Mida teha nädalavahetusel?

Äripäev pakub välja valiku sündmusi, mida teha Eestis sel nädalavahetusel ja järgmisel nädalal.

TEATER

Eesti Draamateater
01.10 kl 19 “Kirsiaed”
02.10 kl 19 “Augustikuu”
03.10 kl 19 “Piparkoogimehike”
05.10 kl 19 “Vombat”
05.10 kl 19 “Vihmatants”
06.10 kl 19 “Vassiljev ja Bubõr ta tegid siia...”
07.10 kl 19 “Voldemar”
07.10 kl 19 “Metspart”
Pärnu mnt 5, Tallinn

Eesti Nuku- ja Noorsooteater
01.10 kl 11 “Nukumängu ABC”
01.10 kl 11 “Ise, ise ka!”
01.10 kl 19 “Mängurid”
02.10 kl 12 “Ise, ise ka!”
03.10 kl 12 “Kiki ja Miki”
05.10 kl 11 “Kalle Blomkvist ja Rasmus”
05.10 kl 11 “Kiki ja Miki”
06.10 kl 11 “Lutsukomm ja 200 vanaisa”
07.10 kl 11 “Lutsukomm ja 200 vanaisa”
07.10 kl 11 “Kalle Blomkvist ja Rasmus”
Lai 1, Tallinn

Endla Teater
01.10 kl 19 “Testosteroon“
02.10 kl 19 “Madame Bovary”
Keskväljak 1, Pärnu

Estonia
01.10 kl 19 “Onu Vanja”
02.10 kl 19 “Onu Vanja”
03.10 kl 17 “Romeo ja Julia”
06.10 kl 19 “Nahkhiir”
07.10 kl 19 “Tuhkatriinu”
Estonia pst 4, Tallinn

Kanuti Gildi Saal
01.10 kl 18 Tallinna Ülikooli
Koreograafia osakond:
Mait Agu stipendiumi etendusõhtu
Pikk 20, Tallinn

Kuressaare Linnateater
03.10 kl 19 “Hind”
Tallinna 20, Saaremaa

NO99
01.10 kl 19 “Pea vahetus”
04.10 kl 19 “Pea vahetus”
05.10 kl 19 “Pea vahetus”
Sakala 3, Tallinn

Rakvere Teater
01.10 kl 19 “Kui Harry kohtas Sallyt“
01.10 kl 19 “Elu ja kuidas sellega toime tulla” Oisu rahvamajas
02.10 kl 19 “Eikellegimaa”
02.10 kl 19 “39 astet”
04.10 kl 19 “Tuulte pöörises”
Sadamateatris
04.10 kl 19 “Oscar ja Roosamamma:
Kirjad Jumalale” Vanemuise väikses majas
06.10 kl 19 “Oscar ja Roosamamma:
Kirjad Jumalale”
06.10 kl 19 “Tuulte pöörises” Endlas
07.10 kl 19 “Majahoidja”
Kreutzwaldi 2a, Rakvere

Tallinna Linnateater
01.10 kl 19 “Keskööpäike”
02.10 kl 19 “Hecuba pärast”
04.10 kl 19 “Kes kardab Virginia Woolfi?”
04.10 kl 19 “Keskööpäike”
05.10 kl 19 “Kes kardab Virginia Woolfi?”
06.10 kl 19 “Suur mees juba” esietendus
07.10 kl 19 “Suur mees juba”
Lai 23, Tallinn

Tartu Uus Teater
02.10 kl 19.30 “Ird, K.” Kanuti Gildi Saalis
03.10 kl 19.30 “Ird, K.” Kanuti Gildi Saalis
04.10 kl 19 “Peeter Volkonski viimane suudlus” Genialistide Klubis
05.10 kl 19 “Pärmi Jaagu unenägu”
Tartus Genialistide Klubis
Magasini 5, Tartu

