Uuring: Baltikumi juht kardab vigu tunnistada 

Baltikumi juhid on tegevusele orienteeritud ja suurepärased tulemuste saavutajad, ent nad kardavad omi vigu tunnistada, vähe analüüsitakse oma tegevust ja ei õpita oma vigadest, rääkis Tiina Keskküla Amropist Pärnu juhtimiskonverentsil.

Baltikumi juhid on Põhjamaa juhtide vaatevinklist võttes tegevusele orienteeritud ja suurepärased tulemuste saavutajad, selgus läbi viidud uuringust, mida Keskküla tutvustas. "Meie juhid on proaktiivsed ja avatud kõigele uuele. Nad on muutustega kohanevad ja koostööle suunatud."

Nõrkuseks on pikema perspektiivi ja „suure pildi“ mitte nägemine. "Eestist ongi raske suurt pilti näha, selleks tuleb töötada rahvusvahelises ettevõttes või mujal," kommenteeris Keskküla uuringut.

Põhjamaa juhtide arvates kardavad Baltikmi juhid ka omi vigu tunnistada, vähe analüüsitakse oma tegevust ja õpitakse viagdes. Nõrkuseks on ka riikide/üksuste vahelise funktsionaalse koostöö kogemuse vähesus ning valikuline kommunikeerimine ja kohati puudulik aruandlus.

 

Osale arutelus

 • Urve Vilk

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Korralda oma koolitus või konverents tulirelvamuuseumis ja lasketiirus

Taktikalise laskmise keskus suudab teile korraldada unustamatu firmaürituse. Meie konverentsiruum asub tulirelvamuuseumis, kus saab tutvuda tulirelvade ajalooga, viia läbi koolitusi või konverentse.

Pidupäev Kuulsaalis

Pane pidu veerema Kuulsaalis! Lõbus ajaveetmine ja mõnusad söögid-joogid muudavad Sinu pidupäeva kõigile meeldejäävaks!

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

Uudised

Teabevara