Mida teha nädalavahetusel?

Äripäev pakub välja valiku sündmusi, mida teha Eestis sel nädalavahetusel ja järgmisel nädalal.

TEATER

Cabaret Rhizome
08.10 kl 19 “Muki munad”
Kaarli pst 9, Tallinn

Eesti Draamateater
08.10 kl 19 “Eesti matus”
08.10 kl 19 “Kõik on täis”
09.10 kl 19 “Kirsiaed”
09.10 kl 19 “Aabitsa kukk”
10.10 kl 19 “Neegri vabastamine kõrgel kunstilisel tasemel” esietendus
12.10 kl 19 “Augustikuu”
13.10 kl 19 “Hiilgav!”
13.10 kl 19 “Neegri vabastamine kõrgel kunstilisel tasemel”
14.10 kl 19 “Augustikuu”
14.10 kl 19 “Grönholmi meetod”
Pärnu mnt 5, Tallinn

Eesti Nuku- ja Noorsooteater
09.10 kl 12 “Hanel oli auto”
09.10 kl 12 “Lutsukomm ja 200 vanaisa”
10.10 kl 12 “Hanel oli auto”
12.10 kl 11 “Lutsukomm ja 200 vanaisa”
13.10 kl 18 “High School Musical”
14.10 kl 14 “High School Musical”
Lai 1, Tallinn

Endla Teater
09.10 kl 19 “Madame Bovary”
13.10 kl 11 “Kolm põrsakest ja hea hunt“
14.10 kl 19 “Ballettmeister”
Keskväljak 1, Pärnu

Estonia
08.10 kl 19 “Kolm musketäri”
09.10 kl 19 “La Traviata”
10.10 kl 12 “Coppelia”
12.10 kl 19 “Silva”
13.10 kl 19 “La Traviata”
14.10 kl 19 “Luikede järv”
Estonia pst 4, Tallinn

Kanuti Gildi Saal
14.10 kl 19.30 “Kaks naist köögis, banaanist rääkimata”
Insightout Company, esietendus
Pikk 20, Tallinn

Kuressaare Linnateater
08.10 kl 19 “Hind”
09.10 kl 19 “Hind”
Tallinna 20, Saaremaa

Pärimusteater Loomine
11.10 kl 19 “Keisrinna hull ehk Mees, kes rääkis tõtt” Hobuveskis (Lai 47, Tallinn)
12.10 kl 19 “Keisrinna hull ehk Mees, kes rääkis tõtt” Hobuveskis (Lai 47, Tallinn)
13.10 kl 19 “Keisrinna hull ehk Mees, kes rääkis tõtt” Hobuveskis (Lai 47, Tallinn)
Vene 6, Tallinn

Rakvere Teater
08.10 kl 19 “Papagoide päevad” esietendus
08.10 kl 19 “Oscar ja Roosamamma: Kirjad Jumalale” Sadala rahvamajas
11.10 kl 13 “Kaelkirjak”
Vanemuise väikeses majas
11.10 kl 19 “Eikellegimaa”
Sadamateatris
12.10 kl 13 “Kaval-Ants ja Vanapagan”
12.10 kl 19 “Toatüdrukud” Pangamajas
12.10 kl 19 “Torm”
13.10 kl 19 “Papagoide päevad”
13.10 kl 19 “Tuulte pöörises”
Teatris NO99
14.10 kl 12 “Kaelkirjak”
14.10 kl 19 “Tuulte pöörises”
14.10 kl 19 “Kui Harry kohtas Sallyt“
Kreutzwaldi 2a, Rakvere

Tallinna Linnateater
08.10 kl 19 “Suur mees juba”
09.10 kl 19 “Keskööpäike”
11.10 kl 19 “Suur mees juba”
12.10 kl 19 “Suur mees juba”
12.10 kl 19 “Meie, kangelased”
13.10 kl 19 “Kivid sinu taskutes”
13.10 kl 19 “Nii see on (kui teile nii näib)”
14.10 kl 19 “Nii see on (kui teile nii näib)”
14.10 kl 19 “Kivid sinu taskutes”
Lai 23, Tallinn

