PP: neli õnnelikku õhtut

Novembrikuu neljal õhtul annab Tallinna linnateater neljas Eesti linnas kontserdi “Õnnelik õhtu”, kus tuleb ühes Tallinna kammerorkestriga esitamisele Eesti heliloojate looming.

Järgmisel nädalal näeb Tallinna linnateatri näitlejaid Eesti peal ringi tiirutamas. Antakse neli kontserti neljas erinevas linnas: Jõhvis, Tartus, Pärnus, Tallinnas.
Seekord on ettevõtmise mastaap korraldajate sõnul tavapärasest suurem ning võtnud muusikaasutustes elava orkestri taustal esitamise vormi.
Ka koosseis on arvukam kui varasematel kontsertidel nähtud. Peale Tallinna kammerorkestri astub lavale 18 näitlejat.
Kavas on armastatud eesti heliloojate looming. Kõlavad Olav Ehala, Valter Ojakääru ja Uno Naissoo tuntud laulud. Mis täpselt, seda ei tahtnud teatri turundusjuht Marek Demjanov veel avalikustada, sest päris lõplik valik laiast repertuaarist selgub enne ülesastumist.
“Kontsertidel on kindlasti teatrielemente juures, aga need ei ole nii teatraliseeritud kui oli “Eesti teatri laulud”. Siiski jutustatakse iga looga oma lugu,” kinnitas Demjanov. 

Tallinna linnateater “Õnnelik õhtu”
24. novembril kl 19 Jõhvi kontserdimajas
25. novembril kl 19 Tartus Vanemuise kontserdimajas
26. novembril kl 19 Pärnu kontserdimajas
27. novembril kl 20 Tallinnas Estonia kontserdisaalis
Esinevad: Andero Ermel, Mikk Jürjens, Piret Kalda, Hele Kõrve, Anu Lamp, Indrek Ojari, Evelin Pang, Ursula Ratasepp, Anne Reemann, Rain Simmul, Elisabet Tamm, Külli Teetamm, Mart Toome, Veiko Tubin, Sandra Uusberg, Andrus Vaarik, Helene Vannari ja Kristjan Üksküla
Kontserte dirigeerib Mihhail Gerts.
Piletid hinnaga 150–250 krooni on müügil Piletilevi ja Piletimaailma müügipunktides ning teatri kassas.
www.linnateater.e   

Osale arutelus

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Pidupäev Hestia Hotel Laulasmaa Spa's

Laulasmaa loodus on maagiline. Just siit on ammutanud inspiratsiooni maailma enim mängitud kaasaegne helilooja Arvo Pärt ja just siin on seetõttu 2018. aasta sügisel avanemas muusikasõprade meka – Arvo Pärdi Keskus. Kust siis veel ammutada häid mõtteid, kui mitte Laulasmaalt?

Aasta suurejooneliseim sündmus Radisson Blu Sky Hotelis!

Jõulupidu, kui üks ettevõtte olulisemaid sündmusi, on oodatud nii töötajate kui ka koostööpartnerite poolt. Radisson Blu Sky Hotel pakub peohõngulist atmosfääri ning erakordset elamust, mida elevusega oodatakse ja soojusega meenutatakse. Meie eesmärgiks on täita teie soovid ja ergutada maitsemeeli hõrgutistega, milles traditsioonid kohtuvad mitmekesise tänapäevaga.

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

PricewaterhouseCoopers ootab oma tiimiga liituma kahte ASSISTENTI

PricewaterhouseCoopers AS

27. jaanuar 2019

Uudised

Teabevara