Uuring: 83% vastanutest peab ennast õnnelikuks

Kristiine keskuse tellimusel valminud Faktum&Ariko uuringust selgus, et 83% vastanutest peab ennast õnnelikuks. 92% vastanutest pidasid õnne tingimuseks pere ja kodu olemasolu ja 72% heade sõprade olemasolu. 

500 vastanust 92% pidasid õnne tingimuseks pere ja kodu olemasolu, 72% heade sõprade olemasolu. 48% vastanutest arvasid, et raha annab vabaduse ning teeb seega õnnelikumaks, samas 17% eitasid sellist elufilosoofiat.

Kristiine keskuse turundusjuhi Kaidi Lauri sõnul saadi uuringust kinnitust, et inimesed ootavad kaubandusest eelkõige häid hindu ja head teenindust. "Hea ost on õnnelikuks teinud 73% vastanutest, kusjuures vanuserühmas 15 – 24 on see lausa 86 % vastanutest. Teadmine, et 83% inimestest end õnnelikuks peab, on ootamatult meeldiv üllatus," kommenteeris Laur.

"Kui palusime vastajatel vabalt oma mõtteid õnnest kirjeldada, siis esimesena mainiti enda ja lähedaste tervist (29,9%), perekonda (20,3%), hingerahu (13,3%) ja hea töö olemasolu (12,2%),“ lisas Faktum&Ariko uuringute juht Kalev Petti.

Kristiine Keskuse palvel Tallinna ja Harjumaa elanike seas läbi viidud küsitlus hõlmas 500 15-64aastast inimest, kellele Faktum & Ariko esitas ajavahemikul 20. juuli- 3. august küsimusi telefoni teel.

 

Osale arutelus

 • Urve Vilk

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Peppersack – tee ajalooliste maitsenaudinguteni

Tallinna vanalinna südames, ajaloolise Raekoja ligidal asuv restoran Peppersack pakub meeldejäävaid maitseelamusi. Lisaks saab nautida mõõgavõitlejate igaõhtust efektset etendust.

Pidupäev ajaloolises Roseni Tornis

Eksklusiivsed peoruumid - Roseni Torni väga hea asukoht südalinna tuiksoonel, kaasaegne esitlustehnika ning suurepärane ajalooline interjöör loovad mõnusa keskkonna erinevateks sündmusteks.

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

Teabevara