Mängumaad ootavad hullajaid

Laste mängutoad ja mängumaad pakuvad võimaluse laste sünnipäevade pidamiseks, talvisteks ja suvisteks pereüritusteks või niisama vanemate ja sõpradega ajaveetmiseks. Pakume välja valiku mängumaid, mis talve hakul väikseid ja suuri külalisi ootavad.

Iloni imedemaa
Iloni imedemaa galeriiosa avati 2006. aasta juunis ning Iloni Imedemaa teemakeskus 2009. aasta juulis, kus üleval Ilon Wiklandi joonistused. Galeriile lisandub võimalus vaadata dokumentaal-, mängu- ja multifilme Ilonist ja tema joonistatud tegelastest Astrid Lindgreni juttudele. Keskuses saab kiigata Karlssoni elamisse, Bullerby köögis head-paremat meisterdada, istuda võlukaevu ääres ja kuulata muinasjutte, mida see jutustab jpm.
Lahtiolekuajad: vahemikus 1. september–30. aprill T-L kell 11-16 ja 1. mai–31. august iga päev kell 11-18
Piletid: üksikpilet vahemikus 1. september – 30. aprill 45 krooni. perepilet 130 krooni, grupipilet 350 krooni. 
Kooli 5, Haapsalu, Läänemaa, 473 7065, 527 6244
www.ilon.ee

Batuudikeskus Skypark
Skypark põhiatraktsiooniks on 250 m2 suurune batuutidest hüppamismaastik. Euroopas ainulaadne ehitis koosneb 23st erimõõtmelisest batuudist, millest 14 on põranda- ja 9 seinabatuuti. Lisaks on olemas lastekeskus, kus on suur täispuhutav batuutmaja, joonistuslauad, sumokostüümid ja turnimislinnak ehk ülisuur mänguväljak, kus on võimalik ronida, seigelda, pallimeres ujuda, torust alla sõita, batuudil hüpata, liumäest liugu lasta, kahurist palle tulistada. Olemas ka viis peoruumi, kus on võimalik erinevaid tähtpäevi pidada.
Lahtiolekuajad: E-R kell 12-22, L-P kell  10-22
Piletid: batuudikeskuse päevapilet kuni 100 krooni, perepilet 275 krooni, lastekeskuse päevapilet 60 krooni
Pärnu mnt 139E, Tallinn, 656 8400
www.skypark.ee

Pokumaa
Pokukojas saab näha Edgar Valteri originaalillustratsioone ja õlimaale, Edgar Valteri autoriraamatute peategelasi põnevalt eksponeerituna ning fotosid Edgar Valterist ja pokudest eri aastaaegadel. Saab uurida pokude hingeelu, uudistada originaalset sisekujundust ja huvitavaid sisustusdetaile, osaleda erinevates tegemistes ja üritustes, mille temaatika seondub eeskätt loodusega, Võrumaaga, Edgar Valteri loominguga. Jagatakse ka teavet regiooni kuuluvate loodus- ja kultuuriobjektide kohta. Lisaks asuvad Pokumaal veel matka- ja õpperajad.
Lahtiolekuajad: alates 1. oktoobrist on avatud R-P kell 10-17.
Piletid: lastele 35 krooni, täiskasvanutele 50 krooni, peredele 125 krooni, kuni 3. aastastele sissepääas tasuta. Pokumaa radade külastus ilma giidita samuti tasuta.
Urvaste küla, Urvaste vald, Võrumaa, 5342 5054
www.pokumaa.ee

Tibu mängumaa
Tibu Mängumaal on kõige pisematele olemas beebiala, suurematele lastele oma nuku- ja kööginurk, pallimeri, batuut, ronimissein. Mängumaal on võimalik pidada laste sünnipäevasid.  Üritustele on võimalik tellida näomaalija ning peojuhiks Pipi, Mereröövel, Teletups või Karlsson. Külaliste kostitamiseks on olemas söögiala.
Lahtiolekuajad: K kell 10-13
Piletid: perele 30 krooni/tund
Kaluri tee 3, Viimsi, Harjumaa, 56943094
www.tibumangumaa.ee