Tartu Uus Teater
11.10 kl 19 “Pärmi Jaagu unenägu”
Tartus Genialistide Klubis
Magasini 5, Tartu

Teoteater
10.10 kl 12 “Siilipoeg avastab maailma”
14.10 kl 19 “Naine ja klarnet”
Märjamaa Kultuurimajas
Vana-Kalamaja 9a,Tallinn

Ugala Teater
08.10 kl 19 “Maakad”
09.10 kl 19 “Stockmannid”
11.10 kl 19 “Helesinine vagun”
Eesti Draamateatris
13.10 kl 19 “Nii nagu taevas”
Vaksali 7, Viljandi

Uus Vana Teater
14.10 kl 13 “Simo-Karli peaasi on pea asi” Forseliuse Gümnaasiumis
Vene 6, Tallinn

Vana Baskini Teater
09.10 kl 19 “Püha müristus”
Paide Kultuurikeskuses
10.10 kl 19 “Püha müristus”
Rae Kultuurikeskuses
14.10 kl 19 “Hilinenud pulmaöö”
Kiviõli Rahvamajas
Tartu mnt.55/59, Tallinn

Vanemuine
08.10 kl 19 “Kevade”
08.10 kl 12 “Ninasarvik Otto”
teatri väikeses majas
08.10 kl 19 “Don Juan”
teatri väikeses majas
09.10 kl 19 “Huntluts”
09.10 kl 19 “Vanamees ja meri”
Sadamateatris
10.10 kl 16 “Gorgo kingitus”
10.10 kl 16 “Paanika” Sadamateatris
12.10 kl 12 “Detektiiv Lotte”
12.10 kl 19 “Evita”
12.10 kl 19 “Don Juan”
teatri väikeses majas
13.10 kl 12 “Nukitsamees”
teatri väikeses majas
13.10 kl 19 “Evita”
13.10 kl 19 “Sviit” teatri väikeses majas
14.10 kl 12 “Lotte ja Bruno muusikatund” teatri väikeses majas
14.10 kl 19 “Evita”
14.10 kl 19 “Loss” teatri väikeses majas
Vanemuise 6, Tartu

VAT Teater
08.10 kl 20 “Hikikomori”
11.10 kl 20 “Hikikomori”
12.10 kl 20 “Hikikomori”
13.10 kl 20 “Hikikomori”
14.10 kl 19 “Misantroop”
Haapsalu Kultuurimajas
Tõnismägi 2, Tallinn

Viljandi Nukuteater
10.10 kl 12 “Kõige suurem sõber” 
10.10 kl 16 “Kõige suurem sõber”
12.10 kl 11 “Kõige suurem sõber”
14.10 kl 11 “Kõige suurem sõber”
Lossi 31, Viljandi

Von Krahli Teater
10.10 kl 20 “Kuningas Lear” Festivalil Draama 2010, TÜ Jakobi Spordisaalis Tartus
11.10 kl 19 “Kuningas Lear” Festivalil Draama 2010, TÜ Jakobi Spordisaalis Tartus
14.10 kl 20 “PostUganda”
Rataskaevu 10, Tallinn

Võru Linnateater
12.10 kl 11 “Bibigon, Punamütsike ja naljakas argpüks”
13.10 kl 11 “Bibigon, Punamütsike ja naljakas argpüks”
Liiva 13, Võru

KONTSERT

Chicago 1933
08.10 kl 22.30 Tri Tones
09.10 kl 22.30 Sofia Rubina Soul Jam
10.10 kl 22 Timur & Party
11.10 kl 22 Tõnu Naissoo
12.10 kl 22 Priit Pihlap
Aia tn 3, Tallinn

Clazz
08.10 kl 22 Anna Põldvee 4tet
12.10 kl 22 Denise Fontoura Band
13.10 kl 22  NaTa Jazz Band
14.10 kl 22 Lauri Pihlap, Priit Jääger, DJ MVP
Vana turg 2, Tallinn

