TTÜ tasuta õppekohale keskmiselt 3,84 soovijat

TTÜ tasuta õppekohtadele on 2010. aasta keskmine konkurss 3,84. Eelmisel aastal oli see number 4,2. 

Kõrgeim konkurss tasuta õppekohale oli tänavu venekeelsele ärinduse erialale (ligi 29 inimest kohale). Ka eelmisel aastal oli see eriala väga populaarne just venekeelsete noorte hulgas. Suurenenud on huvi loodusteaduste (nagu rakenduskeemia ja biotehnoloogia ning toidutehnika).

Juba teist aastat esitati TTÜ tasuta õppesse rohkem kui 10 000 avaldust, eelmisel aastal 10 775 ja sel aastal esitati 10 165 sisseastumisavaldust.

TTÜsse õppima asumisest on teavitanud 2029  inimest. Tasuta õppekohtadele võtab TTÜ sel aastal vastu 2 567 üliõpilast, neist 1 696 bakalaureuse-, inseneri- ja rakenduskõrgharidusõppesse, 809 magistriõppesse ning 62 doktoriõppesse.

Tasulistele õppekohtadele esitati sel aastal 2232 sisseastumisavaldust nii päevasesse kui ka kaugõppesse.

Avatud ülikooli astumise avaldusi saab esitada 15. septembrini. Avatud Ülikoolis saab õppida kõiki TTÜ erialasid kõigis õppevormides.

 

Osale arutelus

 • Urve Vilk

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Korralda oma koolitus või konverents tulirelvamuuseumis ja lasketiirus

Taktikalise laskmise keskus suudab teile korraldada unustamatu firmaürituse. Meie konverentsiruum asub tulirelvamuuseumis, kus saab tutvuda tulirelvade ajalooga, viia läbi koolitusi või konverentse.

Pidupäev ajaloolises Roseni Tornis

Eksklusiivsed peoruumid - Roseni Torni väga hea asukoht südalinna tuiksoonel, kaasaegne esitlustehnika ning suurepärane ajalooline interjöör loovad mõnusa keskkonna erinevateks sündmusteks.

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

Teabevara