Estravel: reisimine kallimaks ei lähe

Estravel ei ole märganud viimasel ajal oma partnerite poolt olulist survet hindade tõstmiseks ning seega pole põhjust hindu tõsta, sõnas firma tegevdirektor Anne Samlik.

"Estraveli enda osa hinna kujundamisel on väga väike, kui mitte olematu. Meie hinnad sõltuvad eelkõige tootjafirmadest – lennufirmad, reisikorraldajad, hotellikonsolidaatorid jne," vastas Samlik küsimusele, kas Estravel kavatseb hindu tõsta. Ta lisas, et Estravel ei ole märganud viimasel ajal oma partnerite poolt olulist survet hindade tõstmiseks.

Samliku sõnul paneb Eestist algavate puhkusereiside hinna paika enamasti nõudlus. "Mäletame ju hästi neid ülepakkumise aegu, mil Egiptusse sai vähem kui 3000 krooniga. Nagu elu näitas, ei olnud selline tegevus pikalt jätkusuutlik," möönis ta.

Lennuhindadest rääkides on aga Samliku sõnul hoopis raske võrdlust tuua, sest kõik oleneb meie koduturul paljuski sellest, millised kompaniid Tallinnast ja Tallinnasse lendavad, kas parasjagu on suurem odavlennufirmade või nn tavalennufirmade osakaal.

"Teatavasti on ka samal lennul istuvate inimeste puhul võimalik, et nende makstud raha samale lennu pileti eest võib erineda mitu korda. Lennupileti puhul on määravaim tingimus hinna puhul pileti tingimuste paindlikkus," rääkis Estraveli juht.

Septembris oli Eesti inflatsiooninäitaja poolest Euroopa Liidu riikide seas esimese kolme hulgas – veel kiirem hinnatõus oli vaid Rumeenias ja Kreekas.

 

Osale arutelus

 • Urve Vilk, Katre Pilvinski

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Peppersack – tee ajalooliste maitsenaudinguteni

Tallinna vanalinna südames, ajaloolise Raekoja ligidal asuv restoran Peppersack pakub meeldejäävaid maitseelamusi. Lisaks saab nautida mõõgavõitlejate igaõhtust efektset etendust.

Pidupäev ajaloolises Roseni Tornis

Eksklusiivsed peoruumid - Roseni Torni väga hea asukoht südalinna tuiksoonel, kaasaegne esitlustehnika ning suurepärane ajalooline interjöör loovad mõnusa keskkonna erinevateks sündmusteks.

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

Teabevara