Uuring: 83% vastanutest peab ennast õnnelikuks

Kristiine keskuse tellimusel valminud Faktum&Ariko uuringust selgus, et 83% vastanutest peab ennast õnnelikuks. 92% vastanutest pidasid õnne tingimuseks pere ja kodu olemasolu ja 72% heade sõprade olemasolu. 

500 vastanust 92% pidasid õnne tingimuseks pere ja kodu olemasolu, 72% heade sõprade olemasolu. 48% vastanutest arvasid, et raha annab vabaduse ning teeb seega õnnelikumaks, samas 17% eitasid sellist elufilosoofiat.

Kristiine keskuse turundusjuhi Kaidi Lauri sõnul saadi uuringust kinnitust, et inimesed ootavad kaubandusest eelkõige häid hindu ja head teenindust. "Hea ost on õnnelikuks teinud 73% vastanutest, kusjuures vanuserühmas 15 – 24 on see lausa 86 % vastanutest. Teadmine, et 83% inimestest end õnnelikuks peab, on ootamatult meeldiv üllatus," kommenteeris Laur.

"Kui palusime vastajatel vabalt oma mõtteid õnnest kirjeldada, siis esimesena mainiti enda ja lähedaste tervist (29,9%), perekonda (20,3%), hingerahu (13,3%) ja hea töö olemasolu (12,2%),“ lisas Faktum&Ariko uuringute juht Kalev Petti.

Kristiine Keskuse palvel Tallinna ja Harjumaa elanike seas läbi viidud küsitlus hõlmas 500 15-64aastast inimest, kellele Faktum & Ariko esitas ajavahemikul 20. juuli- 3. august küsimusi telefoni teel.

 

Osale arutelus

 • Urve Vilk

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Korralda oma koolitus või konverents tulirelvamuuseumis ja lasketiirus

Taktikalise laskmise keskus suudab teile korraldada unustamatu firmaürituse. Meie konverentsiruum asub tulirelvamuuseumis, kus saab tutvuda tulirelvade ajalooga, viia läbi koolitusi või konverentse.

Peppersack – tee ajalooliste maitsenaudinguteni

Tallinna vanalinna südames, ajaloolise Raekoja ligidal asuv restoran Peppersack pakub meeldejäävaid maitseelamusi. Lisaks saab nautida mõõgavõitlejate igaõhtust efektset etendust.

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

PricewaterhouseCoopers ootab oma tiimiga liituma kahte ASSISTENTI

PricewaterhouseCoopers AS

27. jaanuar 2019

Uudised

Teabevara