Finnair otsib oma meeskonda kvaliteedikütte

Finnair algatas konkursi nelja sõltumatu hindaja leidmiseks, kes kahe kuu jooksul reisivad Euroopas, Aasias ja Põhja-Ameerikas ning annavad blogi vahendusel tagasisidet reisi kvaliteedi kohta.

Finnair otsib kampaania "Rethinkquality" raames nelja sõltumatut kvaliteedihindajat, kelle ülesandeks saab olema rännata 61 päeva mööda Euroopat, Aasiat ja Põhja-Ameerikat ning anda hinnanguid lendude, lennujaamade ning sihtkohtade kvaliteedi kohta, teatas ettevõte.

Kvaliteedikütid (Quality Hunters) alustavad seiklemist käesoleva aasta 4. oktoobril ning jõuavad koju detsembri alguses. Nende ülesandeks on kahe kuu jooksul anda ettevõttele reisi kohta tagasisidet, avaldada arvamust ja jagada nõuandeid. Lisaks saavad kvaliteedikütid avaldada oma mõtteid ning fotosid seiklustest läbi personaalse blogi Finnairi kodulehel.

Kõik huvilised on oodatud lugema seiklejate blogisid ning osalema aruteludes. Detsembri alguses selgub lugejate häälte põhjal, kellest saab parim kvaliteedikütt. Kõikide hääletajate ja kommenteerijate vahel loositakse välja lennupiletid kahele, Euroopa ja Aasia sihtkohtadesse.

 

 

Osale arutelus

 • Urve Vilk

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Korralda oma koolitus või konverents tulirelvamuuseumis ja lasketiirus

Taktikalise laskmise keskus suudab teile korraldada unustamatu firmaürituse. Meie konverentsiruum asub tulirelvamuuseumis, kus saab tutvuda tulirelvade ajalooga, viia läbi koolitusi või konverentse.

Eesti Vabaõhumuuseum – ajal on lugu!

Rocca al Mares, Tallinna kesklinnast kõigest 15-minutilise sõidu kaugusel asub imeline paik – Eesti Vabaõhumuuseum. Ürituste korraldamiseks leiab siit erinevaid peo- ja seminariruume, kauni looduskeskkonna ning meeliülendavad maitseelamused.

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

Uudised

Teabevara