PP: disain flirdib moe, kulinaaria ja muusikaga

Tänavune viies disainiöö keskendub sünteesile, erinevate kultuurivaldkondade kokkusulandumisele.

Viis aastat tagasi algust tehtud festivali eesmärk oli lihtne – aidata lahti mõtestada disaini olemust ja tõmmata tähelepanu Eesti disainile. Eesmärk püsib siiani. Ja selle saavutamiseks pakutaksegi sügise alguses disainihuvilistele võimalust osaleda festivali raames nii pikematel disainiteemalistel loengutel ja seminaridel kui ka saada osa mõnevõrra kergemast meelelahutusest – moeetendustest, kontserditest ja muust.

Igal aastal on festivalil ka oma konkreetsem ja kesksem teema, sõnum. Kui varasemalt on fookuses olnud loovus ja disainerid, keskkonnaprobleemid ja roheline mõtteviis ning innovatsioon, siis selle aasta võtavad kokku  sõnad süntees ja disain inimeste teenistuses.
Festivali juhatab sisse seminar Cities For All – Tallinn For All, mis tutvustab erinevate maade näidete põhjal, kuidas Design For All põhimõtete järgi on võimalik elukeskkonda kasutajale vastuvõetavamaks teha.
Teoreetiliste teemade kõrval pakuvad korraldajad ka meelelahutuslikumat poolt. Sidemeid otsitakse disaini ja kulinaaria, disaini ja moe ning disaini ja muusika vahel. Lisaks toimub disainioksjon, kus oksjonihaamer on Mart Sanderi käes, samuti esilinastub film “Eesti disain seestpoolt vaadates”, ja toimuvad moeetendused.      

Disainifestival Disainiöö 2010
23.–26. september Tallinnas Rotermanni kvartalis
www.disainioo.ee

Osale arutelus

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Pidupäev Hestia Hotel Laulasmaa Spa's

Laulasmaa loodus on maagiline. Just siit on ammutanud inspiratsiooni maailma enim mängitud kaasaegne helilooja Arvo Pärt ja just siin on seetõttu 2018. aasta sügisel avanemas muusikasõprade meka – Arvo Pärdi Keskus. Kust siis veel ammutada häid mõtteid, kui mitte Laulasmaalt?

Sündmused Lennusadamas on kordumatud

Suur sündmus väärib olenemata külaliste arvust suure algustähega peopaika. Üheks selliseks on kahtlemata Lennusadam koos vesilennukite angaariga, mis rajati sada aastat tagasi Vene tsaar Nikolai II korraldusel, osana Peeter Suure merekindlusest. Ainulaadne arhitektuuripärl on Paksu Margareeta kõrval teiseks koduks Eesti Meremuuseumile.

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

KAAMOS GROUP otsib BÜROOJUHTI

Kaamos Group OÜ

27. jaanuar 2019

PricewaterhouseCoopers ootab oma tiimiga liituma kahte ASSISTENTI

PricewaterhouseCoopers AS

27. jaanuar 2019

Uudised

Teabevara