Estonia kontserdisaal
08.10 kl 19 Messiaen - “Turangalila sümfoonia”. Alapealkiri: “Armastuse ja surma mäng” Fran?ois Weigel (klaver, Prantsusmaa), Thomas Bloch (ondes Martenot, Prantsusmaa), Eesti Riiklik Sümfooniaorkester,
dirigent Nikolai Aleksejev 
09.10 kl 17 Laulukarussell 2010
10.10 kl 17 The King’s Singers
14.10 kl 19 Fagotivirtuoos
Martin Kuuskmann
Estonia pst 4, Tallinn

Estonia Talveaed
12.10 kl 19 “Tahan olla öö”
Lauri Liiv (laul), Margus Vahemets (klarnet), Vanemuise teatri keelpillikvartett
Estonia pst 4, Tallinn

Genialistide klubi
14.10 kl 22 Jazzliit:
Urmas Lattikas Quartet
Magasini 5, Tartu

Jõhvi kontserdimaja
08.10 kl 19 The King’s Singers 
Pargi 40, Jõhvi

Jõhvi Mihkli kirik
13.10 kl 19 “Ring”
saksofonikvartett SaxEst ja
tšellokvartett C-jam
Rakvere 6, Jõhvi

Kadrioru loss
08.10 kl 18 Trio Romance - Sügisvalss
10.10 kl 18 “Suur muusikaakadeemia:
Johann Sebastian Bach I”
Andres Mustonen (viiul),
Ivo Sillamaa (haamerklaver)
13.10 kl 19 Klaveriduo
Kai Ratassepp - Mati Mikalai
Weizenbergi 37, Tallinn

Klubi Plink Plonk
08.10 kl 22  Estraadiraadio, Regatt, erikülalistena Tõnis Mägi ja Bonzo
09.10 kl 21 X-panda, Põhja Konn,
Taavi Peterson ja Üdi
Vallikraavi 4, Tartu

Mustpeade maja
08.10 kl 19 “Improram”
Eesti Rahvusmeeskoor,
dirigent Anne-liis Poll
Pikk tn. 26, Tallinn

Niguliste kirik
12.10 kl 19 “Ring”
saksofonikvartett SaxEst ja
tšellokvartett C-jam
Niguliste 3, Tallinn

Nokia Kontserdimaja
09.10 kl 20 Leningrad Cowboys
Estonia pst 9, Tallinn

NO99
08.10 kl 22 Jazzklubi:
Broken Time Orchestra
09.10 kl 16 Jazzklubi:
Estonian Guitar Octet
Sakala 3, Tallinn

Puhas Kuld
12.10 kl 21 X-Panda ja Põhja Konn
13.10 kl 21 Massif Drumm-off Goes Funky
Lossi 15, Viljandi

Pärnu kontserdimaja
09.10 kl 19 The King’s Singers  
Aida 4, Pärnu

Rock Cafe
08.10 kl 21 Pantokraator ja Jäääär
09.10 kl 20 BändCämpJäm vol 8
14.10 kl 19 Kollane allveelaev G
Tartu mnt. 80d, Tallinn

Tartu Ülikooli aula
13.10 kl 19 “Valge klaver”
Tanel Joamets
Ülikooli 18, Tartu

Teatri Puhvet
11.10 kl 19 Pissarenko, Mälgand, Abner, Juurikas, Kangur
Teatri väljak 3, Tallinn

Vanemuise kontserdimaja
09.10 kl 19 Vanemuise Sümfooniaorkestri Avakontsert  
12.10 kl 19 “Jaak Joala 60 - Juubelikontsert” Ivo Linna, Marju Länik, Märt Avandi, Liisi Koikson, Luisa Värk, Birgit Varjun ja Marten Kuningas
Vanemuise 6, Tartu

