08 kl 16 “Orelipooltund”
Anna Humal (orel, EMTA)
10.08 kl 19 Vanamuusikaansambel
Rondellus
Niguliste 3, Tallinn
Oleviste kirik
11.08 kl 19 Ivo Linna ja Jassi Zahharov - Eesti Laulud
Lai 50, Tallinn
Pärnu Eliisabeti kirik
06.08 kl 20 Ulla Krigul (orel),
Eesti Filharmoonia Kammerkoor,
dirigent Daniel Reuss
Nikolai 22, Pärnu
Pärnu Kontserdimaja
10.08 kl 20 Arbo Valdma Suveuniversiteedi pidulik lõppkontsert
Aida 4, Pärnu
Pühajõe kirik
11.08 kl 19 “Regilaul ja Tormis”
ETV Tütarlastekoor,
Maestro Veljo Tormis,
dirigent Aarne Saluveer
Pühajõe küla, Voka, Ida-Virumaa
Rakvere Linnus
12.08 kl 19 “Seitse häält” -
Birgit Õigemeel, Noorkuu ja Uku Suviste
Vallimägi, Rakvere, Lääne-Virumaa
Stenbocki õu
06.08 kl 18 Tütarlastekoor
Ellerhein, dirigent Tiia-Ester Loitme
Rahukohtu 3, Tallinn
Tallinna Jaani kirik
06.08 kl 13.30 Roman Krasnovski
(orel, Iisrael)
07.08 kl 13.30 Tiia Tenno (orel, Eesti)
08.08 kl 20 Tallinna Orelifestivali
lõppkontsert. Improvisatsioonigala - Organumist rokini.
Peter Van Dijk, Guy Bovet, David Timm, Toomas Trass, Pierre Pincemaille
Vabaduse väljak 1, Tallinn
Tartu Jaani kirik
07.08 kl 20 “Vanemast nooremani ehk orelist klaverini” Ivo Sillamaa (Klavessiin), Peep Lassmann (Klaver),
Andres Uibo (Orel), Andres Mustonen (viiul)
11.08 kl 20 Vanamuusikaansambel
Rondellus
Jaani 5, Tartu
Tartu Laululava
12.08 kl 19 Ivo Linna ja Jassi Zahharov - Eesti Laulud
Laulupeo pst 25, Tartu
Tartu Linnamuuseum
06.08 kl 17 Cantores Vagantes
Narva mnt. 23, Tartu
Vihula mõis
07.08 kl 19 Jassi Zahharov & Margus Kappel - Laul teeb rinna rõõmsaks
Vihula, Vihula vald
Viljandi Lossimäed
06.08 kl 16 Rock Ramp 2010
Viljandi
Võru Kandle Aed
11.08 kl 19 “Seitse häält” -
Birgit Õigemeel, Noorkuu ja Uku Suviste
Liiva 13, Võru
KINO
Cinamon Tartu
“Agent Salt”
kl 12.30, 14.45, 17.15, 19.30 (v.a. N), 22.00; N kl 20.00
“Lohista ta lavale”
kl 15.15, 17.45, 20.00 (v.a. N), 22.15
“Võluri õpipoiss”
kl 12.00, 14.15, 19.00, 21.15
“Algus”
kl 12.45, 15.35, 18.30, 21.30
“Lelulugu 3”
eesti keeles: kl 13.30, 16.00, 18.15
“Kiskjad”
kl 16.30
“Videviku saaga: Päikesevarjutus”
kl 12.45, 20.30 (v.a. E)
“Shrek nüüd ja igavesti”
kl 11.30
Ainult friikidele:
“Mishima: Ühe elu neli peatükki”
E kl 21.00
“Viimane õhutaltsutaja”
N kl 19.30
Turu 2, Tartu
Coca-Cola Plaza
“Shrek: Nüüd ja igavesti” 3D
eesti keeles: kl 15.50, 18.40 (v.a. N);
vene keeles: kl 11.45
“Seks ja linn 2”
kl 22.10
“Killerid”
kl 21.25
“Nagu öö ja päev”
kl 12.40, 15.15, 20.55
“Videvik: Päikesevarjutus”
kl 11.50, 14.40, 22.25
“Lelulugu 3” 3D
eesti keeles:
kl 12.30, 15.20, 17.05, 19.50;
vene keeles: kl 13.05, 14.20
“Kiskjad”
kl 18.00, 20.20, 22.35
“Kirjad Juliale”
kl 17.20, 19.55
