Algas konkurss Aasta Taaskasutaja 2010

Jäätmekäitlusfirma Ragn-Sells korraldab üheksandat korda aasta taaskasutaja konkursi, mille eesmärgiks on väärtustada keskkonnasäästlikku jäätmekäitlust, valikkogumist ning maksimaalset taaskasutamist. 

Auhinnale võivad kandideerida kõik Eesti ettevõtted, organisatsioonid ja kohalikud omavalitsused. Aasta Taaskasutaja auhinnale kandideerimise üheks kriteeriumiks on taaskasutusmäära suurus: organisatsiooni poolt aasta jooksul tekitatud jäätmekogusest taaskasutusse suunatud jäätmete osakaal. Samuti on oluline organisatsiooni panus jäätmete taaskasutuse soodustamiseks – töötajate koolitus, teavitustegevus, motiveerimine maksimaalse koguse jäätmete suunamiseks taaskasutusse. Oluline on ka omaalgatuslik lisategevus jäätmete taaskasutusse suunamisel – näiteks kui ettevõte või organisatsioon pingutab taaskasutuse nimel ilma, et tal oleks selleks seadusega määratud kohustus (tootjavastutus).

Konkursil antakse välja kolm suurt ja kolm väikest aasta taaskasutaja auhinda, et väärtustada mitte ainult taaskasutatavate jäätmete suurt kogust ja kvaliteeti, vaid ka panust jäätmete kohtsorteerimise alase teavitustöö tegemisel.

Auhinnale kandideerimiseks tuleb vastav ankeet täita Ragn-Sellsi kodulehel hiljemalt 27. oktoobriks.

Ekspertidest koosnev žürii koguneb oktoobri lõpus ning auhinna võitjad tehakse teatavaks 5. novembril toimuval pidulikul auhinnatseremoonial.

 


 

Osale arutelus

 • Urve Vilk

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Sündmused Lennusadamas on kordumatud

Suur sündmus väärib olenemata külaliste arvust suure algustähega peopaika. Üheks selliseks on kahtlemata Lennusadam koos vesilennukite angaariga, mis rajati sada aastat tagasi Vene tsaar Nikolai II korraldusel, osana Peeter Suure merekindlusest. Ainulaadne arhitektuuripärl on Paksu Margareeta kõrval teiseks koduks Eesti Meremuuseumile.

Korralda oma koolitus või konverents tulirelvamuuseumis ja lasketiirus

Taktikalise laskmise keskus suudab teile korraldada unustamatu firmaürituse. Meie konverentsiruum asub tulirelvamuuseumis, kus saab tutvuda tulirelvade ajalooga, viia läbi koolitusi või konverentse.

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

PricewaterhouseCoopers ootab oma tiimiga liituma kahte ASSISTENTI

PricewaterhouseCoopers AS

27. jaanuar 2019

Uudised

Teabevara