Teoteater
03.10 kl 19 “Kõik armastavad Roosit”
04.10 kl 19 “Kõik (s)ängis”
06.10 kl 11 “Linalakk ja Rosalind”
Vana-Kalamaja 9a,Tallinn

Ugala Teater
01.10 kl 19 “Kolm meest paadis”
02.10 kl 18 “Majandustõus ehk Kohe käib pauk”
04.10 kl 14 “Limpa ja mereröövlid”
Eesti Draamateatris
04.10 kl 18 “Limpa ja mereröövlid”
Eesti Draamateatris
05.10 kl 13 “Poks”
05.10 kl 19 “Küünlad põlevad lõpuni”
06.10 kl 19 “Piloot”
06.10 kl 19 “Majandustõus ehk Kohe käib pauk”
Valga Kultuuri- ja Huvialakeskuses
07.10 kl 13 “Väike Tjorven Soolavareselt”
Vaksali 7, Viljandi

Vana Baskini Teater
01.10 kl 19 “Üllatuskülaline”
Tartu “Vanemuise” suures majas
02.10 kl 19 “Üllatuskülaline”
Keila Kultuurikeskuses
05.10 kl 19 “Üllatuskülaline”
Vastemõisa Rahvamajas
06.10 kl 19 “Üllatuskülaline”
Salme Kultuurikeskuses
07.10 kl 19 “Prügikast 3 ehk Eesti masurka” Kernu Valla Rahvamajas
Tartu mnt.55/59, Tallinn

Vanemuine
01.10 kl 19 “Quevedo” Sadamateatris
02.10 kl 19 “Petrushka pärastlõuna”
02.10 kl 19 “Loss” teatri väikeses majas
03.10 kl 16 “Orpheus põrgus” 
03.10 kl 12 “Ninasarvik Otto”
teatri väikeses majas
03.10 kl 16 “Quevedo” Sadamateatris
05.10 kl 19 “Sviit” teatri väikeses majas
06.10 kl 12 “Kuidas kuningas kuu peale kippus”
06.10 kl 19 “Puhastus”
teatri väikeses majas
07.10 kl 15 “Appi! Ooper!?” fuajees
07.10 kl 19 “Maetud laps” Sadamateatris
Vanemuise 6, Tartu

VAT Teater
01.10 kl 18 “Kas sulle meeldib porno?“ Tallinna Tehnikaülikooli vanas auditooriumis
02.10 kl 18 “Tarbetud inimesed”
04.10 kl 18 “Tarbetud inimesed”
05.10 kl 18 “Kas sulle meeldib porno?“
06.10 kl 18 “Kas sulle meeldib porno?“
07.10 kl 18 “Improgress”
Tõnismägi 2, Tallinn

Viljandi Nukuteater
03.10 kl 12 “Magus linn”
03.10 kl 16 “Magus linn”
05.10 kl 11 “Magus linn”
07.10 kl 11 “Magus linn” 
Lossi 31, Viljandi

Von Krahli Teater
04.10 kl 19 “The End”
05.10 kl 19 “The End”
Rataskaevu 10, Tallinn

Võru Linnateater
06.10 kl 19 “Lõppmäng”
Liiva 13, Võru

KONTSERT

Athena Keskus
01.10 kl 19 Balalaikavirtuoos
Aleksei Arhipovski
Küütri 1, Tartu

Chicago 1933
02.10 kl 22.30 Airi Allvee & Band
04.10 kl 22 Sergei Pedersen
05.10 kl 22 Mart Pauklin
06.10 kl 22 Nick Bamber & Siim Poll
Aia tn 3, Tallinn

Clazz
06.10 kl 22 Jukka Eskola Quintet (FIN)
07.10 kl 22 Jukka Eskola Quintet (FIN)
Vana turg 2, Tallinn

Estonia kontserdisaal
01.10 kl 16 “Rahvusvahelise Muusikapäeva kontsert”
Mozart. “Bastien ja Bastienne”
Tallinna Kammerorkester , Mikk Dede,
Uku Joller, Eeva-liisa Hartemaa (Soome)  
03.10 kl 19 XVII Rahvusvaheline
Õigeusu Vaimuliku Muusika Festival Credo Galakontsert
Estonia pst 4, Tallinn

