Homme algab täiskasvanud õppija nädal

8.–15. oktoobril toimub taas Täiskasvanud Õppija Nädal (TÕN), mille osana toimub ka Tallinna Ülikoolis palju erinevaid sündmusi, kuhu oodatakse kõiki täiskasvanuid avastama erinevaid ülikooli poolt pakutavad õppimis- ja arendusvõimalusi.

Huvilistel on võimalik osaleda näiteks kunstiteraapiate workshopil, BFMi teabepäeval "Kuidas teha filmi?" või kepikõnni koolitusel. Karjääri- ja nõustamiskeskus ootab kõiki huvilisi teemaseminarile "Teadlik valik - ülikool!".

Rakvere Kolledžis on võimalik külastada vanaemade käsitöönäitust ja osaleda õpitoas. Haapsalu Kolledž korraldab koostöös Rahvaülikooliga kunstikohviku.

Karjääri- ja nõustamiskeskus pakub TÕNi raames kõigile huvilistele võimaluse saada personaalset konsultatsiooni karjääriplaneerimise või VÕTA võimaluste ja TULE programmi osas.

Kogu nädala vältel saab Mare õppehoone aatriumis (Uus-Sadama 5) vaadata erinevaid Virtuaalse Ülikooli külalislektorite ja Studia Generalia loengute ning intervjuude salvestisi.

Nädala raames toimub 14. oktoobril ka ülikooli traditsiooniline partnerpäev, kus tänavu tõstetakse fookusesse põlvkondade vahelise õppimise teema.

Lisainfot TLÜ Täiskasvanud Õppija Nädala kohta leiab aadressilt www.tlu.ee/TON2010 

 

Osale arutelus

 • Urve Vilk

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Eesti Vabaõhumuuseum – ajal on lugu!

Rocca al Mares, Tallinna kesklinnast kõigest 15-minutilise sõidu kaugusel asub imeline paik – Eesti Vabaõhumuuseum. Ürituste korraldamiseks leiab siit erinevaid peo- ja seminariruume, kauni looduskeskkonna ning meeliülendavad maitseelamused.

Sündmused Lennusadamas on kordumatud

Suur sündmus väärib olenemata külaliste arvust suure algustähega peopaika. Üheks selliseks on kahtlemata Lennusadam koos vesilennukite angaariga, mis rajati sada aastat tagasi Vene tsaar Nikolai II korraldusel, osana Peeter Suure merekindlusest. Ainulaadne arhitektuuripärl on Paksu Margareeta kõrval teiseks koduks Eesti Meremuuseumile.

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

PricewaterhouseCoopers ootab oma tiimiga liituma kahte ASSISTENTI

PricewaterhouseCoopers AS

27. jaanuar 2019

Uudised

Teabevara