Firmapidu: kolleegidega vees, maal ja õhus

Firmaüritustel korraldatud aktiivsed, osalejaid liitvad ettevõtmised jäävad meelde ning kutsuvad kolleege ja koostööpartnereid agaramalt asjast osa saama. Pakume välja mõned võimalused.

Kohvikoolitus
Veidi enam kui kahe tunni jooksul tehakse ringreis ümber maailma ning jälgitakse kohvi kulgu läbi sajandite. Maitstakse erinevaid kohvisegusid ning kõikidele soovijatele antakse võimalus proovida kätt tõelise barista’na.
Hind: 2600 kr 10 inimesele, 2 tundi
www.caffe.ee

Proovisukeldumine
Proovisukeldumise koolitusel tutvutakse sukeldumisvarustusega, tutvustatakse põgusalt sukeldumise teooriat ning proovitakse ka sukelduda. Sukeldumised toimuvad igal nädalal Tallinnas Inglise Kolledži ujulas ja Tartus Aura veekeskuses. Proovisukeldumine kestab 60 minutit. Talvisel ajal toimub koolitus basseinis. Meres tavaliselt aprillist septembrini. Varustuse saab laenata kohapealt.
Hind: 1600 kr 1 tund, 8 inimesele.
www.sebak.ee 

Lodjasõit
Sügisel on võimalik osa saada loodussõitude sarjast, romantilistest retkedest tuledesäras Emajõel. Korraldatakse näiteks tähe-, linnuvaatlus-, jõhvikaretki, suvel nahkhiireretki. Lisaks korraldab Lodjaselts erinevaid töötubasid: sepistamine, puutöö, köiekeerutamine, tõrvapõletamine. Töötoad toimuvad nii Emajõe-äärses lodjakojas kui ka rändavas lodjakojas. Seiklushimulised saavad end proovile panna ka aareteotsimis-purjetamismängus “Turmakutsarid Saadjärvel”. Pärast vallutusi järvel ootab viikingeid kuum ujuvsaun. Lodjasõidu hooaeg kestab aprillist detsembrini.
Hind: al 90 kr inimene
www.lodi.ee

Seiklussafari
Firmaürituse võib korraldada ka metsas maastikumänge mängides. Lahingusse asutakse 2006. aasta Suzuki Jimny maasturitega, mis on ohutud, mugavad ja sobivad suurepäraselt maastikul seiklemiseks. Autod on varustatud vintsi, GPSi ning raadiosidega. Safari jooksul korraldatakse seiklusmänge, metsalaagreid.
Hind: auto alates 2500 kroonist 3–5 tunniks.
www.matkad.ee

Lend paraplaaniga
Paraplaani piloteerib kogenud piloot-instruktor, kellega koos lendama minnakse. Lennud toimuvad olenevalt ilmastikutingimustest alates aprilli keskpaigast kuni oktoobri lõpuni. Reisijad võivad võtta elamuse jäädvustamiseks kaasa fotoaparaadi või videokaamera.
Hind: 450 kr inimene, üks lenda kestab ligikaudu 10 minutit.
www.kingitus.ee

Purjetamine
Võimalus on korraldada paaritunniseid sõite merel, mis lõpevad näiteks matkaga Naissaarel. Ambitsioonikam üritus on firmaregatt.
Hind: regatt 750 kr inimene
www.sailing.ee

Keraamikakursus
Hea võimalus valmistada kolleegidega asjatundjate juhendamisel päris oma teekruus, kauss või mõni muu soovitud ese. Kursuse käigus tutvustakse keraamika valmistamise protsessi, glasuuride maailma, tegijad jagavad oma nippe ja kogemusi. Kõik valminud esemed jäävad autoritele.
Hind: 2800 kr 8 inimesele, 2 tundi
www.hele.ee

Vigursõit trikiautoga
Trikiauto eripära seisneb selles, et auto rooli tuleb keerata vastupidi soovitavale sõidusuunale. Vigursõit on atraktiivne ja lõbus, slaalomi­raja pikkust saab kohandada seltskonna suuruse järgi. Hind: 2000 krooni 6 inimesele, sõit kestab 1 tund
https://laitserallypark.ee

Hõljukisõit
Hõljukisõitu on võimalik proovida nii maal, vees, jääl, liival kui ka mujal. Sõita saab igal aastaajal, iga kell ja iga ilmaga. Hõljukisse mahub sõitma kaks inimest, kelle kogukaal tohib olla maksimaalselt 175 kilogrammi.
Hind: 5–8 inimesele sõltuvalt hooajast 3840 või 4080 krooni, sõit kestab 1 tund
www.holjukid.ee

Patarei vangla külastus
Giidi juhtimisel kuulatakse põnevaid lugusid vangla kohta ning nähakse ka Patareis karistust kandnud vangide elutingimusi. Pärast ekskursiooni on võimalus maha istuda  ning kõhtu kinnitada. Vanglaekskursioon kestab 1 tund ning pakett sisaldab ka 1tunnist peoruumi renti.
Hind: 2180 krooni 1 tund, 20 inimesele.
http://patarei.org

 

 

 

 

 

 


 


 

Osale arutelus

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Pidupäev Hestia Hotel Laulasmaa Spa's

Laulasmaa loodus on maagiline. Just siit on ammutanud inspiratsiooni maailma enim mängitud kaasaegne helilooja Arvo Pärt ja just siin on seetõttu 2018. aasta sügisel avanemas muusikasõprade meka – Arvo Pärdi Keskus. Kust siis veel ammutada häid mõtteid, kui mitte Laulasmaalt?

Pidupäev Kuulsaalis

Pane pidu veerema Kuulsaalis! Lõbus ajaveetmine ja mõnusad söögid-joogid muudavad Sinu pidupäeva kõigile meeldejäävaks!

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

Uudised

Teabevara