Estonia Talveaed
05.10 kl 19 “Leedi Madonna naeratus” Kontsert - arutelu biitlitest. Arutlevad
Jüri Aarma ja Ivo Linna. Mängib Ooper-Kvartett koosseisus: Henno Soode (viiul), Elvin Toodo (viiul), Kerstin Tomson (vioola), Mati Leibak (tšello)
06.10 kl 19 “Kriisiaja laulud”
Viisid ja lood Eestist aastatel 1929–1933. Erkki Otsman (laul), Tiit Lauk (pill) ja
Loone Ots (jutt)
Estonia pst 4, Tallinn

Jõhvi kontserdimaja
02.10 kl 17 “Rahvusvahelise Muusikapäeva kontsert”
Mozart. “Bastien ja Bastienne”
Tallinna Kammerorkester , Mikk Dede,
Uku Joller, Eeva-liisa Hartemaa (Soome)
05.10 kl 19 “Venemaa muusikas ja ajas” Age Juurikas (klaver),
David Vseviov (tekst)
Pargi 40, Jõhvi

Kanuti Gildi Saal
07.10 kl 19.30 Improtest:
Renzo Van Steenbergen (NLD),
velvet electricity
Pikk 20, Tallinn

Keila Kultuurikeskus
06.10 kl 19 Suveõhtu romantika - maestro Olav Ehala, Tanja Mihhailova, Lauri Liiv ja Alen Veziko -
meenutades kaunist suve
Keskväljak 12, Keila

Kino Sõprus
04.10 kl 19 Laura Põldvere & Band / Sügisjazz 2010     
Vana-Posti 8, Tallinn

Klubi Plink Plonk
01.10 kl 22 Röövel ööbik
02.10 kl 22 Mimicry, Iiris Vesik
Vallikraavi 4, Tartu

Niguliste kirik
01.10 kl 19 XVII Rahvusvaheline Õigeusu Vaimuliku Muusika Festival Credo
02.10 kl 19 Borispoli Kammerkoor / Festival Credo
05.10 kl 19 Kristel Aer (orel),
Sigrid Kuulmann (viiul)
Niguliste 3, Tallinn

NO99
01.10 kl 22 Jazzklubi:
Anna Põldvee kvartett
02.10 kl 16 Jazzklubi:
“Maryn E. Coote & The Groovy Kuutasaurus”
Sakala 3, Tallinn

Nokia Kontserdimaja
01.10 kl 19 „Viimane tuulevaikne öö“  Tätte ja Matvere tuluõhtu
Estonia pst 9, Tallinn

Puhas Kuld
01.10 kl 22 “Puhas Muld vol.1”
Hukkunud Hinged ja Taak
06.10 kl 21 Viljandi Jazziklubi:
Dream Store (Otsakool)
Lossi 15, Viljandi

Pärnu Endla Teatri Kohvik
03.10 kl 19 Indigolaste
Sügismoosi kontsert
Keskväljak 1, Pärnu

Pärnu kontserdimaja
01.10 kl 19 “Ooperigala – Generatsioon XXXL” Rahvusooper Estonia Orkester Ja Koor, dirigent  Carlos Spierer (Saksamaa), õhtut juhib Chalice
Aida 4, Pärnu

Rock Cafe
01.10 kl 21 Singer-Vinger
02.10 kl 20 Skyforger (Lat), Metsatöll, Taak, Hukkunud Hinged
07.10 kl 19 Mahavok
Tartu mnt. 80d, Tallinn

Räpina Rahvamaja
03.10 kl 16.30 “Frank Sinatra laulud”
James Werts ning Ivo Lille kvartett,
Ivo Lille (saksofon), Jorma Toots (klaver), Henno Kelp (kontrabass),
Andrus Lillepea (löökpillid)
Pargi 32, Räpina

