PP: disain flirdib moe, kulinaaria ja muusikaga

Tänavune viies disainiöö keskendub sünteesile, erinevate kultuurivaldkondade kokkusulandumisele.

Viis aastat tagasi algust tehtud festivali eesmärk oli lihtne – aidata lahti mõtestada disaini olemust ja tõmmata tähelepanu Eesti disainile. Eesmärk püsib siiani. Ja selle saavutamiseks pakutaksegi sügise alguses disainihuvilistele võimalust osaleda festivali raames nii pikematel disainiteemalistel loengutel ja seminaridel kui ka saada osa mõnevõrra kergemast meelelahutusest – moeetendustest, kontserditest ja muust.

Igal aastal on festivalil ka oma konkreetsem ja kesksem teema, sõnum. Kui varasemalt on fookuses olnud loovus ja disainerid, keskkonnaprobleemid ja roheline mõtteviis ning innovatsioon, siis selle aasta võtavad kokku  sõnad süntees ja disain inimeste teenistuses.
Festivali juhatab sisse seminar Cities For All – Tallinn For All, mis tutvustab erinevate maade näidete põhjal, kuidas Design For All põhimõtete järgi on võimalik elukeskkonda kasutajale vastuvõetavamaks teha.
Teoreetiliste teemade kõrval pakuvad korraldajad ka meelelahutuslikumat poolt. Sidemeid otsitakse disaini ja kulinaaria, disaini ja moe ning disaini ja muusika vahel. Lisaks toimub disainioksjon, kus oksjonihaamer on Mart Sanderi käes, samuti esilinastub film “Eesti disain seestpoolt vaadates”, ja toimuvad moeetendused.      

Disainifestival Disainiöö 2010
23.–26. september Tallinnas Rotermanni kvartalis
www.disainioo.ee

Osale arutelus

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Peppersack – tee ajalooliste maitsenaudinguteni

Tallinna vanalinna südames, ajaloolise Raekoja ligidal asuv restoran Peppersack pakub meeldejäävaid maitseelamusi. Lisaks saab nautida mõõgavõitlejate igaõhtust efektset etendust.

Pidupäev Kuulsaalis

Pane pidu veerema Kuulsaalis! Lõbus ajaveetmine ja mõnusad söögid-joogid muudavad Sinu pidupäeva kõigile meeldejäävaks!

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

Uudised

Teabevara