Eesti reklaamiagentuuride liidu uueks presidendiks sai Rein Iida

25. novembril toimunud Eesti reklaamiagentuuride liidu (ERAL) aastakoosolekul valiti reklaamiagentuuride liidu uueks presidendiks reklaamiagentuuri Taevas juht Rein Iida.

Aastakoosolekul kinnitati ka ERALi juhatuse liikmed järgmiseks 2-aastaseks perioodiks, kuhu kuuluvad  Paavo Pilv (Brilliant), Jana Koppel (DDB Eesti), Terje Pihl (DER Tank) ja  Erko Karing (TBWA).

„Uus juhatus esindab tugevaid agentuure ning on igati valmis jätkama ERALi eesmärkide elluviimist,” rääkis reklaamiagentuuri Ecwador juht ja ERALi senine president Heily Aavik.

“Rein Iida, kes on liitu ka varem juhtinud, tunneb reklaamivaldkonda läbi ja lõhki ning teab, millised teemad vajavad erilist tähelepanu,” täiendas Aavik.

Aavik nentis reklaamimaastiku viimaste aastate muutusi kommenteerides, et makromajanduslikud ümberkorraldused on jätnud märgatava jälje reklaamiagentuuride tegevusele. “Muudatused on toimunud ärikultuuri tasandil. Teravalt on tõstatunud küsimus riigihangetest ja konkurssidest üldiselt ning selle probleemistikuga seisab uus juhatus silmitsi,” lisas Aavik.

 1998. aastal asutatud Eesti reklaamiagentuuride liidu eesmärgiks on liikmete ühishuvide esindamine, rahvusliku reklaamiauhinna Kuldmuna väljaandmise korraldamine, tihe koostöö klientide ja teiste kommunikatsiooniala organisatsioonidega turunduskommunikatsiooni valdkonna parema mõistmise nimel ning turunduskommunikatsiooni alase hariduse edendamine

Osale arutelus

 • Urve Vilk, Silvia Kruusmaa

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Pidupäev Hestia Hotel Laulasmaa Spa's

Laulasmaa loodus on maagiline. Just siit on ammutanud inspiratsiooni maailma enim mängitud kaasaegne helilooja Arvo Pärt ja just siin on seetõttu 2018. aasta sügisel avanemas muusikasõprade meka – Arvo Pärdi Keskus. Kust siis veel ammutada häid mõtteid, kui mitte Laulasmaalt?

Aasta suurejooneliseim sündmus Radisson Blu Sky Hotelis!

Jõulupidu, kui üks ettevõtte olulisemaid sündmusi, on oodatud nii töötajate kui ka koostööpartnerite poolt. Radisson Blu Sky Hotel pakub peohõngulist atmosfääri ning erakordset elamust, mida elevusega oodatakse ja soojusega meenutatakse. Meie eesmärgiks on täita teie soovid ja ergutada maitsemeeli hõrgutistega, milles traditsioonid kohtuvad mitmekesise tänapäevaga.

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

PricewaterhouseCoopers ootab oma tiimiga liituma kahte ASSISTENTI

PricewaterhouseCoopers AS

27. jaanuar 2019

Uudised

Teabevara