KINO

Cinamon Tartu 
“Saatan”
kl 14.45, 16.30, 18.30, 20.15, 22.00
“Stone”
kl 15.30, 17.35 (v.a. L,P), 19.45, 21.50;
L–P kl 13.15
“Ootamatu tühjus”
kl 20.45 (v.a. L,P);
L–P kl 21.00 (režissööri versioon)
“Söö, palveta, armasta”
kl 12.30, 15.15, 18.15 ( v.a. N), 21.30
“Wall Street: Raha ei maga”
kl 21.15
“Scott Pilgrim terve maailma vastu”
kl 13.15 (v.a. L,P); L–P kl 12.15
“Keelatud tants 3”
kl 12.00, 14.15 (v.a. L,P), 16.45, 19.00
“Kaugsuhe”
kl 13.30 (v.a. L,P); L–P kl 14.30
“Varuvõmmid”
kl 15.45 (v.a. L,P), 18.00 (v.a. L,P);
L–P kl 17.35
“Resident Evil: Teispoolsus”
kl 12.45
“Mina, supervaras”
eesti keeles: L–P kl 14.15, 16.15
“Sotsiaalvõrgustik”
N, L, P kl 18.45
Turu 2, Tartu

Coca-Cola Plaza 
“Lelulugu 3” 3D
eesti keeles: kl 13.55 (v.a. L–P)
“Kassid ja koerad: Kiisu kättemaks” 3D kl 11.30 (v.a. L–P)
“Resident Evil: Teispoolsus”
3D kl 19.00 (v.a. E, N), 21.40 (v.a. N);
2D kl 11.45
“Titetegu”
kl 12.15, 17.30 (v.a. L)
“Ookeanimaailm 3D: Tagasitulek”
eesti keeles: kl 16.40 (v.a. P)
“Kaugsuhe”
kl 12.30
“Varuvõmmid”
kl 14.25, 19.30 (v.a. L)
“Keelatud tants” 3D
kl 12.45 (v.a. P), 14.20 (v.a. L), 17.05,
19.45 (v.a. R, L, N), 22.30
“Wall Street: Raha ei maga”
kl 12.25, 15.25, 18.50 (v.a. L), 21.45 (v.a. L); L kl 21.25
“Söö, palveta, armasta”
kl 11.40, 14.45, 14.50, 15.30,
17.50 (v.a. P), 17.55, 18.30, 20.50, 20.55, 21.30; L kl 18.25
“Scott Pilgrim terve maailma vastu”
kl 11.55, 16.50 (v.a. L), 21.55 (v.a. L)
“Tsentuurio”
kl 14.40, 20.00, 22.20
“Mina, supervaras” 3D
eesti keeles: L kl 14.20; P kl 12.45;
vene keeles: L kl 14.00; P kl 16.00
“Saatan”
kl 11.35, 13.40, 15.45, 18.00, 20.05, 22.10
“Sotsiaalvõrgustik”
P kl 18.15; R, L, N kl 19.45
“Stone”
kl 12.10, 14.30, 17.20, 19.40, 22.00
Met Opera Live: “Reini Kuld”
L kl 20.00; P kl 12.00
London National Theatre:
“A Disappearing Number” N kl 21.00
Hobujaama 5, Tallinn

Ekraan
“Resident Evil: Teispoolsus” 3D
kl 22.15 (v.a. L, N)
“Ookeanimaailm 3D: Tagasitulek”
eesti keeles: kl 12.00 (v.a. L, E);
vene keeles: E kl 12.00
“Keelatud tants” 3D
kl 14.15 (v.a. P), 16.55, 19.35 (v.a. L, N)
“Söö, palveta, armasta”
kl 12.30, 15.30, 18.30, 21.30
Met Opera Live: “Reini Kuld”
L kl 20.00
London National Theatre:
“A Disappearing Number” N kl 21.00
Riia 14, Tartu

Forum Cinemas Astri
“Kassid ja koerad: Kiisu kättemaks” vene keeles, eesti- ja venekeelsete
subtiitritega: L–P kl 12.30
“Resident Evil: Teispoolsus”
vene keeles, eesti- ja venekeelsete subtiitritega:
kl 14.30, 16.45 (v.a. P), 19.00, 21.15;
inglise keeles, eesti- ja venekeelsete subtiitritega: P kl 16.45
“Palgasõdurid”
kl 14.15, 18.45 (v.a. L)
“Machete”
kl 16.30, 21.00 (v.a. L, N); L–P kl 12.00
“Saatan”
kl 15.30, 17.30, 19.30, 21.30; L–P kl 13.30   
Met Opera Live: “Reini Kuld”
L kl 20.00
London National Theatre:
“A Disappearing Number” N kl 21.00
Tallinna mnt 41, Narva

