Homme algab täiskasvanud õppija nädal

8.–15. oktoobril toimub taas Täiskasvanud Õppija Nädal (TÕN), mille osana toimub ka Tallinna Ülikoolis palju erinevaid sündmusi, kuhu oodatakse kõiki täiskasvanuid avastama erinevaid ülikooli poolt pakutavad õppimis- ja arendusvõimalusi.

Huvilistel on võimalik osaleda näiteks kunstiteraapiate workshopil, BFMi teabepäeval "Kuidas teha filmi?" või kepikõnni koolitusel. Karjääri- ja nõustamiskeskus ootab kõiki huvilisi teemaseminarile "Teadlik valik - ülikool!".

Rakvere Kolledžis on võimalik külastada vanaemade käsitöönäitust ja osaleda õpitoas. Haapsalu Kolledž korraldab koostöös Rahvaülikooliga kunstikohviku.

Karjääri- ja nõustamiskeskus pakub TÕNi raames kõigile huvilistele võimaluse saada personaalset konsultatsiooni karjääriplaneerimise või VÕTA võimaluste ja TULE programmi osas.

Kogu nädala vältel saab Mare õppehoone aatriumis (Uus-Sadama 5) vaadata erinevaid Virtuaalse Ülikooli külalislektorite ja Studia Generalia loengute ning intervjuude salvestisi.

Nädala raames toimub 14. oktoobril ka ülikooli traditsiooniline partnerpäev, kus tänavu tõstetakse fookusesse põlvkondade vahelise õppimise teema.

Lisainfot TLÜ Täiskasvanud Õppija Nädala kohta leiab aadressilt www.tlu.ee/TON2010 

 

Osale arutelus

 • Urve Vilk

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Korralda oma koolitus või konverents tulirelvamuuseumis ja lasketiirus

Taktikalise laskmise keskus suudab teile korraldada unustamatu firmaürituse. Meie konverentsiruum asub tulirelvamuuseumis, kus saab tutvuda tulirelvade ajalooga, viia läbi koolitusi või konverentse.

Viljandi Pärimusmuusika Ait

Viljandi Pärimusmuusika Ait on mõnus koht, kuhu tulla kontserdile, loengusse, seminarile, konverentsile, tähtpäevi pidama ning vaadet ja õhkkonda nautima. Asume Viljandi südames, Viljandi Lossimägedes ja 360-kraadine postkaardivaade on hinna sees.

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

Teabevara