Tööinspektsioon: pooltes firmades seis koolitustega halb

Teises kvartalis Tööinspektsiooni poolt kontrollitud ettevõtetes oli suurimaks  probleemiks vähene tähelepanu pööramine töötajate väljaõppele ja koolitusele.

Töötervishoiu ja tööohutuse inspektorid külastasid II kvartalis 1114 erinevat ettevõtet. Sarnaselt käesoleva aasta esimese kvartaliga pidasid inspektorid heaks või pigem heaks tööaja korraldust ettevõtetes.

Eelmise aasta sama kvartaliga võrreldes on inspektorid positiivsema hinnangu andnud ettevõtete sisekontrolli korraldusele, psühholoogiliste ohuteguritega tegelemisele, sundasendite vältimiseks ning tolmu, vibratsiooni ja müra vähendamiseks rakendatud abinõudele.

Negatiivse külje pealt näitavad tulemused, et tööandjad pööravad vähe tähelepanu töötajate väljaõppele ja koolitusele ning selles osas peeti olukorda halvaks või pigem halvaks 48% hinnatud ettevõtetest, igas kuuendas ettevõttes ei olnud läbi viidud töötajate esma- või täiendjuhendamist. 

Tööinspektsiooni 2010. aasta II kvartali aruannet saab täismahus lugeda siin.

 

 

Osale arutelus

 • Urve Vilk

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Aasta suurejooneliseim sündmus Radisson Blu Sky Hotelis!

Jõulupidu, kui üks ettevõtte olulisemaid sündmusi, on oodatud nii töötajate kui ka koostööpartnerite poolt. Radisson Blu Sky Hotel pakub peohõngulist atmosfääri ning erakordset elamust, mida elevusega oodatakse ja soojusega meenutatakse. Meie eesmärgiks on täita teie soovid ja ergutada maitsemeeli hõrgutistega, milles traditsioonid kohtuvad mitmekesise tänapäevaga.

Pidupäev Hestia Hotel Laulasmaa Spa's

Laulasmaa loodus on maagiline. Just siit on ammutanud inspiratsiooni maailma enim mängitud kaasaegne helilooja Arvo Pärt ja just siin on seetõttu 2018. aasta sügisel avanemas muusikasõprade meka – Arvo Pärdi Keskus. Kust siis veel ammutada häid mõtteid, kui mitte Laulasmaalt?

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

Uudised

Teabevara