Turismiweb: lemmikud on Tensi Reisid ja Savoy Boutique Hotel

Turismiweb.ee keskkonnas korraldatud küsitluse tulemusena selgusid portaalikülastajate lemmikhotell – Savoy Boutique Hotel ja lemmikreisifirma – Tensi Reisid.

Oma lemmiku poolt sai hääletada Turismiweb.ee keskkonnas alates 18. juunist, hääli kogunes 1522. Lemmikhotelli tiitli esikolmikusse kuulusid peale võitja veel Grand Rose Spa ja Meriton Grand Conference & Spa Hotel. Võidu otsustasid ainult kolm häält.

Lemmikreisifirma tiitlist jäid napilt ilma Hecato Reisid ja Estravel. Kokku kandideerisid rahva lemmiku tiitlile 183 hotelli ja 186 reisifirmat üle Eesti..

Iga-aastast rahva lemmikhotelli ja lemmikreisifirma valimist plaanitakse Turismiweb.ee turundusjuhi Maria-Helena Loik`i sõnul kindlasti jätkata:“Kuigi tegu on esimest aastat korraldatava üritusega, millele suurt reklaami ei tehtud, oli hääletajaid oodatust palju rohkem. Tore, et inimestele meeldib oma arvamust teistega jagada.“

Võitjad saavad oma kasutusse vastava tunnusmärgi, mille järgi rahvas neid edaspidi ka ära tunneb.

Osale arutelus

 • Urve Vilk

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Korralda oma koolitus või konverents tulirelvamuuseumis ja lasketiirus

Taktikalise laskmise keskus suudab teile korraldada unustamatu firmaürituse. Meie konverentsiruum asub tulirelvamuuseumis, kus saab tutvuda tulirelvade ajalooga, viia läbi koolitusi või konverentse.

Pidupäev ajaloolises Roseni Tornis

Eksklusiivsed peoruumid - Roseni Torni väga hea asukoht südalinna tuiksoonel, kaasaegne esitlustehnika ning suurepärane ajalooline interjöör loovad mõnusa keskkonna erinevateks sündmusteks.

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

Teabevara