“Algus”
kl 11.30, 12.00, 14.40, 15.10, 17.45, 17.50, 18.15, 21.00, 21.30
“Võluri õpipoiss”
kl 11.55, 14.25, 16.55, 19.20, 21.45
“Lohista ta lavale”
kl 12.25, 14.55, 17.35, 20.05, 22.40
“Agent Salt”
kl 13.00, 15.25, 17.55, 20.10, 22.30
“Viimane õhutaltsutaja” 3D
N kl 19.00
Hobujaama 5, Tallinn
Ekraan
“Lelulugu 3” 3D
eesti keeles: kl 14.15, 17.00
“Kosmosekoerad Belka ja Strelka” 3D vene keeles, eestikeelsete subtiitritega:
kl 11.45
“Hübriid”
kl 19.30, 21.45
“Agent Salt”
kl 12.45, 15.00, 17.15, 19.45, 22.00
Riia 14, Tartu
Forum Cinemas Astri
“Lelulugu 3”
vene keeles eestik. subtiitritega:
kl 16.45; L–P kl 12.00
“Algus”
inglise keeles, eesti- ja venekeelsete
subtiitritega: E kl 18.30;
vene keeles, eesti- ja venekeelsete subtiitritega: kl 15.30, 18.30 (v.a. E), 21.30; L–P kl 12.30
“Võluri õpipoiss”
kl 14.15, 19.00, 21.15
“Agent Salt”
kl 15.00, 17.15, 19.30, 21.45; L–P kl 12.45
Tallinna mnt 41, Narva
Kino Diva
“Shrek nüüd ja igavesti”
R, L, P, T kl 18.00, 20.00;
K, N kl 20.00
Raekoja 8, Kuressaare
Kino Kannel
“Lelulugu 3”
E, T, N kl 17.15, 19.00;
R kl 19.00
Liiva 13, Võru
Kino Kosmos
NB! Kino on esmaspäeviti suletud!
“Lelulugu 3” 2D
eesti keeles: kl 15.30
“Pärsia prints: Ajaliiv”
kl 16.15, 18.45
“Põrgulik kohting”
kl 14.00
“Robin Hood”
kl 18.00
“A-Rühm”
kl 13.00, 21.00
“Hullud”
kl 21.15
Pärnu mnt. 45, Tallinn
Mai kino
NB! Kino on esmaspäeviti suletud!
“Võluri õpipoiss”
kl 16.00
“Videviku saaga: Päikesevarjutus”
kl 18.30, 21.00
ÖÖkinos: “Hübriid”
T kl 24.00
Papiniidu 50, Pärnu
Solaris Kino
“Shrek nüüd ja igavesti” 3D
eesti keeles: kl 13.55;
vene keeles: kl 14.15
“Nagu öö ja päev”
kl 18.45, 21.30
“Videviku saaga: Päikesevarjutus”
kl 14.20, 19.25
“Lelulugu 3” 3D
eesti keeles: kl 11.30, 16.10;
vene keeles: kl 11.45, 16.25
“Kiskjad”
kl 21.50
“Algus”
kl 13.00, 16.00, 19.00, 22.00
“Kirjad Juliale”
kl 14.00, 16.30, 18.40, 21.00
“Võluri õpipoiss”
kl 13.45, 16.15, 18.50, 21.15
“Lohista ta lavale”
kl 16.40, 19.15, 21.35
“Agent Salt”
kl 12.30, 14.45, 17.00, 19.30, 21.45
“Viimane õhutaltsutaja” 3D
eellinastus N kl 19.00
Estonia pst 9, Tallinn
NÄITUS
ArtDepoo
00130Gallery: Jonna Johansson ja Juan Kasari, kuni 28.08
Jahu 12, Tallinn
Draakoni Galerii
“Soolakaev” Mari-Liis Tammi,
Andres Koort, Ene Luik, 09.08–21.08
“Pedandi triumf?” Jaanika Okk,
kuni 07.08
Pikk 18, Tallinn
Haus Galerii
“Rah(v)a nägu” Mall Nukke, 10.08–17.09
Tauno Kangro, kuni 06.08
Uus 17, Tallinn
Hobusepea galerii
“Lendas üle pea” Mall Paris,
11.08–23.08
“Dialoog”
Mare Vint & Vilen Künnapu, kuni 09.08
Hobusepea 2, Tallinn
Kadrioru kunstimuuseum
“Pinge” Saksa ekspressionism Eesti Kunstimuuseumi kogust, kuni 31.10
“Balti biidermeier”, kuni 29.08