Kino Diva
“Suured”
P kl 17.00; E–K kl 17.30, 19.30; N kl 20.00
Raekoja 8, Kuressaare

Kino Kannel
“Titetegu”
R, L, E, K kl 19.00, 21.00
Liiva 13, Võru

Kino Kosmos
NB! Kino on esmaspäeviti suletud!
“Võluri õpipoiss”
kl 16.00
“Vampiirid imevad”
kl 14.00, 20.45
“Palgasõdurid” 
kl 21.00
“Suured”
kl 18.30
“Algus”
kl 18.00
“Karatekutt”
kl 15.00
Pärnu mnt. 45, Tallinn

Mai kino
NB! Kino on esmaspäeviti suletud!
“Karatekutt” kl 16.00
“Palgasõdurid” kl 18.45
“Machete” kl 21.00  
Papiniidu 50,  Pärnu

Solaris Kino 
“Resident Evil: Teispoolsus” 3D
kl 22.00 (v.a. R, L)
“Kaugsuhe”
kl 14.35
“Varuvõmmid”
kl 16.50
“Ookeanimaailm 3D: Tagasitulek”
eesti keeles: R kl 14.00; L kl 11.15;
P kl 12.45; E, T, K, N kl 11.55, 14.00;
vene keeles: R kl 12.00; L kl 13.05;
P kl 12.30; E, T, K, N kl 13.00, 15.00
“Keelatud tants” 3D
R kl 16.00, 20.45;
L–P kl 17.15, 19.35, 21.55; E, T, K kl 16.15, 18.45, 21.15; N kl 16.00, 21.15
“Wall Street: Raha ei maga”
R–L kl 19.10, 21.50;
P, E, T, K, N kl 18.30, 21.35
“Scott Pilgrim terve maailma vastu”
kl 12.15, 19.15 (v.a. R, L)
“Söö, palveta, armasta”
L, P, E, T kl 12.00;
R–N kl 12.45, 15.30, 21.00;
E–K kl 13.10, 14.45, 16.00, 18.50, 20.45, 21.40; R, L, P, N kl 13.45, 16.30, 22.00;
L–K kl 17.30; L–P kl 20.30
“Saatan”
kl 13.30, 15.25, 17.20, 19.20, 21.30
“Stone”
P–N kl 15.15, 17.25, 19.40, 21.50;
R–L kl 12.40, 14.55, 17.10, 19.25, 21.45;
P kl 13.00; E–N kl 12.55
“Mina, supervaras” 3D
eellinastus: R, N kl 18.30; L–P kl 15.00
“Sotsiaalvõrgustik”
eellinastus R, N, L, P kl 19.30
Estonia pst 9, Tallinn

NÄITUS

Adamson-Ericu muuseum
“Adamson-Eric. Ühe looja mitmekülgsus”, kuni 14.11
Lühike jalg 3, Tallinn

ArtDepoo
Tarrvi Laamann, kuni 23.10 
Jahu 12, Tallinn

Draakoni Galerii
Andrus Rõuk, kuni 16.10
Pikk 18, Tallinn

Hobusepea galerii
“Anti” Ivar Veermäe, kuni 18.10               
Hobusepea 2, Tallinn

Kadrioru kunstimuuseum
“Šedöövri sünd. Kadrioru kunstimuuseum 10”, 11.09 kuni 2011
“Pinge” Saksa ekspressionism Eesti Kunstimuuseumi kogust, kuni 31.10
“Šedöövri sünd. Kadrioru kunstimuuseum 10”, kuni 2011
Püsiväljapanek:
16.–20. saj maalikunst. Madalmaade, saksa, itaalia, vene meistrid
18.–20. saj Lääne-Euroopa ja Vene tarbekunst ning skulptuur
Weizenbergi 37, Tallinn

Kodulinna Maja
“13x Valter”
Mitu toredat pilti Edgar Valterilt,
kuni 30.10
Gümnaasiumi 3, Tallinn

