Rahvusvaheline Naiste Klubi kogub jõuluturuga raha Eesti lastele

Tallinna Rahvusvaheline Naiste Klubi kogub oma viiendat korda toimuva jõuluturuga ehk jõulubasaariga toetussummasid Eesti lastele.

Üritus on igal aastal laienenud ning eelmisel aastal saadi tuludest kokku kõigi aegade rekordsumma – 230 000 krooni. Kogu summa jagati annetustena Keila SOS Lastekülale ning veel viiele taotluste alusel valitud projektile.

Tallinna Rahvusvahelise Naiste Klubi (IWCT) Jõulubasaar korraldatakse sel pühapäeval Radisson BLU Hotellis Tallinnas. Jõulubasaaril kogunevad eri riikide suursaatkonnad oma riigile iseloomulikke tooteid müüma. Eelmisel aastal olid 24 riigi maiuspalade ja rahvusköögi kõrval esindatud ka Eesti käsitöömeistrid, kes pakkusid näiteks Haapsalu salle.

Kogu jõulubasaaril kogutud tulu läheb heategevusse. Lõviosa kogutud tulust suunatakse Keila SOS Lasteküla perele. IWCT on juba kolmandat aastat järjest toetanud ristivanemana ühte Keila SOS Lasteküla peret, aidates tasuda igapäevaseid majanduskulusid ja pakkudes toetust muude vajalike ostude sooritamisel. Osa kogutud tulust annetatakse ka sel aastal mitmele taotluste alusel valitud projektile.

Tallinna Rahvusvaheline Naiste Klubi on asutatud 1993. aastal ja Klubis on umbes 50 liiget. Klubi tegevuse eesmärgiks on korraldada üritusi ning koguda raha heategevuseks.

 

Osale arutelus

 • Urve Vilk, Silvia Kruusmaa

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Eesti Vabaõhumuuseum – ajal on lugu!

Rocca al Mares, Tallinna kesklinnast kõigest 15-minutilise sõidu kaugusel asub imeline paik – Eesti Vabaõhumuuseum. Ürituste korraldamiseks leiab siit erinevaid peo- ja seminariruume, kauni looduskeskkonna ning meeliülendavad maitseelamused.

Korralda oma koolitus või konverents tulirelvamuuseumis ja lasketiirus

Taktikalise laskmise keskus suudab teile korraldada unustamatu firmaürituse. Meie konverentsiruum asub tulirelvamuuseumis, kus saab tutvuda tulirelvade ajalooga, viia läbi koolitusi või konverentse.

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

Teabevara