Päästeamet sai eile tormi tõttu 300 väljakutset

Eilne torm tegi kahju mitmel pool ning kokku sai päästeamet möödunud ööpäeval 300 väljakutset loodusjõududest põhjustatud sündmustele, enim väljakutseid Lõuna-Eestis.

Maanteeinfokeskus hoiatab, et täna hommikulgi võib teedel olla tuule murtud puid ja oksi. Raplamaal Kaiu–Vahastu teel sai eile õhtul vigastada autojuht, kes teele langenud puule otsasõidu vältimiseks oma auto teelt välja pööras, sõiduk paiskus aga vastu kasvavat puud, teatas ERR.

Lääne-Virumaal sai tormis tõsiselt kannatada Väike-Maarja kirik, lisaks lennutasid Väike-Maarjas, Haljalas, Sõmerul ja Rakveres tormiilid majade katuseid. Maakonnakeskuses tegi torm suurt kahju Rakvere gümnaasiumi katusele, väga paljudes kohtades langetasid tormituuled puid, ka hulk teid on läbimatud.

Osale arutelus

 • Urve Vilk, Indrek Kald

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Viljandi Pärimusmuusika Ait

Viljandi Pärimusmuusika Ait on mõnus koht, kuhu tulla kontserdile, loengusse, seminarile, konverentsile, tähtpäevi pidama ning vaadet ja õhkkonda nautima. Asume Viljandi südames, Viljandi Lossimägedes ja 360-kraadine postkaardivaade on hinna sees.

Korralda oma koolitus või konverents tulirelvamuuseumis ja lasketiirus

Taktikalise laskmise keskus suudab teile korraldada unustamatu firmaürituse. Meie konverentsiruum asub tulirelvamuuseumis, kus saab tutvuda tulirelvade ajalooga, viia läbi koolitusi või konverentse.

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

Teabevara