Kondase Keskus
“Maailmakuulsa Brasiilia rahvakunstniku Jos? Borgese puulõiked”, kuni 17.10 
Pikk 8, Viljandi

Kumu
“Väliseesti foto”, kuni 19.12
“John Constable. Victoria & Alberti muuseumi kogudest”, kuni 02.01
“Eesti kunst paguluses”, kuni 02.01
“Metafüüsilised maastikuvaated 1970. aastate eesti graafikas”, kuni 05.12
“Muutuv maalikunst”, kuni 10.10
Püsiväljapanek:
Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni.
Eesti kunst Teise maailmasõja
lõpust taasiseseisvumiseni.
Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Pärnu Kunstnike Maja
Grégoire Laroche-Joubert, maal (FRA), kuni 16.10 
Nikolai 27, Pärnu

Pärnu Linnagalerii
“Pärnumaa foto 2010”, kuni 30.10
“Pärnu Kunstikooli ülevaatenäitus”,
kuni 30.10
Aida 4, Pärnu

Tallinna Linnagalerii
Eva Labotkin, 14.10–31.10
Taaniel Raudsepp & Sigrid Viir,
kuni 10.10
Harju 13, Tallinn

Tampere Maja
NAK-i kunstnike ühisnäitus,
14.10–02.11
Evelyn Reemanni graafika ja tekstiil, kuni 12.10
Jaani 4, Tartu

Tartu Kunstimuuseum
“Nad on juba kohal!”
Eesti kaasaegne graafika, kuni 17.10
Raekoja plats 18, Tartu

Tartu Kunstimaja
Maalikunstnike Liidu aastanäitus,
kuni 17.10
Vanemuise 26, Tartu

Tartumaa Muuseum
“Eilne” ajaleht”, kuni 30.10
Pikk 2, Elva

Tartu Mänguasjamuuseum
“Sõrmuste Isanda nukud”
“Ajalugu mängides” Näitus Tõnu Laugu ja Väinu Paasi meisterdatud mänguasjadest
“Jars-Jamp” Ühe poistekamba päevik
“Miriami maailm”
Lutsu 8, Tartu

Uue Kunsti Muuseum
“Kunstnik loeb” Enn Põldroos, Jüri Arrak, Leonhard Lapin, Raul Meel, Toomas Vint, Ervin Õunapuu, kuni 30.10
“Pärnu Kunstikool”, kuni 24.10
“Kuidas vabaneda” Ulvi Haagensen, skulptuurid, kuni 24.10
Esplanaadi 10, Pärnu

Vaal Galerii
“A Portrait Gallery” Laurentsius,
kuni 19.10
Tartu mnt 80d, Tallinn

Vabaduse Galerii
“Eesti naiste portreed 2007-2010”,
Wim Lamboo (Holland), foto, kuni 20.10
Vabaduse väljak 6, Tallinn

Viinistu Kunstimuuseum
Jaan Manitski erakogu Eesti kunstist läbi aegade
Viinistu küla, Kuusalu vald, Harjumaa

Võru Linnagalerii
„Loodusvaated“ Billeneeve,
õlimaal, kuni 15.10
„Valik“ Katrin Rüütli,
digifotonäitus, kuni 15.10
„Eesti elamud“ Piret Looveer,
maal, kuni 15.10
Liiva 13, Võru

Osale arutelus

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Pidupäev Kuulsaalis

Pane pidu veerema Kuulsaalis! Lõbus ajaveetmine ja mõnusad söögid-joogid muudavad Sinu pidupäeva kõigile meeldejäävaks!

Viljandi Pärimusmuusika Ait

Viljandi Pärimusmuusika Ait on mõnus koht, kuhu tulla kontserdile, loengusse, seminarile, konverentsile, tähtpäevi pidama ning vaadet ja õhkkonda nautima. Asume Viljandi südames, Viljandi Lossimägedes ja 360-kraadine postkaardivaade on hinna sees.

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

  • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
    28%
    28%
  • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
    17%
    17%
  • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
    10%
    10%
  • Suvepäevi ei peeta
    45%
    45%

Valdkonna tööpakkumised

Teabevara