Tallinna Toomkirik
02.10 kl 17 Hortus Musicus
In memoriam - Lux aeterna
Toom-Kooli 6, Tallinn

Tartu Genialistide Klubi
06.10 kl 19 Indigolaste
Sügismoosi kontsert
07.10 kl 21 Laura Põldvere & Band / Sügisjazz 2010    
Lai 37taga, Tartu

Tartu Jaani kirik
06.10 kl 19 “Improram”
Eesti Rahvusmeeskoor,
dirigent Anne-liis Poll
Jaani 5, Tartu

Teatri Puhvet
04.10 kl 19 Hedvig Hanson,
Andre Maaker
Teatri väljak 3, Tallinn

Vanemuise kontserdimaja
02.10 kl 17 Laulukarussell 2010
07.10 kl 19 The King’s Singers
Vanemuise 6, Tartu

Viljandi Pauluse kirik
07.10 kl 18 “Improram”
Eesti Rahvusmeeskoor,
dirigent Anne-liis Poll
Kiriku 3, Viljandi

KINO

Cinamon Tartu 
“Söö, palveta, armasta”
kl 12.15, 15.15, 18.15 (v.a. E), 21.15
“Paha pere”
kl 19.45
“Wall Street: Raha ei maga”
kl 16.00, 18.35 (v.a. R), 21.30 (v.a. R)
“Scott Pilgrim terve maailma vastu”
kl 15.30, 18.00
“Keelatud tants 3”
kl 12.00, 14.15, 16.45, 19.00
“Kaugsuhe”
kl 13.15, 20.30
“Varuvõmmid”
kl 17.35, 21.45 (v.a. R, N)
“Resident Evil: Teispoolsus”
kl 22.00
“Karate kutt”
kl 15.00
“Kassid ja koerad: Kiisu kättemaks”
kl 12.45
“Lelulugu 3”
eesti keeles: kl 13.45
“Saatan”
N kl 21.45
Turu 2, Tartu

Coca-Cola Plaza 
“Lelulugu 3” 3D
eesti keeles: kl 14.00
“Kassid ja koerad: Kiisu kättemaks” 3D kl 11.40
“Karatekutt”
kl 12.00
“Resident Evil: Teispoolsus”
3D kl 19.10, 21.40;
2D kl 14.30
“Titetegu”
kl 14.45, 19.40 (v.a. R, K)
“Ookeanimaailm 3D: Tagasitulek”
eesti keeles: kl 12.10;
vene keeles: kl 16.50
“Kaugsuhe”
kl 14.35, 17.00
“Varuvõmmid”
kl 12.15, 17.10 (v.a. R), 22.00
“Keelatud tants” 3D
kl 12.45, 15.30, 17.05, 19.45, 22.30
“Wall Street: Raha ei maga”
kl 13.00 (v.a. T), 13.05, 15.55 (v.a. T), 16.00, 18.55 (v.a. T), 19.00,
21.50 (v.a. T), 21.55
“Söö, palveta, armasta”
kl 11.45, 14.55, 15.00, 17.55, 18.00, 18.30, 20.55, 21.00, 21.30
“Scott Pilgrim terve maailma vastu”
kl 11.50, 19.30, 22.10
“Tsentuurio”
kl 12.20, 14.40, 17.40, 20.00, 22.20
Hobujaama 5, Tallinn

Ekraan
“Resident Evil: Teispoolsus” 3D
kl 22.15
“Ookeanimaailm 3D: Tagasitulek”
eesti keeles: kl 12.00 (v.a. E);
vene keeles: E kl 12.00
“Keelatud tants” 3D
kl 14.15, 16.55, 19.35
“Söö, palveta, armasta”
kl 12.30 (v.a. P), 15.30, 18.30, 21.30;
P kl 12.45
Riia 14, Tartu

