Uuring: kontor ja töö pole enam sünonüümid

Cisco poolt 13 maal tehtud uuring näitab, et enamus töötajaid (60%) ei usu, et nad peaksid tulemuste saavutamiseks töötama kontoris ning nõuavad töövahendeid ja paindlikku tööaega, et töötada siis kui nad tahavad, seal kus nad tahavad ja nii nagu nad tahavad.

Aasias ja Ladina-Ameerikas oli see osakaal veelgi kõrgem - 90% India, 80% Hiina ja 66% Brasiilia töötajatest usuvad, et nad oleks kodukontoris sama tõhusad kui kontoris. 2/3 töötajatest on nõus võtma vastu madalama palgaga töökoha kui seal on suurem paindlikkus töötamise aja ja koha suhtes, vahendab juhtimine.ee.

Kohalolek ja töö tegemine ei ole enam ammu sünonüümid - pooled töötajad tunnistasid, et nad töötavad kodus 2-3 tundi rohkem kui kontoris olles ning veerand vastanutest ütles, et nad töötavad koguni 4 tundi enam.


 

Osale arutelus

 • Urve Vilk, Juhtimine. ee

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Peppersack – tee ajalooliste maitsenaudinguteni

Tallinna vanalinna südames, ajaloolise Raekoja ligidal asuv restoran Peppersack pakub meeldejäävaid maitseelamusi. Lisaks saab nautida mõõgavõitlejate igaõhtust efektset etendust.

Pidupäev Hestia Hotel Laulasmaa Spa's

Laulasmaa loodus on maagiline. Just siit on ammutanud inspiratsiooni maailma enim mängitud kaasaegne helilooja Arvo Pärt ja just siin on seetõttu 2018. aasta sügisel avanemas muusikasõprade meka – Arvo Pärdi Keskus. Kust siis veel ammutada häid mõtteid, kui mitte Laulasmaalt?

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

PricewaterhouseCoopers ootab oma tiimiga liituma kahte ASSISTENTI

PricewaterhouseCoopers AS

27. jaanuar 2019

Uudised

Teabevara