Tahad olla pankur? Mine toidupangale appi!

Eesti Toidupank ootab vabatahtlikke 28. augusti toidukogumiskampaaniale.

Alates selle aasta märtsist on Eesti Toidupank väljastanud abipakke Põhja-Tallinnas vaesuses elavatele peredele. Seni on annetusi saadud enamasti ettevõtetelt, kuid 28. augustil on plaanis suurendada teadlikkust Toidupangast Tallinna elanike hulgas laiemalt, vahendab portaal bioneer.ee.

Neljas Prisma Peremarketis korraldatakse toidukogumiskampaania, mille õnnestumiseks on oodatud appi vabatahtlikud (alates 16. eluaastast), kes aitaksid levitada informatsiooni kaupluste külastajate hulgas. Tegevus saab toimuma kahes vahetuses: kella üheteistkümnest kolmeni ning kolmest seitsmeni.

Kui oled huvitatud, anna endast palun märku 18. augustiks aadressil  abi@continuousaction.ee.

Täiendavat informatsiooni Eesti Toidupanga kohta leiate aadressilt www.toidupank.eu.

 Mis on Eesti Toidupank?

2010 lõid Eesti-Hollandi Heategevusfond Päikeselill ja Swedbank Tallinnas Eesti Toidupanga. 11. märtsil pakkis Toidupank oma esimesed 100 abipakki.

See sai võimalikuks tänu mitmele toiduainete tootjale ja supermarketile. 12. märtsil toimetati abipakid allpool toimetuleku piiri elavatele inimestele Tallinna vaeseimas linnaosas, Põhja-Tallinnas. Kaasa aitasid kolm heategevusorganisatsiooni, kes teevad Toidupangaga koostööd - Päästearmee, MTÜ Sõbra Käsi ja Eesti Suurperede Abistamise Selts.

Alates 11. märtsist on Eesti Toidupank väljastanud abipakke Tallinnas igal nädalal. Abisaajate arv sõltub, millise koguse kaupa annetavad meile toiduainete tootjad ja edasimüüjad (supermarketid).

Regulaarselt igal nädalal ootame oma ridadesse ka inimesi, kes aitaksid toidukaupu koguda ning komplekteerida. Neljapäeva lõunal kell 12.00-13.00 ja reede hommikul kell 8.30-10.00 on oodatud meesterahvad, neljapäeva õhtuti kell 16.00-19.00 toimub toidupakkide kokkupanemine ning oodatud on nii mehed kui naised.

Toidupanga missiooniks on inimestevahelise solidaarsusprintsiibi levitamine ning vastutus kõige nõrgemate ees.

Enamikes Euroopa riikides on loodud toidupangad, mille eesmärgid on:
• toiduainete raiskamise vältimine
• majanduslikult raskesse olukorda sattunud inimeste abistamine
• inimestevahelise solidaarsusprintsiibi levitamine

Toidupank on heategevuslik logistiline organisatsioon, mis kogub toiduaineid tootjatelt ja hulgimüüjatelt, täites seejuures hügieeni- ja kvaliteedinõudeid. Toidupank saab kõik kaubad annetuste näol ning seda tehakse järgnevatel põhjustel: ületootmine, ülejäägid hulgimüügist, kahjustatud pakend või kehtivusaja lõpp.

Toidupank ise toidu jagamisega ei tegele. Töö käib läbi kohalike heategevusorganisatsioonide ja sotsiaalhoolekande võrgustiku, kus töötavad inimesed on teadlikud abivajajatest ning on nendega otseses kontaktis.

 www.bioneer.ee

Osale arutelus

 • Urve Vilk, Kirjutab bioneer.ee

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Aasta suurejooneliseim sündmus Radisson Blu Sky Hotelis!

Jõulupidu, kui üks ettevõtte olulisemaid sündmusi, on oodatud nii töötajate kui ka koostööpartnerite poolt. Radisson Blu Sky Hotel pakub peohõngulist atmosfääri ning erakordset elamust, mida elevusega oodatakse ja soojusega meenutatakse. Meie eesmärgiks on täita teie soovid ja ergutada maitsemeeli hõrgutistega, milles traditsioonid kohtuvad mitmekesise tänapäevaga.

Pidupäev Hestia Hotel Laulasmaa Spa's

Laulasmaa loodus on maagiline. Just siit on ammutanud inspiratsiooni maailma enim mängitud kaasaegne helilooja Arvo Pärt ja just siin on seetõttu 2018. aasta sügisel avanemas muusikasõprade meka – Arvo Pärdi Keskus. Kust siis veel ammutada häid mõtteid, kui mitte Laulasmaalt?

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

Teabevara