Britt sai raisatud aja eest gaasifirmalt 2000 naela

Kliendid, kelle aega firmad on “kulutanud”, saavad peale juhtumit Briti gaasifirmaga nõuda ajakulu kompenseerimist.

Briti tarbijakaitse soovitab klientidel pidada täpset arvestust gaasi- ja elektrifirmadesse tehtud telefonikõnedeks ning neile kirjutamiseks kulunud aja kohta, mille on põhjustanud ettevõttepoolsete probleemide lahendada püüdmine. Soovituse põhjuseks on kohtuotsus, millega Barry Payling`ile määrati gaasifirmalt välja 2000 naela suurune kahjutasu peale kaheaastast arvetest tekkinud vaidlust ettevõttega.

Vabakutseline fotograaf Payling kaebas energiafirma kohtusse peale seda kui talle koostati valearveid, saadeti valesti arvestatud võla sisse nõudjad tema juurde koju ning tema emale saadeti kirju peale viimase surma. Payling märkis üles kõik oma vabakutselise fotograafi tööajast tehtud kõned ning firmasse saadetud kirjad. "Iga kord kui saatsin kirja või helistasin neile, kirjutasin selleks kulunud aja üles. Siis, kasutades oma fotograafiateenuse tunnitasu, arvutasin välja saamata jäänud summad,” rääkis Payling, kes saatis seejärel firmasse British Gas soovi saada 2108 naela kulunud aja eest. Kuna ettevõte keeldus esmalt summat välja maksmast, andis Payling asja kohtusse. Kohtus tehtud otsus käskis aga firmal maksta vabakutselisele fotograafile tema raisatud aja eest 2100 naela.

Osale arutelus

 • Urve Vilk

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Sündmused Lennusadamas on kordumatud

Suur sündmus väärib olenemata külaliste arvust suure algustähega peopaika. Üheks selliseks on kahtlemata Lennusadam koos vesilennukite angaariga, mis rajati sada aastat tagasi Vene tsaar Nikolai II korraldusel, osana Peeter Suure merekindlusest. Ainulaadne arhitektuuripärl on Paksu Margareeta kõrval teiseks koduks Eesti Meremuuseumile.

Aasta suurejooneliseim sündmus Radisson Blu Sky Hotelis!

Jõulupidu, kui üks ettevõtte olulisemaid sündmusi, on oodatud nii töötajate kui ka koostööpartnerite poolt. Radisson Blu Sky Hotel pakub peohõngulist atmosfääri ning erakordset elamust, mida elevusega oodatakse ja soojusega meenutatakse. Meie eesmärgiks on täita teie soovid ja ergutada maitsemeeli hõrgutistega, milles traditsioonid kohtuvad mitmekesise tänapäevaga.

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

PricewaterhouseCoopers ootab oma tiimiga liituma kahte ASSISTENTI

PricewaterhouseCoopers AS

27. jaanuar 2019

Uudised

Teabevara