Juku mängumaa
Juku mängumaad on sobivad kohad lastele mürgeldamiseks ning sünnipäeva või muu lasteürituse tähistamiseks. Olemas on erineva sisustusega mängutoad (teemadeks näiteks kalliskivikaevandus, Lumivalgekese loss, pöialpoiste kodu, piraat, džungel, Pipi Pikksukk, Limpa jm), lisaks mängusaalid, kus olemas pehmete pallidega püssilaskeala, batuudid, ronimisatraktsioonid. Ruumidele lisaks on võimalik arvestada toitlustusega, peojuhtidega, lastehoiuga, näomaalingutega ning valida erinevaid aksessuaare ja võimalus tellida lisalelusi mänguväljakule. Juku mängumaad sobivad lastele vanuses 0 - 12 aastat, väikelastealad on mõeldud vanusele 0 - 3 aastat lastevanemate järelvalve all.
Lahtiolekuajad: Lasnamäe ja Õismäe Juku Mängumaa E-P kell 10- 20, Mustamäe peoruum E-P kell 10-20.30, Tartu Lastelinn E-P kell 10-21
www.jukukeskus.ee

Tartu Mänguasjamuuseum
Püsiekspositsioonis on väljas mänguasjad, millega lapsed on siinmail läbi aegade mänginud, lisaks eksponeeritakse kunstnikunukke, maailma rahvaste suveniirnukke ja soome-ugri traditsioonilisi mänguasju. Avatud on mängu- ja meisterdamistuba ning tegelusvõimalusi pakuvad ka ekspositsiooniruumid. Muuseumis korraldatakse vahetatavaid näitusi ja lasteüritusi.
Alates 2005. aasta lõpust on avatud teatri- ja filminukkude maja, kus eksponeeritakse viimase poolesaja aasta jooksul Eestis valminud nukufilmide ja nukuteatrietenduste tegelasi ning traditsioonilisi teatrinukke üle maailma, samuti pakutakse lastele filmiõpetuse programmi.
2010. aastast tegutseb aadressil Lutsu 2 mänguasjamuuseumi teatrimaja Teatri Kodu, kus lapsed saavad vaadata etendusi, teha ise nukuteatrit ning osa võtta põnevatest teatri- ja mänguasjateemaga seotud tegelustest.
Lahtiolekuajad: K - P  kell  11-18
Piletid: lapsed 5-30 krooni, täiskasvanud 30-35 krooni, perepääse 85-100 krooni.
Lutsu 8, Tartu, 7461777
www.mm.ee
 

Osale arutelus

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Pidupäev Hestia Hotel Laulasmaa Spa's

Laulasmaa loodus on maagiline. Just siit on ammutanud inspiratsiooni maailma enim mängitud kaasaegne helilooja Arvo Pärt ja just siin on seetõttu 2018. aasta sügisel avanemas muusikasõprade meka – Arvo Pärdi Keskus. Kust siis veel ammutada häid mõtteid, kui mitte Laulasmaalt?

Aasta suurejooneliseim sündmus Radisson Blu Sky Hotelis!

Jõulupidu, kui üks ettevõtte olulisemaid sündmusi, on oodatud nii töötajate kui ka koostööpartnerite poolt. Radisson Blu Sky Hotel pakub peohõngulist atmosfääri ning erakordset elamust, mida elevusega oodatakse ja soojusega meenutatakse. Meie eesmärgiks on täita teie soovid ja ergutada maitsemeeli hõrgutistega, milles traditsioonid kohtuvad mitmekesise tänapäevaga.

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

PricewaterhouseCoopers ootab oma tiimiga liituma kahte ASSISTENTI

PricewaterhouseCoopers AS

27. jaanuar 2019

Uudised

Teabevara