“Šedöövri sünd. Kadrioru kunstimuuseum 10”, kuni 2011
Püsiväljapanek:
16.–20. saj maalikunst. Madalmaade, saksa, itaalia, vene meistrid
18.–20. saj Lääne-Euroopa ja Vene tarbekunst ning skulptuur
Weizenbergi 37, Tallinn
Kondase Keskus
Pihkva “Autorikeraamika töökoja”
looming, kuni 29.08
Svetlana Druzkova, kuni 22.09
“Trickster’s Office”
Peeter Lauritsa fotonäitus, kuni 19.09
Pikk 8, Viljandi
Kumu
“Metafüüsilised maastikuvaated 1970. aastate eesti graafikas”, kuni 05.12
“Neoimpressionismi jälgedes:
Mägi ja Finch”, kuni 12.09
“Maa ja vee kahekõne” Eero Hiironeni skulptuurid, kuni 05.09
“Muutuv maalikunst”, kuni 10.10
“CCiurlionis ja tema aeg leedu kunstis”, kuni 08.08
“Nõukogude naine”, kuni 26.09
Püsiväljapanek:
Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni.
Eesti kunst Teise maailmasõja
lõpust taasiseseisvumiseni.
Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn
Pärnu Kunstnike Maja
Nelya Koržova, maal (RUS), kuni 21.08
Nikolai 27, Pärnu
Pärnu Linnagalerii
Roman Koržov, installatsioon (RUS),
kuni 21.08
Rima Maroun “Murmures”, fotod (Libanon), kuni 21.08
HGDF esitleb: Hispaania plakat,
kuni 21.08
Aida 4, Pärnu
Tallinna Linnagalerii
Jass Kaselaan, 12.08–29.08
“Rahvusvaheline panoraam vol.2”
Ott Kadarik, kuni 08.08
Harju 13, Tallinn
Tallinna Õpetajate maja
„Kahekõne läbi lillede”
Piibe Arraku ja Liive Koppeli
maalinäitus, kuni 31.08
Raekoja plats 14, Tallinn
Tampere Maja
“Loomadest, ja mitte ainult”
Jonna Finnilä ja Terhi Saalasti
graafikanäitus, kuni 11.08
Jaani 4, Tartu
Tartu Kunstimuuseum
“TÜ maalieriala bakalaureusetööde näitus”, kuni 22.08
Raekoja plats 18, Tartu
Tartumaa Muuseum
“Trollid, mäekollid ja vetehaldjad”
Theodor Kittelseni maalid ja joonistused, kuni 26.08
Pikk 2, Elva
Tartu Mänguasjamuuseum
“Sõrmuste Isanda nukud”
“Ajalugu mängides” Näitus Tõnu Laugu ja Väinu Paasi meisterdatud mänguasjadest
“Jars-Jamp” Ühe poistekamba päevik
“Miriami maailm”
Lutsu 8, Tartu
Uue Kunsti Muuseum
XVII Rahvusvaheline aktinäitus
“Mees ja naine”, alateemaga
“Tugevad tunded, haprad suhted”,
kuni 05.09
„Bart“ Jari Arffman, fotonäitus.
Kuraator Asko Mäkelä, kuni 01.09
Esplanaadi 10, Pärnu
Vabaduse Galerii
“Modern Plastic” Rafael Arutjunjan, maalid ja skulptuurid, 12.08–01.09
Eveli Varik 40. Tekstiilipõhine graafika ja kollazh, rahvuslikus etnovaimsuses teosed, kuni 11.08
Vabaduse väljak 6, Tallinn
Viinistu Kunstimuuseum
Jaan Manitski erakogu Eesti kunstist läbi aegade
Viinistu küla, Kuusalu vald, Harjumaa
Võru Linnagalerii
“Kos sa olõt?” Kuraatorprojekt –
Võrust pärit või seotud kunstnikute näitus, 09.08–03.09
Heikki Leis, Toomas Kuusing,
kuni 06.08
Narva Kunstnike Liit,
kuni 06.08
Liiva 13, Võru