Forum Cinemas Astri
“Kassid ja koerad: Kiisu kättemaks” vene keeles, eesti- ja venekeelsete
subtiitritega: L–P kl 12.30
“Resident Evil: Teispoolsus”
vene keeles, eesti- ja venekeelsete subtiitritega:
kl 14.30, 16.45 (v.a. P), 19.00, 21.15;
inglise keeles, eesti- ja venekeelsete subtiitritega: P kl 16.45
“Varuvõmmid”
kl 17.00; L–P kl 12.15
“Palgasõdurid”
kl 14.45, 19.15, 21.30
“Machete”
kl 14.15, 16.30, 18.45, 21.00; L–P kl 12.00   
Tallinna mnt 41, Narva

Kino Kannel
“Suured”
R, E, T kl 19.00, 21.00
Liiva 13, Võru

Kino Kosmos
NB! Kino on esmaspäeviti suletud!
“Võluri õpipoiss”
kl 14.00
“Agent Salt”
kl 18.30, 20.45
“Vampiirid imevad”
kl 16.30
“Palgasõdurid” 
kl 13.30, 21.00
“Suured”
kl 15.45
“Algus”
kl 18.00
Pärnu mnt. 45, Tallinn

Mai kino
NB! Kino on esmaspäeviti suletud!
“Coco Chanel & Igor Stravinsky”
kl 18.30
“Wall Street: raha ei maha“
kl 21.00 
Papiniidu 50,  Pärnu

Solaris Kino 
“Algus”
R–P kl 21.00 
“Karatekutt”
R–P kl 13.00 
“Machete”
R–P kl 18.50
“Titetegu”
kl 14.30
“Resident Evil: Teispoolsus” 3D
kl 22.00
“Kaugsuhe”
kl 16.45, 21.30
“Varuvõmmid”
kl 16.50, 21.45
“Ookeanimaailm 3D: Tagasitulek”
eesti keeles: kl 11.55;
vene keeles: kl 12.30 (v.a. N)
“Keelatud tants” 3D
kl 14.00, 14.45, 16.30, 17.15, 19.00, 19.45
“Wall Street: Raha ei maga”
kl 18.45, 21.25; R–P kl 16.00
“Scott Pilgrim terve maailma vastu”
kl 14.15, 19.15 (v.a. N)
“Söö, palveta, armasta”
kl 12.00, 13.45, 15.00, 17.25, 18.25, 20.40, 21.35
“Saatan”
eellinastus N kl 19.30
Estonia pst 9, Tallinn

NÄITUS

Adamson-Ericu muuseum
“Adamson-Eric. Ühe looja mitmekülgsus”, kuni 14.11
Lühike jalg 3, Tallinn

ArtDepoo
Tarrvi Laamann, kuni 23.10 
Jahu 12, Tallinn

Draakoni Galerii
Andrus Rõuk, 04.10–16.10
“Külaline” Lii Pähkel, kuni 02.10
Pikk 18, Tallinn

Hobusepea galerii
“Anti” Ivar Veermäe, 06.10–18.10 
“Mina” Vano Allsalu, kuni 04.10                 
Hobusepea 2, Tallinn

Kadrioru kunstimuuseum
“Šedöövri sünd. Kadrioru kunstimuuseum 10”, 11.09 kuni 2011
“Pinge” Saksa ekspressionism Eesti Kunstimuuseumi kogust, kuni 31.10
“Šedöövri sünd. Kadrioru kunstimuuseum 10”, kuni 2011
Püsiväljapanek:
16.–20. saj maalikunst. Madalmaade, saksa, itaalia, vene meistrid
18.–20. saj Lääne-Euroopa ja Vene tarbekunst ning skulptuur
Weizenbergi 37, Tallinn

Kodulinna Maja
“13x Valter”
Mitu toredat pilti Edgar Valterilt,
kuni 30.10
Gümnaasiumi 3, Tallinn

Kondase Keskus
“Maailmakuulsa Brasiilia rahvakunstniku Jos? Borgese puulõiked”, kuni 17.10 
Pikk 8, Viljandi

