Kaido Kööp: liiga lihtne on internetis laimata

OÜ Addinol Mineralöl Marketing Lääne- ja Kesk-Eesti müügijuhi Kaido Kööbi sõnul on inimesed rumalad ja naiivsed kui nad internetti sobimatut infot postitavad. Ent sageli võib tegu olla ka teiste pahatahtlikkusega.

Kaido Kööp sõnas, et ta ise kaalub hoolikalt, millist infot ning milliseid andmeid internetti üles riputada ja milliseid mitte. “Muidugi olen seda jälginud. Ise sellist jama küll üles ei paneks nagu mõned. Mõttetuid pilte näiteks, nagu noored panevad,” rääkis Kööp.  

Lisaks enda internetikuvandi jälgimisele kasutab Kööp internetist leitava taustainfo abi ka igapäevases töös. “Internetist võib igasugust infot leida. Potentsiaalsete klientide kohta näiteks. Kui ikka ollakse igale inimesele võlgu, siis midagi head see inimese maksekäitumise kohta ei näita,” lausus Kööp.

 “Kui ise lahmid foorumis või postitad sobimatut infot, on see inimese enda rumalus, naiivsus või hetkeemotsioon. Aga sageli on tegu ka teiste pahatahtlikkusega,” lisas  ta. “Paned suvalistesse foorumitesse negatiivsed kommentaarid koos inimese nimega üles. Või kirjutad Delfi naistekasse, et mees on siga ja paned kenasti nime juurde. Ja iga otsinguga tuleb see internetist välja,” kurtis Kööp, kelle sõnul on laimamine muutunud liiga lihtsaks.

Osale arutelus

 • Urve Vilk

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Eesti Vabaõhumuuseum – ajal on lugu!

Rocca al Mares, Tallinna kesklinnast kõigest 15-minutilise sõidu kaugusel asub imeline paik – Eesti Vabaõhumuuseum. Ürituste korraldamiseks leiab siit erinevaid peo- ja seminariruume, kauni looduskeskkonna ning meeliülendavad maitseelamused.

Sündmused Lennusadamas on kordumatud

Suur sündmus väärib olenemata külaliste arvust suure algustähega peopaika. Üheks selliseks on kahtlemata Lennusadam koos vesilennukite angaariga, mis rajati sada aastat tagasi Vene tsaar Nikolai II korraldusel, osana Peeter Suure merekindlusest. Ainulaadne arhitektuuripärl on Paksu Margareeta kõrval teiseks koduks Eesti Meremuuseumile.

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

PricewaterhouseCoopers ootab oma tiimiga liituma kahte ASSISTENTI

PricewaterhouseCoopers AS

27. jaanuar 2019

Uudised

Teabevara