Eesti reklaamiagentuuride liidu uueks presidendiks sai Rein Iida

25. novembril toimunud Eesti reklaamiagentuuride liidu (ERAL) aastakoosolekul valiti reklaamiagentuuride liidu uueks presidendiks reklaamiagentuuri Taevas juht Rein Iida.

Aastakoosolekul kinnitati ka ERALi juhatuse liikmed järgmiseks 2-aastaseks perioodiks, kuhu kuuluvad  Paavo Pilv (Brilliant), Jana Koppel (DDB Eesti), Terje Pihl (DER Tank) ja  Erko Karing (TBWA).

„Uus juhatus esindab tugevaid agentuure ning on igati valmis jätkama ERALi eesmärkide elluviimist,” rääkis reklaamiagentuuri Ecwador juht ja ERALi senine president Heily Aavik.

“Rein Iida, kes on liitu ka varem juhtinud, tunneb reklaamivaldkonda läbi ja lõhki ning teab, millised teemad vajavad erilist tähelepanu,” täiendas Aavik.

Aavik nentis reklaamimaastiku viimaste aastate muutusi kommenteerides, et makromajanduslikud ümberkorraldused on jätnud märgatava jälje reklaamiagentuuride tegevusele. “Muudatused on toimunud ärikultuuri tasandil. Teravalt on tõstatunud küsimus riigihangetest ja konkurssidest üldiselt ning selle probleemistikuga seisab uus juhatus silmitsi,” lisas Aavik.

 1998. aastal asutatud Eesti reklaamiagentuuride liidu eesmärgiks on liikmete ühishuvide esindamine, rahvusliku reklaamiauhinna Kuldmuna väljaandmise korraldamine, tihe koostöö klientide ja teiste kommunikatsiooniala organisatsioonidega turunduskommunikatsiooni valdkonna parema mõistmise nimel ning turunduskommunikatsiooni alase hariduse edendamine

Osale arutelus

 • Urve Vilk, Silvia Kruusmaa

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Pidupäev Kuulsaalis

Pane pidu veerema Kuulsaalis! Lõbus ajaveetmine ja mõnusad söögid-joogid muudavad Sinu pidupäeva kõigile meeldejäävaks!

Eesti Vabaõhumuuseum – ajal on lugu!

Rocca al Mares, Tallinna kesklinnast kõigest 15-minutilise sõidu kaugusel asub imeline paik – Eesti Vabaõhumuuseum. Ürituste korraldamiseks leiab siit erinevaid peo- ja seminariruume, kauni looduskeskkonna ning meeliülendavad maitseelamused.

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

Teabevara