Homme kirjutavad blogijad veest

Homme toimub ülemaailmne Blog Action Day, mille raames keskenduvad blogijad üle maailma ühele kindlale teemale. Sel aastal on fookuses vesi ja see tähendab, et kõik osalejad kirjutavad 15. oktoobril oma blogis postituse veest ja sellega seonduvatest probleemidest, vahendab Bioneer.ee.

Juba neljandat aastat trükivad blogijate sõrmed üle maailma 15. oktoobril ühiselt kokkulepitud teemal. Eesmärgiks on juhtida inimeste tähelepanu globaalsetele probleemidele ning otsida neile üheskoos lahendusi. Ühisest arutelust kasvavad välja värsked ideed, nõuanded, plaanid ja reaalsed teod.

Aktsiooni korraldajate sõnul on vesi oluline teema, millele just ülemäära sageli tähelepanu ei pöörata. Kuigi meie jaoks on kraanist voolav joogivesi harjumuspärane osa igapäevaelust, on maailmas ligi miljard inimest, kel puudub juurdepääs puhtale joogiveele. Reostunud vee joomise tõttu sureb iga päev tuhandeid inimesi ja puhta joogivee nappust peetakse üheks suuremaks probleemiks, mis inimkonda 21. sajandil ees ootab.

Ka varasematel aastatel on blogide aktsioonipäevaga globaalsetele probleemidele tähelepanu juhtinud. 2007. aastal oli ühiseks teemaks keskkond ja ajaveebidest sai lugeda teemaga seotud eksperimentide, innovaatiliste ideede ja jätkusuutlike praktikate kohta. 2008. aastal keskendusid blogijate mõtted vaesusele ning eelmisel aastal keerles arutelu kliimamuutuste ümber.

Sel aastal on aktsiooniga liitunud ligi 4000 blogijat 128-st riigist, kuid ruumi on veel piisavalt. Vaata Blog Action Day kodulehelt, miks ka Sina võiksid homme veega seotud teemal kirjutada ning liitu aktsiooniga.

 

Osale arutelus

 • Urve Vilk, Martin Eek

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Korralda oma koolitus või konverents tulirelvamuuseumis ja lasketiirus

Taktikalise laskmise keskus suudab teile korraldada unustamatu firmaürituse. Meie konverentsiruum asub tulirelvamuuseumis, kus saab tutvuda tulirelvade ajalooga, viia läbi koolitusi või konverentse.

Viljandi Pärimusmuusika Ait

Viljandi Pärimusmuusika Ait on mõnus koht, kuhu tulla kontserdile, loengusse, seminarile, konverentsile, tähtpäevi pidama ning vaadet ja õhkkonda nautima. Asume Viljandi südames, Viljandi Lossimägedes ja 360-kraadine postkaardivaade on hinna sees.

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

PricewaterhouseCoopers ootab oma tiimiga liituma kahte ASSISTENTI

PricewaterhouseCoopers AS

27. jaanuar 2019

Uudised

Teabevara