Rohkem nalja turundusse!

Hollandi visionäär René C.W. Boender soovitab turunduses kasutada rohkem huumurit ja nalja.

Great Opportunities asutaja René C.W. Boender usub, et turunduses tasuks rohkem kasutada nalja ja huumorit ning kindlasti kasutada infotehnoloogiliselt erinevaid võimalusi, näiteks Youtube´i. „ Nali ja tähelepanu on hapnik, mis lükkab su äri käima ja kasvatab müüki,“ sõnas ta Pärnu Juhtimiskonverentsil.

„Unista, julge ja vii ellu. Me ei tohi muutuda rutiini ohvriks, vaid peame säilitama sama nälja ja energia, mis meil oli peale ülikooli lõpetamist,“ soovitas Boender turundajatele. „Ei tasu alahinnata hea loo ja humoorika teostuse tähtsust reklaamis.“  

Sotsiaalmeedias aktiivsete ettevõtete läbimüük kasvab Boenderi sõnul 18%, eriti on sotsiaalmeediast kasu juhul, kui tegutseda oma riigist väljaspool. "Ja miks mitte seda kasutada, see on ju tasuta!“ rõhutas Boender.
 
„Kui Facebooki kasutajad oleksid ühe riigi kodanikud, oleks see riik Hiina ja India järel elanike arvult kolmandal kohal maailmas. Küsimus pole selles, kas turundada Facebookis või mitte, vaid kuidas seda kõige paremini teha.“

Osale arutelus

 • Urve Vilk

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Korralda oma koolitus või konverents tulirelvamuuseumis ja lasketiirus

Taktikalise laskmise keskus suudab teile korraldada unustamatu firmaürituse. Meie konverentsiruum asub tulirelvamuuseumis, kus saab tutvuda tulirelvade ajalooga, viia läbi koolitusi või konverentse.

Peppersack – tee ajalooliste maitsenaudinguteni

Tallinna vanalinna südames, ajaloolise Raekoja ligidal asuv restoran Peppersack pakub meeldejäävaid maitseelamusi. Lisaks saab nautida mõõgavõitlejate igaõhtust efektset etendust.

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

PricewaterhouseCoopers ootab oma tiimiga liituma kahte ASSISTENTI

PricewaterhouseCoopers AS

27. jaanuar 2019

KAAMOS GROUP otsib BÜROOJUHTI

Kaamos Group OÜ

27. jaanuar 2019

Uudised

Teabevara