Kumu
“John Constable. Victoria & Alberti muuseumi kogudest”, kuni 02.01
“Eesti kunst paguluses”, kuni 02.01
“Metafüüsilised maastikuvaated 1970. aastate eesti graafikas”, kuni 05.12
“Muutuv maalikunst”, kuni 10.10
Püsiväljapanek:
Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni.
Eesti kunst Teise maailmasõja
lõpust taasiseseisvumiseni.
Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Pärnu Kunstnike Maja
Grégoire Laroche-Joubert, maal (FRA), kuni 16.10 
Nikolai 27, Pärnu

Pärnu Linnagalerii
“Pärnumaa foto 2010”, kuni 30.10
“Pärnu Kunstikooli ülevaatenäitus”,
kuni 30.10
Aida 4, Pärnu

Tallinna Botaanikaaed
“Sügisande aiast ja põllult”, kuni 03.10
Kloostrimetsa tee 52, Tallinn

Tallinna Linnagalerii
Taaniel Raudsepp & Sigrid Viir,
kuni 10.10
Harju 13, Tallinn

Tampere Maja
Lyyn: graafika ja tekstiil, kuni 12.10
Jaani 4, Tartu

Tartu Kunstimuuseum
“Nad on juba kohal!”
Eesti kaasaegne graafika, kuni 17.10
Raekoja plats 18, Tartu

Tartu Kunstimaja
Maalikunstnike Liidu aastanäitus,
kuni 17.10
Vanemuise 26, Tartu

Tartumaa Muuseum
“Eilne” ajaleht”, kuni 30.10
Pikk 2, Elva

Tartu Mänguasjamuuseum
“Sõrmuste Isanda nukud”
“Ajalugu mängides” Näitus Tõnu Laugu ja Väinu Paasi meisterdatud mänguasjadest
“Jars-Jamp” Ühe poistekamba päevik
“Miriami maailm”
Lutsu 8, Tartu

Uue Kunsti Muuseum
“Pärnu Kunstikool”, kuni 24.10
“Kuidas vabaneda” Ulvi Haagensen, skulptuurid, kuni 24.10
Esplanaadi 10, Pärnu

Vaal Galerii
“A Portrait Gallery” Laurentsius,
kuni 19.10
Tartu mnt 80d, Tallinn

Vabaduse Galerii
“Eesti naiste portreed 2007-2010”,
Wim Lamboo (Holland), foto, kuni 20.10
Vabaduse väljak 6, Tallinn

Viinistu Kunstimuuseum
Jaan Manitski erakogu Eesti kunstist läbi aegade
Viinistu küla, Kuusalu vald, Harjumaa

Võru Linnagalerii
„Loodusvaated“ Billeneeve,
õlimaal, kuni 15.10
„Valik“ Katrin Rüütli,
digifotonäitus, kuni 15.10
„Eesti elamud“ Piret Looveer,
maal, kuni 15.10
Liiva 13, Võru

Osale arutelus

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Peppersack – tee ajalooliste maitsenaudinguteni

Tallinna vanalinna südames, ajaloolise Raekoja ligidal asuv restoran Peppersack pakub meeldejäävaid maitseelamusi. Lisaks saab nautida mõõgavõitlejate igaõhtust efektset etendust.

Aasta suurejooneliseim sündmus Radisson Blu Sky Hotelis!

Jõulupidu, kui üks ettevõtte olulisemaid sündmusi, on oodatud nii töötajate kui ka koostööpartnerite poolt. Radisson Blu Sky Hotel pakub peohõngulist atmosfääri ning erakordset elamust, mida elevusega oodatakse ja soojusega meenutatakse. Meie eesmärgiks on täita teie soovid ja ergutada maitsemeeli hõrgutistega, milles traditsioonid kohtuvad mitmekesise tänapäevaga.

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

  • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
    28%
    28%
  • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
    17%
    17%
  • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
    10%
    10%
  • Suvepäevi ei peeta
    45%
    45%

Valdkonna tööpakkumised

Teabevara