Kaia Kanepi pääses US Openil veerandfinaali

Kaia Kanepi võitis USA lahtiste tennisemeistrivõistluste kaheksandikfinaalis belglanna Yanina Wickmayeri 0:6, 7:6, 6:1,  teenides 200 000 dollarit.

Kanepi kaotas esimese seti, võitis teise seti kiires lõppmängus 7:6 (2) ning jätkas sama hooga ka kolmandas setis, kus näitas aina enam võimsat eeskäelööki, samal ajal kui Wickmayer üha rohkem eksis. Kanepi pääses 4:1 juhtima ning vormistas Wickmayeri pallingul võidu kohe esimesel matšpallil.

"Eelmine aasta pole seotud selle aastaga. Mul oli teises setis võimalus. Palju halbu asju juhtub elus, aga see on normaalne. Ma suudan sellest õppida ja kavatsen seda teha ka edaspidi," vahendas Reuters Kanepi sõnu.

Veerandfinaalis ootab Kanepi vastast seitsmendana asetatud venelanna Vera Zvonarjova.

Kanepi on varem Suure slämmi turniiril kaks korda veerandfinaali jõudnud - sama suutis ta 2008. aastal French Openil ning tänavu Wimbledonis. Poolfinaal on seni jäänud unistuseks, kuigi Wimbledonis jõudis ta selle täitmisele väga lähedale, kaotades viielt matšpallilt tšehhitar Petra Kvitovale.

Pidupäev Hestia Hotel Laulasmaa Spa's

Laulasmaa loodus on maagiline. Just siit on ammutanud inspiratsiooni maailma enim mängitud kaasaegne helilooja Arvo Pärt ja just siin on seetõttu 2018. aasta sügisel avanemas muusikasõprade meka – Arvo Pärdi Keskus. Kust siis veel ammutada häid mõtteid, kui mitte Laulasmaalt?

Eesti Vabaõhumuuseum – ajal on lugu!

Rocca al Mares, Tallinna kesklinnast kõigest 15-minutilise sõidu kaugusel asub imeline paik – Eesti Vabaõhumuuseum. Ürituste korraldamiseks leiab siit erinevaid peo- ja seminariruume, kauni looduskeskkonna ning meeliülendavad maitseelamused.