Keskmisele tööpakkumisele reageerib üheksa inimest

Keskmiselt reageerib ühele tööpakkumisele üheksa inimest, ütles CV Online'i turundusjuht Raimo Matvere.

"2010. aastal on olnud keskmine töökonkursile laekunud kandidaatide arv ca üheksa. Aga vahed on tegelikult väga suured – osa pakkumisi saab vaid 1-2 CVd, samas kui popimatel konkurssidel on kandidaate üle 300," rääkis Matvere Delfile.

Suurimad värbajad on tema sõnutsi Skype, Playtech, Webmedia, Eesti Energia, Maxima, Ergo, Elion, Swedbank, lisaks veel erinevad IT-ettevõtted ning müügiga tegelevad organisatsioonid, näiteks infomeedia kataloogid ja telefonimüügifirmad.

 Loe edasi ReklaamVõib üldise trendina öelda, et vaikselt juba küsitakse veidi kõrgemat palka kui aasta tagasi küsiti, iseasi, kas tööandjad seda juba valmis maksma on, märkis Matvere.

 

Osale arutelus

 • Urve Vilk, Indrek Kald

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Peppersack – tee ajalooliste maitsenaudinguteni

Tallinna vanalinna südames, ajaloolise Raekoja ligidal asuv restoran Peppersack pakub meeldejäävaid maitseelamusi. Lisaks saab nautida mõõgavõitlejate igaõhtust efektset etendust.

Aasta suurejooneliseim sündmus Radisson Blu Sky Hotelis!

Jõulupidu, kui üks ettevõtte olulisemaid sündmusi, on oodatud nii töötajate kui ka koostööpartnerite poolt. Radisson Blu Sky Hotel pakub peohõngulist atmosfääri ning erakordset elamust, mida elevusega oodatakse ja soojusega meenutatakse. Meie eesmärgiks on täita teie soovid ja ergutada maitsemeeli hõrgutistega, milles traditsioonid kohtuvad mitmekesise tänapäevaga.

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

Teabevara